Zwiers, W., 30 exlibris plus enkele gelegenheidsgrafiek, voornamelijk C2, gesigneerd, opgeplakt. Toegevoegd: restoplage van het exlibris gemaakt door Zwiers voor Miets Meulemans, CAD, genummerd en gesigneerd, 2 formaten, plm. 30 stuks (restoplage)
Loc.6