Sluiten817 - 864 van 1752 resultaten
1w 1d 16u
14 Kt. witgouden collier met entourage-hanger bezet met briljant geslepen diamant total circa 0,28 ct - F/G - VS/SI - 45 cm
Startbod: € 380
1w 1d 16u
18 Kt. witgouden solitair-oorhanger bezet met briljant geslepen diamant tot. circa 0.18 ct F/G VS/SI
Startbod: € 400
1w 1d 16u
14 Kt. witgouden ring bezet met saffier en briljant geslepen diamanten tot. 0.33 ct F/G VS/SI - ringmaat 17.25 (54)
Startbod: € 500
1w 1d 16u
18 Kt. witgouden entourage-ring bezet met centraal een saffier tot. 1,00ct en aan entourage single cut geslepen diamanten tot. 0,50ct - F/G - VS/SI - ringmaat 16(50)
Startbod: € 450
1w 1d 16u
14 Kt. witgouden hele Alliance-ring bezet met briljant geslepen diamant tot. 2,10ct F/G - VS/SI - ringmaat 17.75 (56)
Startbod: € 1.800
1w 1d 16u
14 Kt. witgouden ring bezet met saffier en centraal een Oud Amsterdams geslepen diamant 0.61 ct G/H SI en zijstenen briljant geslepen diamant tot. circa 0.50 ct F/G VS/SI - ringmaat 17 (53)
Startbod: € 1.000
1w 1d 16u
14 Kt. witgouden entourage-ring bezet met parel en briljant geslepen diamanten tot. 0,50ct - F/G - VS/SI - ringmaat 17,5 (55)
Startbod: € 550
1w 1d 16u
14 Kt. witgouden cocktailring bezet met saffier tot. 1,80 en tapervormig geslepen diamant tot. 0,50ct - F/G - VS/SI - ringmaat 14 (44)
Startbod: € 1.000
1w 1d 16u
18 Kt. witgouden oorclips bezet met chrysopraas
Startbod: € 550
1w 1d 16u
Witte (BWG) ring bezet met briljant geslepen en single cut geslepen diamanten tot. 0,50ct - F/G SI/P, ringmaat 17 (53)
Startbod: € 400
1w 1d 16u
Ancre Ligne Droite, herenvestzakhorloge in gouden kast
Huidig bod: € 280
1w 1d 16u
Kristallen schaal met 2e gehalte zilveren deksel en omranding, h.11 x diam.23 cm.
Startbod: € 75
1w 1d 16u
Van Kempen, zes 2e gehalte zilveren viscouverts, Haags Lofje 467 gram
Startbod: € 240
1w 1d 16u
D.A. Schmidt, 830/1000 4-delig zilveren theeservies en een bijpassend lepelvaasje en theezeefje
Startbod: € 550
1w 1d 16u
Rijkbewerkt Djokja 3e gehalte zilveren schaal, h.6 x diam.24 cm., 450 gram
Startbod: € 150
1w 1d 16u
Van Kempen en Begeer, koop van 12 grote messen met 2e gehalte zilveren heften en 12 kleine messen
Startbod: € 450
1w 1d 16u
F. &C.P 'T Hart, 1898-1924, eikenhouten kist met 4 verdiepingen van elk twaalf 2e gehalte zilveren couverts jaarletter B=1911, totaal 48 stuks, totaalgewicht zilver 5280 gram
Huidig bod: € 1.800
1w 1d 16u
2 Kristallen boterstolpen met zilveren knoppen
Startbod: € 75
1w 1d 16u
2 Kristallen zoutvatten met zilveren voetstukjes en zilveren lepeltjes
Startbod: € 45
1w 1d 16u
Hermanus Adrianus Charles Bogman, Den Haag 1890-1975 Den Haag, Amsterdams grachtengezicht met de Montelbaans toren, olieverf op doek, 70 c 50 cm.
Startbod: € 1.500
1w 1d 16u
E. Bonard Janssens, Portret van dame en heer, gedateerd 1848, 36 x 30 cm., 19e eeuw
Huidig bod: € 240
1w 1d 16u
M.M. Wijnaayen, Schepen op volle zee, olieverf op doek, 50 x 34 cm.
Huidig bod: € 650
1w 1d 16u
Cornelis Raaphorst, 1875-1954, Twee kittens, olieverf op doek, 40 x 29 cm.
Huidig bod: € 300
1w 1d 16u
Max Albert Carlier, 1872-1938, Stilleven met rozen, olieverf op doek, 40 x 60 cm.
Startbod: € 600
1w 1d 16u
Monogram C.van B = Charles Christian van Beveren, Mechelen 1809-1850 Amsterdam, Schaatsende jongen achter Koek-en-Zopie slede, olieverf op doek, 40 x 33 cm.
Startbod: € 750
1w 1d 16u
Maria Elisabeth Georgina (Lizzy) Ansingh, Utrecht 1875-1959 Amsterdam, Pop met een gordijn, gedateerd december 1923, olieverf op paneel, 52 x 40 cm.
Startbod: € 120
1w 1d 16u
Onb.meester, Romantisch paar in landschap, olieverf op doek, 97 x 36 cm. of 114 x 54 cm.
Startbod: € 75
1w 1d 16u
Theodorus van Oorschot, Schijndel 1910-1989 Schijndel, Zicht op sloot, olieverf op doek, 70 x 50 cm.
Huidig bod: € 40
1w 1d 16u
Theodorus van Oorschot , Schijndel 1910-1989 Schijndel, Plassengezicht met waterlelies, olieverf op doek, 67 x 50 cm.
Startbod: € 120
1w 1d 16u
Handgekleurde staalgravure, Amsterdam, 102 x 34 cm.
Startbod: € 60
1w 1d 16u
Theodorus van Oorschot, Schijndel 1910-1989 Schijndel, Zicht op een boerderij, aquarel, 47 x 30 cm.
Startbod: € 30
1w 1d 16u
Toegeschreven aan Theodorus van Oorschot, Koeien in landschap, aquarel, 30 x 30 cm.
Startbod: € 30
1w 1d 16u
Wortelnotenhouten theetafel rustend op klauwpoten, h.75 x b.82 x d.45 cm.
Startbod: € 60
1w 1d 16u
Handgeknoopt Perzisch vloerkleed met florale motieven, 423 x 297 cm.
Startbod: € 300
1w 1d 16u
Koperen bijzettafel met albast, h.80 x dia.37 cm.
Startbod: € 40
1w 1d 16u
Antieke spiegel in goud gelakte striklijst, h.65 x b.35 cm.
Startbod: € 30
1w 1d 16u
Antieke butlerspiegel in grijs gelakte lijst, h.80 x b.55 cm.
Startbod: € 75
1w 1d 16u
Koud beschilderd Weens bronzen sculptuur van een adelaar, 34 x 65 cm.
Startbod: € 1.400
1w 1d 16u
Nina Ricci, "Fleurs de Fleurs", collectors edition in een Lalique fles en originele verpakking.
Huidig bod: € 60