2 bolvormige glazen flacons, waaronder 1 grijs/witte opaline-achtige flacon met overlay grillig motief in glas, zilveren schroefdop, keurmerk F.B.M., jaarletter M (1887), Londen, beschadiging in glas, hoogte 12,5 cm, 1 glazen fles met witte emaille ringen en goud beschilderde hals en -dop, hoogte 15 cm