Starts on 31-01-2026 at 12:00
Liukshin, Y., 9 exlibris (C3/col), plus exlibris W.Meulemans (Apollonia, C3/col - diverse varianten, 11 stuks - restoplage), plus: exlibris Miets Meulemans, (de vier jaargetijden), C3/col - diverse kleurvarianten, 25 stuks (restoplagen), plus: werklijst Liukshin.
More...
起拍价格: € 100
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Rehn, W., 37 exlibris, C3 (26 x gesigneerd), deels opgeplakt / in passe partouts. O.a. voor: Van der Kuylen, Jahns, Klein, Krongold, Elbogen, Fischer, Meier, Andres, Clauss.
More...
起拍价格: € 140
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Strasser, C, 51 exlibris, C3 (35 x gesigneerd, 16 x niet gesigneerd), 24 x met remarque. In passe-partouts.
More...
起拍价格: € 300
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Philipp, M.E., 35 exlibris, C3, (20 x gesigneerd, 15 x niet gesigneerd), deels opgeplakt / in passe-partouts. O.a. voor Lenze, Bircher-Oehler, Monsalvatje, Liertzer, Vogel, Nikolaus, Mutzbauer, Bader, Langbein, Reitler, Tropp, Lenze, Rozenthal, Ronson, Benes, Schweinburg, Misch, Adler, Krannich, Schulthes
More...
起拍价格: € 240
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Severin, M., collectie met diverse kleingrafiek. O.a. reproductie van 6 menukaarten (gesigneerd), 5 reproducties van afbeeldingen van schelpen (gesigneerd), 13 gravures inedites, plm. 65 x PF etc. (veel houtgravures, deels gesigneerd), plus 8 kopergravures (deels erotisch, gesigneerd, opgeplakt).
More...
起拍价格: € 150
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Capova, H, 35 exlibris, C3C5, gesigneerd, in passe-partouts. Voor o.a. Van Vlijmen, Slabbinck, Zdenek R.Rubas, Meulemans, Horska, Prokop. Vroeg werk.
More...
起拍价格: € 100
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Suchanek, V., 50 exlibris / kleingrafiek, lito (meerkleuren), genummerd en gesigneerd, in passe-partouts. O.a. voor Zvolka, Zeitler, Wentzel, Vogel, Jules Verne, Sulc, Fric, Suchanskova.
More...
起拍价格: € 120
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Brazda, J., 61 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, deels opgeplakt / in passe - partouts. Voor o.a. V.d. Weerd, Zwiers, Fiamoli, Kollar, Pavla, Bastar, Goetz, Humplik, Hillerbrandt
More...
起拍价格: € 180
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Demel, K, 13 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. Toegevoegd: 'Karel Demel, prints, drawings, bookplates', monografie over het werk van Demel, Solvart Publishing, 1998, hardcover, 288 pag., veel afbeeldingen, met opdracht van de kunstenaar.
More...
起拍价格: € 55
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
medische exlibris, 4 uitgaven op het gebied van medische exlibris
1) 'danske dyrlaege exlibris',
2)'Exlibris fuer Aertzte',
3)'exlibris medicinae',
4) 'het exlibris der Nerderlandse medici'.
More...
起拍价格: € 20
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Reinhold, R., plm. 45 exlibris / kleingrafiek, X2 (deels ingekleurd). Deels gesigneerd, opgeplakt. Bevat enkele doubletten.
More...
起拍价格: € 14
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Haskova, E., plm. 60 exlibris / kleingrafiek, C3C5, genummerd en gesigneerd, enkele opgeplakt
More...
起拍价格: € 70
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van plm. 125 exlibris / kleingrafiek, thema: sport. Vooral hoogdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. Ski, wandelen, golf, kaarten, schaken, bergsport, tennis, discuswerpen, vissen, korfbal, biljart, zwemmen, schermen, fietsen. Enkele doubletten.
More...
起拍价格: € 55
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van plm. 175 exlibris / kleingrafiek, thema: paarden en Pegasus. Vooral hoogdruk / vlakdruk, enkele diepdruk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Baumgartner, Broekstra, Mauve, Rueter, Hartz, Kotrba, Liesler, Benes, Benenson, Huffert, Lepp, Rienhold, Karel, Pauwels, Szumarki, Lazarov, Severi, Smirnov,
More...
