Sluiten961 - 1008 van 2167 resultaten
14 Kt. gouden hanger bezet met carneool, 2,00 gram
€ 110
Stel antiek gipsen met houten 2-lichts wandappliques, Louis Seize stijl
€ 30
2 Wit/goud beschilderde lampvoeten met groene kappen, h.107 cm.
€ 60
2 Messing wandlusters met bloemvormige kappen (1 kapje beschadigd)
€ 150
Antieke eikenhouten Louis XVI-stijl hoekkast (1 ruitje ontbreekt), h.197 x b.80 x d.80 cm
€ 170
Mahoniehouten kaptafel met spiegelopstand, h.166 x b.119 x d.54 cm.
€ 45
Verzilverd Art Deco tafellamp met glazen pegels, h.25 cm.
€ 160
18 Kt. gouden ring bezet met diamant, rm 17,25, 1,86 gram
€ 130
14 Kt. gouden hanger bezet met granaat, 3,20 gram
€ 180
14 Kt. gouden hanger bezet met bloedkoraal, 2,50 gram
€ 130
Lorus, herenpolshorloge, quartz uurwerk, 42 mm, ref: RH963BX9.
€ 20
Locman Italy Stealth, automatisch, herenpolshorloge, ref: 205
€ 120
RSW Rama Swiss Watch, herenpolshorloge, ref: 9940
€ 90
Casio, herenpolshorloge, w/r 50m, met datum aanduiding, ref: 2784
€ 20
Divers Nederlands grafiek (23x) w.o. Ex Libris
€ 120
Portret van Dr.Aernout Tholinkx, lithografie, 20 x 15,5 cm.
€ 80
Jean Massard (1740-1822), La Chruche Cassée, Sophie Arnould, gravure, 47,5 x 35 cm.
€ 60
Theo Daamen (Amsterdam 1939), Meisje (1967), handgesigneerde ets, genummerd 130/190, 27,5 x 39,5 cm.
€ 55
Theo Beerendonk (1905-1979), Twee handgesigneerde etsen van vrouwelijk naakten, 32,5 x 26 cm.
€ 60
Officina Del Tempo Acciaio/Pelle, met datum aanduiding, ref: 0T1028/20AB, met officiële doos.
€ 100
Koop van 2 herenpolshorloges, w.o. Police Hunter ref: PL13837JS/04 en Siebel ref: 24A880 met pepsi look.
€ 60
Antiek zwart houten kolompendule met verguld bronzen ornamenten, h.51 cm.
€ 340
Antieke mahoniehouten kolompendule met verguld ornamenten. h.46 cm.
€ 240
Kevi vintage design bureaustoel, ontwerp Jørgen Rasmussen voor Knoll international, jaren '60
€ 400
K. Jardi, Bloemstilleven, olieverf op doek, 90 x 120 cm.
€ 25
18 Kt. gouden hanger bezet met turkoois, 2,41 gram
€ 170
14 Kt. gouden hanger bezet met granaat, 1,00 gram
€ 55
14 Kt. gouden hanger bezet edelsteen, 1,50 gram
€ 80
14 Kt. gouden bedel i.v.v. een mossel, 2,43 gram
€ 130
14 Kt. gouden hanger bezet met lapis lazuli, 2,00 gram
€ 110
14 Kt. gouden hanger i.v.v. waterput, 3,69 gram
€ 200
14 Kt. gouden broche met bloemetjes, 4,74 gram
€ 260
18 Kt. gouden hanger bezet met saffier en zirkonia, 2,53 gram
€ 180
14 Kt. gouden hanger bezet met parel, 3,00 gram
€ 160
2 Gegoten donker gepatineerde sculpturen van Foo honden rustend op houten sokkel, h.20 x b.22 x d.20 cm.
€ 30