5 doosjes, waaronder: 1 ronde papiermaché doos, zwart met op deksel in beige een afbeelding van een ruïne van Griekse tempel in landschap met boom, vroeg 19e eeuw, Frans, doorsnee 7,1 cm, 1 ronde papiermaché snuifdoos met bolle boven-/onderkant. Schildpad binnenring. Zilveren versiering als inleg op deksel, kleur zwart, eind 19e eeuw, doorsnee 6 cm, 1 ronde platte papiermaché snuifdoos met op deksel voorstelling met de tekst: "The tower of London, as seen from towerhill on the night of saterday, October 30, 1841", 19e eeuw, doorsnee 8,6 cm, 1 rond snuifdoosje van gelakt papiermaché en schildpad, deksel ingelegd met grote en kleine zilveren sterretjes, 19e eeuws, doorsnee 5,5 cm, 1 doosje beschilderd met streepjes en afbeelding van mannetjes die naar bootje op zee kijken, doorsnee 8 cm