Sluiten97 - 144 van 183 resultaten
Koop diverse Aziatische Boeddhistische bronzen beeldjes, etc.
€ 60
€ 60
Oude deels goud gekleurde Thaise Boeddha, h.69 cm.
€ 75
Bronzen Boeddha beeld in lotushouding op troon, h.30 cm.
€ 120
Kleine collectie Japans Imari-porselein
18e eeuw,
bestaande ...
18e eeuw,
bestaande uit een baluster
vaas beschilderd en gegoten met bloemen, een schaal en deksel met panelen van karpers en een schaal met bloemen en vogels.
H. 22,5 cm (vaas) / Diam. 15,5-19 cm
€ 240
2 Lakwerk miniatuur tafeltjes en een deksel doosje
€ 30
Chinese rozenhouten hokker met roze marmeren blad, h.44 x diam.34 cm.
€ 120
Blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen schaal met zilveren handvat, diam.27 cm.
€ 75
Japans aardewerken theepotje met 4 bijbehorende dekselpotjes
€ 25
Twee Japanse verte-Imari Namban ‘Black Ship’ schotels, Circa 1820-1850, Eén versierd met waaiervormige panelen van zwarte schepen, de andere met panelen van zwarte schepen en Hollanders rondom een drakenrondel, diam. 31 cm.
€ 300
Antieke bronzen Boeddha in lotushouding, h.26 cm.
€ 60
Blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen gemberpot met deksel, h.18 cm. en een defect Imari porseleinen vaas, h.25 cm.
€ 45
Verzameling van vijf diverse Japanse Namban kommen, circa 1780-1800, bestaande uit een sakebeker, een theekom en drie rijstkommen, waarvan één met zilverkleurige deksel, elk afwisselend beschilderd met Nederlanders, diam. 7 – 9,5 cm
(5x)
€ 300
Houten Art Deco sculptuur van Dewi Rati met hert, Bali, h.53 cm.
€ 260
Djokja 800/1000 zilveren schaal, diam 18 cm., 162 gram
€ 90
Koop van 2 koperen opiumpijpen en een bakje op poten
€ 60
Bronzen zittende Boeddha in lotushouding, h.41 cm.
€ 75
Bronzen zittende Boeddha in Lotushouding, h.44 x b.40 x d.28 cm.
€ 150
Aziatische houten masker, h.42 x b.20 x d.14 cm.
€ 40
Twee met stenen ingelegde goudkleurige krishandvatten
€ 60
Deels verguld bronzen boeddhistisch beeld, h.15 cm.
€ 25
2 Gepolychromeerde Chinees houten liggende Foo honden, h.6 x L.15 x b.7 cm.
€ 40
Antieke Japanse prent, Dame met spiegel, 38 x 24 cm.
€ 60
Chinese hanglantaarn gedragen door draken, h.176 cm.
€ 75
Stel Japans porseleinen vazen met decor van personen en florale motieven, h.36 cm.
€ 120
2 Gegoten donker gepatineerde sculpturen van Foo honden rustend op houten sokkel, h.20 x b.22 x d.20 cm.
€ 60
Ond.gesign., Man met ossenwagen in Indonesisch landschap, aquarel, 24 x 15 cm.
€ 30
3 Blauw/wit Chinees porseleinen kommen en schotels
€ 60
7 Blauw/wit met bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen borden, diam.23 cm.
€ 240
2 Gepolychromeerd met bloemen gedecoreerd Chinees porseleinen deksel potten, h.62 cm.
€ 450
3 Gepolychromeerd Chinees aardewerken cache pots met binnen beschildering van vissen en buiten beschildering van dames en vogels in landschap, h.28 x diam.38 cm.
€ 75
Vier Japanse Arita ‘kraak’-stijl schaaltjes
Eind 17e eeuw
Be ...
Eind 17e eeuw
Bestaande uit een paar schalen beschilderd met een hert op het centrale binnenrondel, een bord met een bloemenvaas en een bord met een krekel op een rots, allemaal met panelen met bloemen en symbolen op de rand.
Diam. 14,4-21 cm
(4x)
€ 240
Set van vijf Japanse blauwwitte schaaltjes
Omstreeks 1800
Ie ...
Omstreeks 1800
Ieder gemodelleerd met golvende rand en beschilderd met een rivierlandschap.
Diam. 15,5 cm
(5x)
€ 150