起拍价格: € 55
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Jakubovski, W., plm. 300 exlibris, C2, grotendeels gemonogrammeerd
More...
起拍价格: € 60
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van plm. 170 Nederlandse exlibris / kleingrafiek. (45 x diepdruk + 60 x hoogdruk + 70 x Pam Rueter). Deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a Rueter, Montiujn, De Vries, Strik, Spronk, Steenvoorden)
More...
起拍价格: € 100
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Kisarauskas, V., plm. 140 exlibris / kleingrafiek, verschillende technieken (veel diepdruk), deels gesigneerd, deels opgeplakt.
More...
起拍价格: € 60
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van plm. 175 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Duitse en Zwitserse kunstenaars, (plm. 45 x diepdruk, plm. 130 x hoogdruk / vlakdruk), deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Schmidt, Raub, Schroth, Beier, Volmaer, Keller, Riess, Weidenhaus, Ott, Bewersdorff, Herfurth, Michel, Warnecke,
More...
起拍价格: € 60
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van plm. 200 Poolse exlibris en kleingrafiek, diverse technieken, deels opgeplakt, deels gesigneerd.
More...
起拍价格: € 55
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Dudek, J., plm. 65 exlibris / kleingrafiek plus plm. 10 exlibris op naam van Meulemans - 2 verschillende (restoplage), C3C5, genummerd en gesigneerd
More...
起拍价格: € 110
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van plm. 200 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door kunstenaars uit Noorwegen / Zweden / Denemarken. diverse technieken, deels gesigneerd, deels opgeplakt. Toegevoegd: publicatie over Per Christensen, en publicatie nav exlibris-congres 1972 in Helsingor (met originele grafiek).
More...
起拍价格: € 30
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van plm. 75 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Duitse / Zwitserse kunstenaars, diepdruk (C2, C3 etc), deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a., Stauf, Bachrich, Metzler, Beitz, Raub, Hegenbart, Olchevsky, Juergensm, Lechner, Fleischmann. Bevat een aantal doubletten.
More...
起拍价格: € 90
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van plm. 125 exlibris / kleingrafiek, thema: 'religie / heiligen', voornamelijk hoogdruk / vlakdruk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt
More...
起拍价格: € 30
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Kmieliauskas, A., 60 exlibris / kleingrafiek, gemengde technieken, gesigneerd. Bevat 3 x 10 exlibris op naam van Meulemans, gemaakt door Kmieliauskas (3 verschillende).
More...
起拍价格: € 170
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Rozendaal, W.J. plm. 80 exlibris / kleingrafiek, hoogdruk, enkele gesigneerd, deels opgeplakt
More...
起拍价格: € 16
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Regeteren Altena, G.M. van, plm. 75 exlibris / kleingrafiek, vooral houtgravures, opgeplakt, deels gesigneerd
More...
起拍价格: € 20
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Zwiers, W., 35 exlibris / kleingrafiek, C2 / X2. Deels gesigneerd. Opgeplakt / in passe-partouts.
More...
起拍价格: € 45
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van plm. 150 Tsjechische / Slowaakse exlibris / kleingrafiek, hoogdruk / vlakdruk (X1, X2, etc.), deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. van Konupek, Oberthor, Halla, Milen, Svengsbir, Reznis, Dobrovolski, Hodek, Benes.
More...
起拍价格: € 50
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Hodek, J., plm 60 exlibris, X1/X2, enkele meerkleuren, deels gesigneerd, deels opgeplakt
More...
起拍价格: € 45
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van plm. 115 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door kunstenaars uit Bulgarije / Hongarije. (45 x diepdruk, 70 x hoogdruk). Deels gesigneerd deels opgeplakt. Bevat een aantal doubletten. Gemaakt door o.a.: H. Kerin, Orosz, Molnar, Matanski, Piller, Baramov, Mueller, Yanakiev, Ferenc, Drahos, Koulekov.
More...
起拍价格: € 75
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Fenchak, V., 33 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Sparke, Smith, Selle, Roedel, Pungs, Prokop, Jensch, Beumont)
More...
