Sluiten49 - 96 van 2171 resultaten
Stuart Semple (1980), It’s Over (2007)Titled lower centre. Signed and dated ’07 on the reverse
Mixed media on canvas, 120.8 x 90.5 cm. Provenance: – John Gibson Gallery, New York City, 2008, Corporate collection, the Netherlands
€ 200
Engels verzilverd 4-delig servies op opengewerkt dienblad
€ 95
Alexander Gerardus (Alex) Dieperink, Amsterdam 1901-1972 Utrecht, Portret van man en vrouw met stedelijke achtergrond, gesigneerd r.o., olieverf op doek, 35 x 45 cm.
€ 85
Adrianus Albertus Toetenel, 1914-1990, Rozen, olieverf op paneel, 31 x 26 cm.
€ 140
Yvaral, 1934-2002, Geometrische compositie, handgesigneerde zeefdruk, genummerd 14/190, 33 x 32 cm.
€ 180
Antieke ingelegde met bloemen ingelegde mahoniehouten cilinderspeeldoos met 8 melodieën
€ 150
Naar "Le Corbusier" Lederen design bank met chroom accenten, h.65 x b.130 x d.68 cm. uitgevoerd door Cassina.
€ 1.400
Blauw/wit Chinees porseleinen 9-delig verdeel schalen set, 19e eeuw, diam.39 cm.
€ 160
Antiek bronskleurig legering 3-delig klokkenstel rustend op marmeren basement, klok h.52 cm. en kandelaars h.65 cm.
€ 160
Vintage Omega Seamaster De Ville herenpolshorloge in gouden kast
€ 360
Postzegels, Nederland 1864, nr.6, 15 ct., oranje, postfris, certificaat N.V.P.H., cat.waarde € 7.000
€ 900
Twee met bloemen gedecoreerde lampvoeten met goudkleurige kappen, h.75 cm
€ 40
Kees van Dongen, Croquis, pochoir, (voorloper van de zeefdruk), afkomstig uit Des Courières, 1925, oplage 1000, 26 x 18 cm.
€ 150
Toegeschreven aan Piet Schipperus, Rotterdam 1840-1929 Den Haag, Bomen in landschap, olieverf op paneel, 29 x 42 cm.
€ 150
Delcona vestzakhorloge met gouden horlogeketting
€ 170
€ 90
€ 1.500
14 Kt. gouden ring bezet met briljant en saffier 5 gram
€ 260
€ 190
€ 260
18 Kt. gouden damesring, diam.17 mm., 3,8 gram
€ 160
€ 180
Messing armillairsfeer het illustreert het heliocentrische systeem van Copernicus : de aarde wordt weer gegeven door kleine cirkel die de maan voorstelt, de zilveren bol in het midden vertegenwoordigd de zon rustend op houten voetstuk, h.141 x diam.50 cm.
€ 130
Koop van zes diverse Engelse biscuit potten, met verzilverd montuur
€ 55
€ 80
Frans Masereel, Blankenberge 1889-1972 Avignon, Rast auf der flucht (1940), inkttekening, 25 x 32 cm.
€ 75
H.J. van de Weele, 1852-1930, Landschap, maroefle, 26 x 41 cm.
€ 190
Ype Wenning, 1879-1949, Dorpsgezicht, olieverf op doek, 27,5 x 35 cm.
€ 240
Bronzen zittende Boeddha in Lotushouding op troon, h.53 cm.
€ 65
Met diverse houtsoorten belijmde ladenkast met 4 laden afgewerkt met koperen ornamenten, naar antiek voorbeeld, h.78 x b.37 x d.30 cm.
€ 45
Wortelnotenhouten gefineerde trumeau met spiegel opstand en afgewerkt met koperen ornamenten, empire-stijl, h.145 x b.51 x d.40 cm.
€ 280
Antieke verguld metalen pendule met voorstelling van dame met kind, h.36 cm.
€ 75
Zwart dienblad met verzilverde rand (rand los)
€ 25
Met diverse houtsoorten belijmde ladenkast met 7 laden afgewerkt met koperen ornamenten, naar antiek voorbeeld, h.123 x b.47 x d.35 cm.
€ 60
H.F. Sartor, 1818-1881, Pratende mannen in duinen, olieverf op paneel, 20 x 25 cm.
€ 200
Dirk Hermann Wilhelm Filarski, Amsterdam 1885-1964 Zeist, Portret van een rabijn, gemengde techniek op papier, 63 x 45cm., gedateerd 1907, provenance collectie de heer R. Filarski, Portugal, verkregen door vererving van de schilder
€ 190
Art Deco sculptuur van een krijger met boog op marmeren voetstuk. h.52 cm
€ 160
Adrianus Marinus Geyp, 1855-1926, Herder met schapen, olieverf op doek, 35 x 54 cm.
€ 200
Dirk Hermann Wilhelm Filarski, Amsterdam 1885-1964 Zeist, Zicht op Torbole, gewassen inkttekening, 70 x 60 cm., gedateerd 1922, provenance collectie de heer R. Filarski, Portugal, verkregen door vererving van de schilder
€ 220
Goudkleurige fauteuil met rode bekleding, naar antiek voorbeeld
€ 30
Chinese houten sidetable, h.85 x b.182 x d.46 cm.
€ 75
€ 16
Stel koperen kandelaars in Gotische stijl, rustend op klauwpoten, h.45 cm.
€ 60
Stel antieke deels verguld bronzen vuurbokken met kindjes. h.34 cm
€ 450
Art Deco tafellamp op verzilverde voet met gemarmerde glazen kap, h.43 cm.
€ 220
Notenhouten voetenbank met bekleding van Engelse vlag
€ 130