Sluiten1 - 48 van 1995 resultaten
Govert de Roos (1953), Debbie Harry, handgesigneerde en genummerde foto, 1/9, 100 x 100 cm.
Startbod: € 500
Govert de Roos (1953), Joyce, hand gesigneerde en genummerde foto, 4/9, 100 x 100 cm.
Startbod: € 500
Startbod: € 240
DEATH OF NYC, 7 diverse handgesigneerde zeefdrukken met echtheidscertificaten, 32 x 45 cm,
Startbod: € 200
Art Deco tafellamp op platte voet met glazen kap, h.34 cm.
Startbod: € 100
Ond. gesign., Dorpje aan het water met zeilboten, olieverf op paneel, 29 x 38,5 cm.
Startbod: € 75
Pauw Amsterdam, koop van 3 diverse zijde sjaals
Startbod: € 60
Sur & Plus, moderne draaibare armfauteuil met beige ruit bekleding rustend op zwart metalen onderstel
Startbod: € 45
Set van 4 moderne grijze gecapitonneerde eetkamerstoelen op zwarte poten
Startbod: € 30
Salvatore Ferragamo, zijde sjaal met florale motieven
Startbod: € 30
Startbod: € 30
Hlavaty, P., serie 'Zodiac', 12 x C3, gesigneerd, in mapje met exl. van Hlavaty voor V.d. Briele, plus:
Hlavaty, P., Maj K.H. Macha, 3 x C3, gesigneerd, met verklarende tekst in Engels, in mapje met exl. van Hlavaty voor V.d. Briele, plus:
Hlavaty, P., 'dramatic art exlibris', anno 1986, 10 exlibris C3 (deels ingekleurd), gesigneerd, plus:
Hlavaty, P., 'ex musicis', 13 x C3, gesigneerd, in mapje, met toelichtende tekst in Duits, plus:
Hlavaty, P., 'il diviuo', 14 x C3, in mapje, gesigneerd.
Startbod: € 40
Langbein, R., 8 exlibris, diepdruk, 1 x gesigneerd (4 x met remarque). O.a. voor Beierlein, Baucis, Bachmann, Goldmann, Germann. Opgeplakt.
Startbod: € 45
collectie plm. 20 Oostenrijkse exlibris, kopergravure. 5 x A. Cossmann, 7 x H. Pickert, 7 x Fr. Pilz, 5 x H. Ranzoni. Opgeplakt, deels gesigneerd.
Startbod: € 60
Baeyens, M., plm. 80 exl., zeefdruk, alle gesigneerd, opgeplakt.Toegevoegd: 3 x exlibris Emmanuel Bayens.
Startbod: € 40
collectie van plm. 160 exlibris, gemaakt door Hongaarse kunstenaars,hoogdruk / vlakdruk. O..a. Antal Fery, Duskay, Istvan Drahos, Ferenc Furlau.Opgeplakt, deels gesigneerd.
Startbod: € 25
collectie met plm. 200 Russische exlibris, hoogdruk / vlakdruk, opgeplakt. Deels gesigneerd. Werk van o.a. Leonenko, Pavlov, Protsan, Prokovjev, Popov, Poljakov, Ratner.
Startbod: € 25
collectie met plm. 135 exlibris, gemaakt door kunstenaars uit Tsjechië. Hoogdruk, deels gesigneerd, opgeplakt. Werk van o.a. Rusek, Lukavsky, Plechaty, Pechar, Odhenal, Mackova, Marik.
Startbod: € 25
collectie van plm. 25 oudere Duitse exlibris, diverse technieken, deels gesigneerd, opgeplakt. O.a. H. Wilm (Monsalvatje, Muyzenbauer), Ubbelohde (Conrad, Andres, Leuschner), Woelfle (Lenze, o.a. vrouwelijk naakt), Weinheimer, Erich Gruener (Noritsch), Deiters, Hoenich, Ehringhausen, Hirzel, Goebel, Buerck, Friedmann, Erler. Enkele bladen wat verbruind.
Startbod: € 70
collectie van plm. 175 exlibris, gemaakt door kunstenaars uit Spanje. Hoogdruk, opgeplakt, deels gesigneerd. Werk van o.a. Divi, Alpresa, Ricardo, Colom, Estiarte, Galabert, Pancell.
Startbod: € 30
'erotische exlibris', 5 uitgaven op dit thema:
1) 'erotische ...
