Sluiten577 - 624 van 2167 resultaten
€ 25
Antiek Engels eikenhouten tinbuffet, h.201 x b.164 x d.42 cm.
€ 220
Gepolychromeerd kunststof beeld van motorrijder, h.36 x L.52 x b.23 cm.
€ 18
Antiek mahoniehouten staand horloge, h.217 cm.
€ 80
€ 30
€ 30
€ 500
Notenhouten regulateurklok deels zwart gepolitoerd
€ 80
€ 30
€ 40
€ 70
€ 140
Zwart aluminium vlaggenstokhouder, 50 x 50 cm.
€ 35
Gipsen plaquette op doek gelijmd, portret van een man, 70 x 50 cm.
€ 25
€ 85
2 Aardewerken kruiken, aardewerken pul en beker
€ 20
John Lie A Fo (1945), Zonder titel, gouache, 80 x 90 cm.
€ 45
John Lie A Fo (1945), Red locks with red cat, gouache op papier, gedateerd '97, 70 x 90 cm.
€ 75
John Lie A Fo (1945), Zonder titel, gemengde techniek op papier in passepartout, gedateerd '94, 53,5 x 72,5 cm.
€ 60
€ 20
John Lie A Fo (1945), Zonder titel, gemengde techniek op papier, gedateerd '95, 50 x 70 cm.
€ 60
Henri Pieck, Den Helder 1895-1972 Den Haag, grote map met schetsen en studietekeningen, voornamelijk naakten en portretten. Provenance: collectie erven Pieck, Londen
€ 95
Koop van Euro muntsetje, zilveren tien gulden muntstuk in omranding, penning en een medaillon
€ 30
Gouden herdenkingsmunt, Vincent van Gogh, 6,72 gram
€ 450
€ 260
€ 85
€ 220
Paar zilveren broeksknopen met bijbelse voorstellingen
€ 450
14 Kt. gouden munt/penning, bruiloft Juliana aan Bernard, 6,42 gram en 983/1000 gouden dukaat, 3,494 gram
€ 450
10 Zilveren halve gulden muntstukken, Koningin Wilhelmina, diverse jaren
€ 65
€ 130
€ 85
18 Kt. gouden ring bezet met parel en zirkonia, rm 17,75, 1,84 gram
€ 130
Koopje Romeins bronzen munten (10x), 2e–4e eeuw, bodemvondst
€ 40
€ 40
€ 25
€ 20
Glazen sculptuur van een olifant, h.28 x l.30 cm.
€ 65
Invicta I-Force, herenpolshorloge, met orginele doos, 45 mm, ref: 0350.
€ 60
€ 30
Koopje divers kleingoed w.o. betelnootsnijder en Boeddhahoofd
€ 20