Sluiten625 - 672 van 2167 resultaten
Koop van 3 olifantenbeeldjes, 2 plateel vaasjes en een miniatuur vat.
€ 35
€ 85
Koopje divers kleingoed w.o. glas, porselein, pleet, cloisonné, etc.
€ 110
Koop van 6 diverse bronzen beeldjes (stukje los)
€ 60
€ 50
Bali Batuan, Personen en dieren in landschap, aquarel op papier, 32,5 x 22,5 cm.
€ 80
Jules Cheret (Frans 1836-1932), lithografie uit "Les Maitres de L'Affiche", geprint door Imprimerie Chaix, Paris, 39 x 29 cm.
€ 75
€ 16
Bart Reindersma, twee handgesigneerde etsen van de Sluis in Muiden, genummerd 31/150, 13 x 25 cm.
€ 16
Renaud Grizard, 1962, Koop van 4 diverse sprookjesachtige illustraties, gouaches op papier
€ 40
Marcel Vertès, La Loge, nr.36/100, hand gesigneerde lihtografie, 40 x 30 cm.
€ 20
Piet Van, Combinatie van een zilver Vaals bont Panthera Tigris Tigris, tekening, gedateerd 1999, 43 x 32 cm.
€ 85
Piet van, Bos Primigenius Taurus-Equus Quagga, tekening, gedateerd 1999, 50 x 33 cm.
€ 90
Toon Jansen 'Het Alphabet' ,map met diverse erotische houtsnedes, gedateerd 1963
€ 20
€ 45
Koop van 3 damespolshorloges, w.o. Qmax en Scene
€ 20
Bulova Accutron moonphase, 37mm exclusief kroon, Quartz ronda movement, ref: C8671189
€ 60
Certina DS Spel, herenpolshorloge, ref: c012410 A.
€ 60
€ 100
Invicta Aviator, herenpolshorloge, met orginele doos, 49 mm, cal: VK63A, ref: 30753
€ 75
Bulova Classic Aerojet, met kalender aanduiding, 39mm, ref: 98B254
€ 110
Albasten 3-delige klokkenstel. h.40 (stukjes gelijmd, 1 gelijmd stukje ligt er los bij)
€ 100
In Boulle techniek uitgevoerd pendule, gesign. op het uurwerk Overstrijd Rotterdam, h.37 cm.
€ 120
Tafellamp met metalen onderstel en wit glazen bol, h.37 cm.
€ 30
€ 16
€ 30
€ 16
€ 8
2 Betonnen tuinbeelden van een jongen en een meisje, h.75 cm.
€ 30
18 Kt. gouden ring bezet met robijn, rm 17,5, 4,94 gram
€ 340
18 Kt. gouden met platina ring bezet met saffier en roos geslepen diamanten tot. 0.10ct - G/H - SI - ringmaat 17.75(56)
€ 260
18 Kt. gouden hanger bezet met spinel, 1,52 gram
€ 110
Koop divers kleingoed w.o. koffiepercolator, diverse tinnen lokeenden, koper, etc.
€ 25
€ 80
Fon Klement, Natura morta, houtsnede afdruk, gedateerd 1958, 25 x 25 cm.
€ 10
Maria Augusta Willeumier, Amsterdam 1879-1968 Ede, Stilleven met appels, olieverf op board, gedateerd 5 december 1919, 35 x 45 cm.
€ 75
Indiase miniatuur, gouache op papier, 22 x 18 cm.
€ 20
Abraham Gerardus (Bram) van Velde, Zoeterwoude 1895-1981 Grimaud, Abstract, handgesigneerde, lithografie, genummerd 99/100, 66 x 79 cm.
€ 200
Charlotte Molenkamp, Tilburg 1955, Zonder Titel (1999), handgesigneerde serigrafie, genummerd 180/250, 54 x 71 cm.
€ 90
Onb. meester, landschap met water, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
€ 8
Onb.meester, Portret van een Japanse man, aquarel op papier, 25 x 16 cm.
€ 65
Barend Ferwerda, Amsterdam 1880-1958 Heelsum, Landschap met rivier, olieverf op doek, 54 x 36 cm.
€ 110
€ 30