Sluiten673 - 720 van 2167 resultaten
Jan Hollenberg, Rustenburg (Koggenland) 1947, Paardenmarkt te Purmerend, qouache/collage, gedateerd 2003, 68 x 48 cm. (glas defect)
€ 300
Robert Egber Gerardus 'Rob' Scholte, Amsterdam 1958, Gouda, gesigneerde zeefdruk op 400 grs. Charbon Black fluweel, gedateerd 2005, genummerd 77/100, in opdracht van Kunstuitleen Gouda regio en Gemeente Gouda, 80 x 60 cm.
€ 60
H.C.C. (Herman) Bogman, Koeien in landschap, maroefle, 34 x 47 cm.
€ 170
Met bloemen gedecoreerde aardewerken schemerlampvoet met witte kap, h.75 cm.
€ 25
Willem Jacobus Alberts, Amsterdam 1912-1990 Amsterdam, Bosgezicht, olieverf op doek, 50 x 60 cm.
€ 220
Frederik Bolk, 1793-1867, Herbergscène naar Jan Miense Molenaar, aquarel, en gedateerd 1840, 22 x 21 cm.
€ 120
Naly, Landschap, olieverf op doek, 60 x 30 cm.
€ 30
Onb.meester, Chinese School, Scroll beschildering, 43 x 16 cm.
€ 80
Cornelis Westerbeek Jr., Haarlem 1873-1917 Voorthuizen, Schapen, aquarel, 50 x 70 cm.
€ 280
Indiase miniatuur, gouache op papier, 19 x 14 cm.
€ 20
€ 20
Toegeschreven aan L. Lingeman, 1829-1894, Studietekening, sepia en aquarel, 32 x 25 cm.
€ 30
Toegeschreven aan Zandbergen, Stadsgezicht met ophaalbrug, gem.techniek, 51 x 32 cm. (zonder glas)
€ 25
Toegeschreven aan Frans Masereel, Blankenberge 1889-1972 Avignon, Dit motief komt overeen met het 16e blad in het boek : Carl Sternheim "Chronik von des 20.Jahrhunderts Beginn" uit 1922/23, Ritter hoofdstuk B a)nr.16, signatuur later toegevoegd op werk, niet van de hand van Masereel, 16 x 10 cm.
€ 35
C. van Eijk, Stilleven met kruiken, gouache, gedateerd 1987, 58 x 44 cm.
€ 25
Henk van Leeuwen, Wintergezicht, olieverf op doek, 60 x 80 cm.
€ 120
Indiase miniatuur, gouache op papier, 18 x 13 cm.
€ 25
Ans Markus, Vrouw op schommel, druk op doek, 60 x 50 cm.
€ 120
2 Oude gravues, de Stad Leiden en de Koffieverkoper
€ 14
Engels mahoniehouten ministerbureau, h.80 x b.181 x d.90 cm.
€ 75
Noten met wortelnotenhouten 1-deurs kast met vitrine gedeelte, h.180 x b.110 x d.45 cm.
€ 85
Notenhouten armfauteuil met geborduurde zitting
€ 14
Koop divers kleingoed w.o. aardewerk, koper, houtsnijwerk, etc.
€ 25
€ 25
Goudkleurige schemerlamp i.v.v. een dame met bloemvormige kappen, h.77 cm. (glas beschadigd)
€ 40
€ 30
18 Kt. gouden hanger bezet met bloedkoraal en parel, 0,75gram
€ 50
€ 10
€ 8
Ingelijste lithografie van een gravure, 33 x 51 cm.
€ 14
Van Beek, Boeren in landschap, olieverf op paneel, 22 x 18 cm.
€ 12
C. liebin, Paardenwagen met man op landweg, olieverf op doek, gedateerd 1954, 70 x 55 cm.
€ 12
Oude deels ingekleurde landkaart van Nederland en België, "Belgii Veteris Typvs", 40 x 50 cm.
€ 50
Onb.meester, Huizen in de sneeuw, olieverf op doek, 50 x 60 cm.
€ 65
Affiche, Jasper Johns, 145 x 52 cm. (zonder glas)
€ 30
€ 25
Gerke Henkes, Delfshaven 1844-1927 Rotterdam, Handwerkende vrouw in interieur, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
€ 75
T. Feld, Vrouw met hoed, olieverf op doek, 68 x 80 cm.
€ 25
€ 35
Eikenhouten eetkamertafel, h.77 x b.181 x d.81 cm., met vier bijpassende stoelen.
€ 60
€ 25
Koop diverse porseleinen borden w.o. Royal Albert.
€ 55
Notenhouten Jugendstil tafel, h.76 x L.104 x d.75 cm.
€ 35
€ 25
€ 25
Met been belijmd sculptuur van een Dromedaris, h.35 cm.
€ 20
Met bloemen beschilderde rood met geel 2-deurs kast, h.189 x b.130 x d.61 cm.
€ 60