起拍价格: € 90
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van plm. 145 exlibris / kleingrafiek, thema: 'dieren'. (plm. 70 x diepdruk, plm. 75 x hoogdruk / vlakdruk). Bevat enkele doubletten. Deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a.: olifant, vissen, auerhaan, tijger, vlinder, hond, kat, eekhoorn, kikker, brandgans, zeehond, schorpioen.
More...
起拍价格: € 75
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Svengsbir, J., plm. 170 exlibris en kleingrafiek, C2 (deels meerkleuren), opgeplakt, gesigneerd
More...
起拍价格: € 60
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van plm. 70 exlibris / kleingrafiek, thema: 'vervoer / transport', met o.a. treinen, auto's, etc. Plm. 25 x diepdruk (o.a. Harapov, Bauer, Zwiers, Melan, Kisza, Fenchak) en plm. 45 x hoogdruk / vlakdruk (o.a. Bouda, Kislinger). Deels gesigneerd, deels opgeplakt
More...
起拍价格: € 40
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Philipp, M.E., 35 exlibris / kleingrafiek, bijna alle C3, (20 x gesigneerd, 15 x niet gesigneerd), deels opgeplakt / in passe-partouts. O.a. voor Kuhn, Kuchenbecker, Keil, Tropp, Hirsch, Kruse, Lenze, Opitz, Grafe, Dorschfeldt, Mayer, Zacharias, Gedecke.
More...
起拍价格: € 240
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Jakovenko, J., 19 exlibris, C3/C5/C7, genummerd en gesigneerd (1 blad wat vuil buiten de afbeelding), o.a. voor Van Waterschoot, Stefancik, Meulemans (doublet), Burch, Gerny.
More...
起拍价格: € 100
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, deels opgeplakt (geweest), 2 x gesigneerd. Gemaakt voor: Galateau, Botta, Peter Fingesten, Lustig.
More...
起拍价格: € 110
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, 2 x gesigneerd. Gemaakt voor: Boyer (groot formaat), Botta, Irene Andrews (latere druk, 2 kleuren), Mantero (met rmarques.
More...
起拍价格: € 120
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Fingesten, M., 1 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd. Opgeplakt. Gemaakt voor: Mantero (groot formaat, 190 x 123 mm). Eva en de slang.
More...
起拍价格: € 70
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Brunovski, A., exlibris voor Vera Krupkova, 1979, C3, genummerd en gesigneerd, 100 x 75 mm., in passe-partout
More...
起拍价格: € 75
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Kulhanek, Oldrich, 'Psanio o lasce', George Sandova, geillustreerdmet 3 originele afdrukken van litho's van Kulhanek, Praha 1983, nr. 121 / 200. Tekst in Tsjechisch.
More...
起拍价格: € 30
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Vadasz, E., 15 exlibris kleingrafiek, (2 x C3, 13 x X), 4 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest).
More...
起拍价格: € 70
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Vadasz, E., 7 exlibris / kleingrafiek, C3 - alle ingekleurd, gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor Gyorgy, V.d. Kuylen (pf 1939), Pf Vadasz, Vadasz Endre (1940), Bosikenk (pf 1940), Dery (1942), Lustig Vanek (939).
More...
起拍价格: € 70
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Romanyshyn, R., 4 exlibris voor Meulemans, C3C5, genummerd / gesigneerd. 'De 4 jaargetijden - set'
More...
起拍价格: € 110
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van 150 Nederlandse exlibris / kleingrafiek, voornamelijk hoogdrukken, deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Bieruma Oosting, M. de Zaayer, Strik, Van Gelder, Sleper, Zwiers, Bulder, Mees, Doeve, O. Dicke, Wetselaar.
More...
起拍价格: € 55
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Diveky, J. von, (Wiener Werkstaette), 6 exlibris, (3 x C3, 3 x cliché). niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor Thimsen, Vagujhely, Neurath, Kellner, Bruecke.
More...
起拍价格: € 18
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
起拍价格: € 16
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
map met 12 exlibris / kleingrafiek, gemaakt op naam van Julius Opitz. Kunstenaars o.a. Bastanier, Gruenewald, M.E. Philipp, E. Winkler, Kotrba, Rueter
More...
起拍价格: € 8
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越