1) 'erotische Exlibris', Kronhausen, pocket, 188 pag., met ingepplakt exlibris
2) 'erotica', Mirabella, exlibrismuseum, softcover, 134 pag.,
3) 'galatni a eroticka tvorba v exlibris a male grafica', III Trienale Havirov 2002, softcover, 177 pag., met ingeplakt exlibris
4) 'eros intime', Laurent Golay, Fondation Finale, 240 pag, softcover, met ingepakt exlibris van J. Jordanov (Fatal Woman),
5) 'modern erotic bookplates', L..v.d. Briele, hardcover, London, Primrose Hill Press, 71 pag., met ingeplakt erotisch exlibris van L. P. Russell.
Alle uitgaven met veel afbeeldingen
Startbod: € 60
collectie plm. 75 exlibris, gemaakt door kunstenaars uit het Verenigd Koninkrijk - GB. Hoogdruk / vlakdruk, opgeplakt. Deels gesigneerd. Werk van o.a. Brett, Beaven, Boulton, Bloomfield, Clark, Carter, Lemaire, Riley.
Startbod: € 30
Penkov, E., 6 exlibris, diepdruk, alle gesigneerd, opgeplakt. Voor Van der Veen, Vertongen, Bergomi, Aoki, Sliep, Van Peer.
Startbod: € 60
collectie van plm. 90 Nederlandse exlibris, hoogdruk / vlakdruk, opgeplakt. Deels gesigneerd. Werk van o.a. Th. Mauve, C. Labots, E..v.d. Hoeven, D. de Bruin, M. Pot, P.v. Roemburg, G. Rueter, Th. Broekstra.
Startbod: € 20
H. Nue, plm. 50 exlibris, diepdruk (2 litho's toegevoegd, niet gesigneerd), alle diepdrukken gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 60
collectie plm. 25 exlibris, gemaakt door kunstenaars uit Duitsland. Diepdrukken, deels gesigneerd, opgeplakt. Kunstenaars o.a.: H. Preuss, H. Plank, D. Olchevsky, W. Riess, B. Kuhlmann, J. Nemetz, Naumann, R. Preusse, Pongratz.
Startbod: € 50
Kalinovich, K., 12 exlibris (9 x diepdruk, 3 x X2). alle gesigneerd, opgeplakt. Ouder werk.
Startbod: € 75
Ondreicka, K, 13 exlibris, diepdruk, alle gesigneerd, opgeplakt. Voor o.a. Hart, Schmidt, Bolotsky, Aoki, Veldhuizen, Visser, Pisane, Goetz, Van den Briele, Beumont.
Startbod: € 75
Lazarov, P., plm. 50 exlibris + 2 x vrije grafiek. 4 x Diepdruk, rest hoogdruk, 30 x gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 25
collectie van plm. 30 exlibris op naam van Van den Brielle, diepdrukken, thema: naakt / erotisch. Opgeplakt, alle gesigneerd. Werk van o.a. Davicino (no. 1/8), Casalino, Chernetsova, Dassaro, Hlavaty, Kirnitskij, Meeuws, Neuwirt, Rovegno, Spronk, Tack, Tarasco, Mitsoek
Startbod: € 60
collectie plm. 60 exlibris, thema: Don Quichot. Plm. 20 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Deels gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 60
collectie van plm. 90 exlibris, gemaakt door Oostenrijkse kunstenaars, hoogdruk / vlakdruk. Opgeplakt, deels gesigneerd. Werk van o.a. Cernajcek, Reinhold, Hollemann, Hofmann, Hofer, Haselboeck, Haemmerle. Toegevoegd: 7 exlibris, gemaakt door A. Feint (Australie), hoogdruk.
Startbod: € 25
20 exlibris, gemaakt door kunstenaars uit Slowakije. Diepdruk, opgeplakt, grotendeels gesigneerd. Werk van Jancovic, Piacka, Bednarik, Cvacho.
Startbod: € 40
Loehmus, L., plm. 55 exlibris, houtgravures, grotendeels gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 30
collectie met plm. 80 exl., thema: Shakespeare. Plm. 27 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Deels gesigneerd. Opgeplakt. Kunstenaars o.a. Augustovic, Aulman, Benca, Burba, Cepauskas, Chernetsova, Felix, Hlavaty, De Backer, Benes, Cinybulk, Beran, Bouda.
