Sluiten433 - 480 van 2167 resultaten
€ 110
Anastasija Neljubina (1960), twee handgesigneerde en ingelijste zeefdrukken, genummerd 5/10 en 3/10, 23,5 x 27 cm. per exemplaar
€ 75
Georg Jahn (1869-1941), Badende schone, mezzotint, 35 x 24 cm.
€ 120
Harry Maas, Nederweert 1906-1982 Eindhoven, Dame, geaquarelleerde schets, 53 x 24,5 cm.
€ 45
Harry Maas, Nederweert 1906-1982 Eindhoven, Naakte dame, krijttekening, gedateerd 1981, 58 x 30 cm.
€ 100
Johannes Alphonsus 'Jan' Sierhuis, Amsterdam 1928, Abstract, gouache / krijt op papier, gedateerd '87, 50 x 70 cm.
€ 160
Ond. gesign. 2 Naakte dames en een naakte man bij een waterkruik, olieverf op doek, naar een oude meester, 120 x 90 cm. (beschadiging op doek)
€ 130
Oude notenhouten sidetable met 2 laden, h.77 x b.100 x d.46 cm.
€ 40
Notenhouten etagère kast, h.72 x b.42 x d.26 cm.
€ 40
Twee erotische Japanse voorstellingen, aquarel op doek, 21 x 17 cm.
€ 35
Onb. meester, Kerk aan de oever, olieverf op doek, 19 x 24 cm.
€ 16
Twee ingelijste drukken naar Albrecht Dürer, 14 x 10 cm.
€ 25
Kuniyoshi Utagawa (1797 - 1861), Japanse kleuren-houtsnede, 15 x 21 cm.
€ 130
Antieke Japanse monochrome prent, 26 x 17,5 cm.
€ 30
Hedwig Pauwels (1934), Lady Godiva & Peeping Tom, lithografie vervaardigd door het Nederlands Steendrukmuseum te Valenswaard, genummerd 13/150, 39 x 29 cm.
€ 25
€ 35
Koop divers porselein en aardewerk w.o. Wedgwood en een koperen schilderijlamp.
€ 40
Theo Wolvecamp, Hengelo 1925-1992 Amsterdam, Figuren ('53 - '88), hangesigneerde zeefdruk, genummerd X/XX, 78 x 56 cm.
€ 120
€ 150
Wortelnotenhouten dubbelgebogen secretaire rustend op klauwpoten, h.101 x b.102 x d.52 cm.
€ 60
Antieke ingelegde secretaire a abbatant, h.155 x b.79 x d.42 cm. (2 knopjes ontbreken)
€ 45
Stel blauw/wit Chinees porseleinen dekselpotten, h.20 cm.
€ 75
Harry Maas, Nederweert 1906-1982 Eindhoven, Hurkende dame, geaquarelleerde schets, 41 x 29,5 cm.
€ 65
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, Liège (Luik) 1922- 2010 Auvers-sur-Oise (Frankrijk), Dame met dieren, handgesigneerde lithografie, EA XV, gedateerd '99, 38 x 47 cm.
€ 120
Eikenhouten met rood velours gestoffeerde stoel met leeuwenkoppen
€ 25
Opengewerkt snijwerk met voorstelling van 2 personen, h.90 cm.
€ 20
Laké met blauwe stof gestoffeerde boudoirstoel, h.67 x b.53 x d.47 cm.
€ 30
€ 60
Chinese teakhouten tafel met 1 bijpassende stoel, h.77 x diam.110 cm.
€ 40
Antieke wortelnotenhouten bijzettafel rustend op cabriole poten, h.50 x b.77 x d.53 cm.
€ 30
€ 45
€ 25
Antieke apothekersweegschaal, Gottlkern & Sohn wagenfabriek met bijpassende gewicht, h.49 x b.51 x d.29 cm.
€ 45
Antiek met diverse houtesoorten ingelegde 2-laden kast, h.77 x b.47 x d.34 cm. (knopje los)
€ 120
€ 100
€ 45
Noten met wortelnotenhouten juwelenkastje, h.100 x b.51 x d.30 cm.
€ 65
Gemêleerd marmeren zuil, h.102 x b.25 x d.25 cm. (plateau met defecten)
€ 200
14 Kt. witgouden collier met solitair hanger bezet met briljant geslepen diamant 0,13ct - F/G - VS/SI - 45 cm lang
€ 220
14 Kt. witgouden collier met hanger bezet met blauwe topaas tot.1.00ct - 45 cm lang
€ 150
18 Kt. witgouden oorknoppen bezet met amethist en briljant geslepen diamant tot. 0.08ct
€ 180
Koperen wanddecoratie van een schip, 76 x 130 cm.
€ 75
€ 30
Oude Chinese 2-deurs kast met klapdeur, h.190 x b.110 x d.60 cm.
€ 40
Wil Bouthoorn, 1916-2004, "Aarde", olieverf op doek, 100 x 120 cm. gedateerd '81.
€ 160
Teakhouten halfmaan bijzettafel, h.75 x b.106 x d.53 cm.
€ 30
Mahoniehouten penantkast, h.100 x b.100 x d.45 cm.
€ 35