Sluiten1 - 48 van 2167 resultaten
Antieke Japanse houtsnede, 18e eeuw, 71 x 34 cm.
€ 150
John Lie A Fo (1945), Go Fishing, olieverf op doek, gedateerd '99, 100 x 120 cm.
€ 280
John Lie A Fo (1945), Du Femme, olieverf op doek, 100 x 120 cm.
€ 110
Verguld bewerkt bronzen met wit marmeren pendule stel, gesigneerd Chapentier op uurwerk, h.38 cm.
€ 1.500
Antiek mahoniehouten 4-laden commode, Holland, ca.1820, h.92 x b.102 x d.51 cm.
€ 360
Antiek smeedijzeren klokkentoren uurwerk rustend op massief houten onderstel, goed werkend, gesign. Richard Liebing, Speising, Wien, h.164 x b.75 x d.43 cm
€ 750
Antieke vuurverguld bronzen pendule met bovenop het uurwerk een man met lier, Empire, 19e eeuw, h.54 cm.
€ 1.200
14 Kt. geelgouden armband bezet met 6 parels, 35,6 gram, 19,5 cm.
€ 1.300
Evert Pieters, Amsterdam 1856-1932 Laren, Winterlandschap met boerderij, olieverf op doek, 127 x 75 cm.
€ 475
Antieke Japanse houtsnede, 18e eeuw, 48 x 35 cm.
€ 120
Antieke Japanse houtsnede, 18e eeuw, 48 x 34 cm.
€ 120
€ 120
2 Gepolychromeerde antieke lakwerk beelden van twee mannen, h.47 cm.
€ 60
€ 40
Tiffany-stijl schemerlamp op aardewerken voet, h.60 cm.
€ 95
Blanc de Chine porseleinen Boeddha beeld, h.70 cm. (grote barst aan achterzijde)
€ 95
Henk Bos, Huizen 1901-1979 Huizen, Stilleven met kannen en citroen, olieverf op doek, 41 x 36 cm.
€ 200
€ 190
3 Blauw/wit met bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen borden, diam.22 cm.
€ 45
Antiek blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen klapmuts kom (scherf ontbreekt, h.11 x diam.20 cm. en twee blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen borden (defecten)
€ 16
Joost Baljeu, Middelburg 1925-1991 Amsterdam, Focus III, oplage 20/50, gedateerd '95, serigrafie in kleur, 62,5 x 63 cm.
€ 240
Antiek verguld bronzen Louis Seize pendule bekroond door bloemenmand en parelrand rondom de wijzerplaat, h.39 cm. (glasplaatje los en bel ontbreekt)
€ 190
Leendert Buth, Dirksland 1953, hardstenen 2-delige sculptuur : De Witte dwerg, h.181 x L.130 x b.70 cm.
€ 550
7 Blauw/wit met bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen borden, diam.23 cm.
€ 120
3 Blauw/wit Chinees porseleinen kommen en schotels
€ 40
Antieke butlerspiegel in grijs gelakte lijst, h.80 x b.55 cm.
€ 50
Wit geschilderde console tafel met bijpassende spiegel en afgedekt met wit marmeren blad, Louis Seize stijl, h.75 x b.62 x d.30 cm. (spiegel, 172 x 60 cm)
€ 110
Antieke notenhouten eetkamertafel rustend op klauwpoten, h.78 x L.181 x b.102 cm. met 6 bijpassende met bewerkt leder beklede stoelen waarvan twee met armleuning
€ 360
Blauw/wit met bloemen gedecoreerd Chinees porseleinen bord, diam. 27,5 cm.
€ 35
Zwart met goudgelakte etagèrekast rustend op klauwpootjes
€ 50
Onb.meester, groen gepatineerde bronzen zwaan rustend op marmeren voetstuk
€ 280
Antiek mahoniehouten wangenbijzettafel rustend op klauwpoten, h.80 x d.73 x L.119 of L.179 cm.
€ 80
Zwart met rood gecapitonneerde 3-zitsbank, h.87 x b.233 x d.92 cm. met 2 rode bijpassende kussens
€ 75
Antieke mahoniehouten Louis Seize hoekkast, gedecoreerd met rozetten en guirlandes, h.235 x b.127 x d.75 cm.
€ 220
Ond.gesign., Dorpsgezicht mogelijk in Tunesië, aquarel, 37 x 52 cm., ca.1900
€ 280
€ 110
€ 50
€ 70
€ 35
Artemide Milano Tizio lamp, designer Richard Shapper, verstelbare vintage bureaulamp
€ 100
€ 220
Rudolph Christiaan Gerrit (Rudi) Polder, Den Haag 1926-2016 Leidschendam, De Singel te Arnhem, olieverf op board, 40 x 30 cm., gedateerd 1948
€ 120
€ 140
Koop van 3 diverse portretminiaturen en een plaatje in lijst
€ 50
Stel blauw/wit Chinees porseleinen vazen, h.44 cm.
€ 120
Duward Oceanic Aquastar, vintage herenpolshorloge, met datum aanduiding, 36 mm, ref: 1305.
€ 240
Stuart Semple (1980), It’s Over (2007)Titled lower centre. Signed and dated ’07 on the reverse
Mixed media on canvas, 120.8 x 90.5 cm. Provenance: – John Gibson Gallery, New York City, 2008, Corporate collection, the Netherlands
€ 200