Sluiten1 - 48 van 1720 resultaten
Koop van 15 antieke kristallen parfumflacons w.o. met gouden doppen en omranding
€ 1.700
Charles Henri Joseph (Charles) Leickert, Brussel 1816-1907 Mainz, Winterlandschap met bevroren vaart, olieverf op paneel, 15,3 x 19,4 cm., provenance particuliere collectie Mark Smit kunsthandel
€ 3.600
Henri Pieck, Den Helder 1895-1972 Den Haag, Tanja, olieverf op doek, gedateerd op spieraam 1950, 80,5 x 70 cm. Provenance: collectie erven Pieck, Londen
€ 425
Maria Elisabeth Georgina (Lizzy) Ansingh, Utrecht 1875-1959 Amsterdam, Popje met roze jurk, marouflé, 31 x 29 cm., provenance particuliere collectie Mark Smit Kunsthandel
€ 1.800
La Courtille Parijs, met bladranken gedecoreerd wit met goudkleurig porseleinen 40-delig serviesdeel, Parijs ca. 1800, vergelijkbaar serviesdeel in collectie Rijksmuseum en British museum, provenance: particuliere collectie
€ 1.700
Charles Henri Joseph (Charles) Leickert, Brussel 1816-1907 Mainz, Hollands ijsgezicht, olieverf op paneel, 7,8 X 12 cm., provenance particuliere collectie Mark Smit kunsthandel
€ 2.800
Cartier Roadster chronograaf 18k geel goud. Automatisch met subseconden, datum en chronograaf. Kastmaat 42 mm. Met Cartier-doos. Referentie W62021Y2 originele Cartier certificaat, boekjes en doos. aangekocht nov.2005
€ 15.000
Koopje van 4 glazen jardinières gevat in koperen omranding
€ 380
Antieke Delftse Bobbejak of kraankan (restauraties/defecten), 18e eeuw, h.34 cm.
€ 700
Marie Alexandre Jacques (Marius) Bauer, Den Haag, 25 januari 1867-Amsterdam, 18 juli 1932, Biddende personen, aquarel, 52 x 44 cm.
€ 1.500
Van Kempen, zeer uitgebreid 2e gehalte zilveren 138-delig Jugendstil bestek, zilver gewicht 5094 gram, gewicht messen 1140 gram, diverse jaarletters en deels gemonogrammeerd
€ 5.500
14 Kt. witgouden oorhangers bezet met saffier tot. 5.50 ct and oud Amsterdams geslepen en single cut geslepen diamant tot. circa 3.00 ct F/G VS/SI
€ 2.800
€ 650
Christiaan (Karel) Appel, Amsterdam 1921-2006 Zurich, Delfts aardewerken plaquette, gesigneerd aan achterzijde Karel Appel, 29 x 20,5 cm.
€ 1.400
Baruch Lopes de Leão Laguna, Amsterdam 1864-1943 Auschwitz, Schrijvende rabbijn in interieur, olieverf op doek 62 x 74 cm.
€ 3.200
Gesigneerd Lhéri, porseleinen art nouveau schotel met voorstelling van een dame met bloemen, diam.39 cm.
€ 380
Antiek mahoniehouten Empire naai tafel, Holland ca.1820, h.72 x b.50 x d.34 cm.
€ 120
Willem Frederik 'Jits' Bakker, Renkum 1937-2014 Wageningen, "Team in mobiliteit", groen gepatineerd bronzen sculptuur rustend op betonnen sokkel, h.162 cm.
€ 1.200
Briljant geslepen diamant, 1,06 ct., kleur SI2, kleur exceptional white + D met certificaat
€ 2.000
Handgeknoopt Nain kleed met zijde, 256 x 300 cm.