Startbod: € 35
collectie plm. 120 exlibris, thema: Goethe. Plm. 30 x diepdruk, rest hoogdruk/vlakdruk. Deels gesigneerd, opgeplakt. Kunstenaars o.a.: Bekker, Benca, Boetel, Gropp, Chernetsova, Juergens, Koch, Kratky, Naszarkovski, Pauwels, Volkamer, Bauer, Cinybulk, Corvers, Van Damme, Rasmus, Rueter, Pugachevsky
Startbod: € 45
collectie plm. 40 exl., thema: Leda en de Zwaan. Plm. 23 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Deels gesigneerd. Opgeplakt. Kunstenaars o.a.: Okas, Petzin, Pinigin, Safar, Rovegno, Vereschagin, Steenvoorden, De Vries, Volkamer, Weidenhaus, Rueter, Mariman, Pauwels.
Startbod: € 30
collextie plm. 135 exl, thema: Pegasus. Hoogdruk / vlakdruk. Plm. 60 x gesigneerd. Opgeplakt. Kunstenaars o.a.: Beran, Cinybulk, Gaudaen, Kotrba, Lepp, Lewandowski, Marangoni, Menyhart, Mezl, Voss, Rueter, Da Osimo.
Startbod: € 25
collectie plm. 70 exl, thema: Reynaert de Vos. Plm. 15 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Opgeplakt. Kunstenaars o.a.: Pauwels, Juergens, Vereschagin, Wieckzerniak, Volkamer, Vermeylen, Taran, Snelders, Pugachevsky, Ott, Prokopiev, Protsan, Schcarzmann, Vermeylen.
Startbod: € 35
collectie plm. 135 exlibris, thema: Poesjkin. Hoofdzakelijuk Russische kunstenaars, deels gesigneerd, opgeplakt. Plm. 20 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Kunstenaars o.a. Okas, Spronk, Stanishevski, Vereschagin, Zabirochin, Sinilov, Terechov, Stetchnev, Sverev.
Startbod: € 40
Liukshin, Yuri, 23 exlibris, 12 x diepdruk, rest litho, alle gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 50
collectie plm. 115 exlibris, thema: lezen / boeken. Plm. 12 x diepdruk, rest hoogdruk / vlakdruk. Hiervan plm. 45 x gemaakt voor 1940. Deels gesigneerd, opgeplakt. Kunstenaars oa.: Barloesius, Crampe, Heroux, Hewitt, Novak, Nagel, Oliva, Schulze, Rheude, Rytir, Zeman, Zeitner, De Vries, Volkamer, Vereschagin, Vodickova, Wijdeveld, Zednik, Zierold
Startbod: € 35
collectie plm. 40 Poolse exl., diepdrukken, opgeplakt, deels gesigneerd. Kunstenaars o.a. Ogielski, Kowalczyk, Lachtara, Oscwski
Startbod: € 30
Pechar, Vl., 64 exlibris, diepdrukken (C4), alle gesigneerd, opgeplakt. Thema: Shakespeare, karakterkoppen. O.a.: Romeo en Juliet, Othello, Hamlet, Merry wifes of Windsor, Richard III, Macbett.
Startbod: € 30
Naidenov, Chr., 13 exlibris, diepdruk. Alle gesigneerd, opgeplakt. Voor o.a. Ezoe, Sparke, Van Koolwijk, Groeneveld, Winter, Van Gijsel, Gladines, Van den Briele. O.a. mythologische motieven.
Startbod: € 60
collectie plm. 80 Nederlandse exl., hoogdruk / vlakdruk, deels gesigneerd, opgeplakt. Kunstenaars o.a.: Anton Pieck, Puettmann, Van Rossem, Roozendsaal, Van Luyn, Van Dobbenburgh, Van Doorn, Fre Cohen, Briede.
Startbod: € 25
Jicha, J., exl. Lucien v.d. Briele, litho / 2 kleuren, man met pen en papier, gesigneerd, plm. 100 stuks (restoplage), plus:
Jicha,J., exl. L. v.d. Briele,litho /2 kleuren, 'dossier Bakelandt', 1989, gesigneerd, plm. 20 stuks (restoplage), plus:
Jicha, J., exl. Luc v.d. Briele, litho / 2 kleuren, kabouter, gesigneerd, plm. 6 stuks (restoplage)
Startbod: € 20
Denise Willems, exlibris Luc van den Briele, C3, 1980, plm. 40 stuks (restoplage), 11 x gesigneerd. Thema: erotisch toneel
Startbod: € 30