Kavel #286446 Timed-online

Verzameling van 11 parfumflesjes, waaronder: 2 koperen vaporisteurs, maarvan 1 in doosje, 2 wit opaline ovale glazen flacons, goud gegraveerd, waarvan 1 met dop met pipet, eind 19e eeuw, hoogte 6,5 cm, 1 witte rond opaline glas met tennisrackets afbeelding, 2e helft 19e eeuw, hoogte 5,8 cm, 1 Tjechische fles: plat, rechthoeking glas in koperen randmontuur, koperen schroefdop, voorkant flesje met bewerkt leer, gouden motieven, 30-er jaren, hoogte 5,7 cm, 1 zwarte ovale platte glazen flacon met emaille bloembeschildering, koperen schroefdop met staafje, eind 19e eeuw, hoogte 6,7 cm, 1 rechthoekig glazen flesje in metalen bloemachtige 'kooi', schroefdopje met blauw glazen dop en staafje, Tsjechisch, rond 1930, hoogte 4,6 cm, 1 glazen flesje met bloemmotieven aan voorzijde, achterkant plat, schroefdop met kwastje, hoogte 8,5 cm, 2 Tsjechische glazen flesjes met metaal decoratie, 1 met groene schroefdop, 1 met turquoise schroefdop, hoogte 4,5-5 cm

Start live zitting 09-02-2026 00:00
€ 60
€ 85

Startbod: € 60