€ 600
Lodewijk Franciscus Hendrik (Louis) Apol, Den Haag 1850-1936 Den Haag, Winters bospad, gouache op papier, 15,5 x 20,6 cm., provenance particuliere collectie/Simonis & Buunk kunsthandel Ede
€ 2.000
Henri Pieck, Den Helder 1895-1972 Den Haag, Britta met de rode sjaal, olieverf op doek, te dateren +/- 1953, 50 x 60 cm. Provenance: collectie erven Pieck, Londen
€ 380
Philippe Wolfers, Brussel 1858, zeer uitgebreid 3e gehalte zilveren Art Deco bestek deels in kist, gewicht massief zilveren bestek 7601 gram, totaalgewicht messen en voorsnijset 3554 gram, totaalgewicht gehele bestek 11.155 gram
€ 3.800
Rozenburg Den Haag, vier met bloemen gedecoreerde mokkakopjes met schotels, meesterschilder Schelling (enkel haarscheurtjes, chipjes en aanslag)
€ 1.200
Antieke met druivenranken gedecoreerde zwaar verzilverde afsluitbare bestek-urn, h.80 cm., provenance particuliere collectie, Barbara Catharina Josephine Walesom, 2e vrouw van de Gouverneur van Berbice, 18e eeuw
€ 1.200
10 Amsterdams 1e gehalte zilveren couverts: totaal gewicht 1470 gram, Matthijs Woortman 1744-1799, gegraveerd ICWH Souvenir R
€ 900
Verguld bewerkt bronzen met wit marmeren pendule stel, gesigneerd C.H.A. Pentier op uurwerk, h.38 cm.
€ 1.700
Antieke ingelegde palissanderhouten buffetkast met uitklapbaar buffet, h.105 of 173 x b.139 en d.66 cm.
€ 600
Bronzen sculptuur van een naakte man met vleugels, h.63 x b.59 cm.
€ 260
Bronzen Hermes sculptuur rustend op marmeren voetstuk
€ 140
Monogram F.M. (=Frans Masereel, Blankenberge 1889-1972 Avignon), Dit motief komt overeen met het 1e blad van de houtsnede serie "La mer" uit 1938, Ritter hoofdstuk B a)nr.27, houtsnede, 25 x 17 cm.
€ 75
Frans Masereel, Blankenberge 1889-1972 Avignon, Man en vrouw met viool in landschap, houtsnede, nr.24/25, 40 x 30 cm.
€ 75
Frans Masereel, Blankenberge 1889-1972 Avignon, Olifant, houtsnede, nr.17/25, 40 x 30 cm.
€ 75
Frans Masereel, Blankenberge 1889-1972 Avignon, Portret van een dame, houtsnede, nr.25/25, 40 x 30 cm.
€ 75
Toegeschreven aan Frans Masereel, Blankenberge 1889-1972 Avignon, Dit motief komt overeen met het 16e blad in het boek : Carl Sternheim "Chronik von des 20.Jahrhunderts Beginn" uit 1922/23, Ritter hoofdstuk B a)nr.16, signatuur later toegevoegd op werk, niet van de hand van Masereel, 16 x 10 cm.
€ 75
Martinus Jacob (Tinus)van Doorn, Padang 1905-1940 Ukkel, Arbeider met schep en jongetje, linosnede, stempel nalatenschap Tinus van Doorn, uitgave 1980/81, totaal 40 x 30 cm.
€ 75
Frans Masereel, Blankenberge 1889-1972 Avignon, l'Homme qui Marche/l'homme qui Danse/l'homme qui Parle (1951/52), houtsnede, nr.19/25, gedateerd 1952
€ 240
Goud gelakte bronzen Thaise 10-armig Shiva rijdend op een nandi, h.77 x b.52 x d.16 cm.
€ 240
€ 120
Antieke ingelegde palissanderhouten trumeau afgedekt met een defect wit marmeren blad, h.90 x b.120 x d.54 cm.
€ 190
Paar Chinese beelden van keizer en keizerin, h.30 cm.
€ 60
Geslepen spiegel in goudkleurige lijst, 128 x 71 cm.
€ 50
Frans Masereel, Blankenberge 1889-1972 Avignon, Défilé sur la place rouge, 1936, inkttekening 18 x 28 cm.
€ 240
Frans Masereel, Blankenberge 1889-1972 Avignon, Maxime Gorki sur son lit de mort, 18 juin (1936), inkttekening op papier, 31 x 22 cm.
€ 240
Met bloemen gedecoreerd serviesdeel, Royal Albert, moonlight rose
€ 130
Antieke witgouden Art Deco broche bezet met 6 briljant geslepen diamanten en een parel
€ 750
Vintage 1e gehalte zilveren vergulde Cartier tankmust 2415 damespolshorloge met bruin lederen band
€ 700
14 Kt. witgouden ring bezet met 9 gefacetteerde saffieren en 12 briljant geslepen diamanten
€ 260