Sluiten1057 - 1104 van 2167 resultaten
14 Kt. gouden oorbellen (zonder stoppertjes), 1,74 gram
€ 95
18 Kt. gouden ring bezet met diamant, 1,38 gram
€ 95
18 Kt. gouden hanger bezet met saffier, 1,62 gram
€ 110
14 Kt. gouden hanger bezet met parel, 2,10 gram
€ 120
18 Kt. gouden hanger bezet met turkoois, 2,53 gram
€ 180
14 Kt. gouden ring bezet met saffier, rm 17,25, 1,20 gram
€ 65
14 Kt. gouden hanger bezet met granaat, 2,80 gram
€ 150
14 Kt. gouden ring bezet met diamant, rm 18, 2,33 gram
€ 130
14 Kt. gouden ring bezet met diamant, rm 16,50, 1,77 gram
€ 95
Koop diverse Aziatische bronzen godsbeeldjes, etc.
€ 60
Hirsch, Karl-Georg, plm. 75 exlibris, X6, gesigneerd, uit de serie: 'Kleinstaat'
€ 120
Brunovsky,A., exlibris voor Lotte, Miets, Jouke, Lies, C3, 115 x 140 mm, genummerd en gesigneerd, 'the queeens'
€ 260
collectie van plm. 90 exlibris / kleingrafiek, Tsjechië / Slowakije, vooral hoogdruk / vlakdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. Demel, Brazda, Felix, Stanclova, Benes, Mezl, Rusek, Bouda.
€ 95
Brunovsky, A., exlibris voor Karel, C3, 1976, gesigneerd, 70 x 56 mm., opus 45
€ 90
Brunovsky, A., exlibris voor L. Deurinck, C3, 1991, genummerd
en gesigneerd, 115 x 80 mm, 'forest full of birds'
€ 240
Lilien, E.M., exlibris Martin Buber, C2?, latere druk, niet gesigneerd
€ 55
Hirsch, Karl-Georg, 2 verschillende) exlibris voor Meulemans, plm. 75 stuks, X6, genummerd en gesigneerd, (restoplagen)
€ 90
Zuev, Vl, 7 exlibris, MT, genummerd en gesigneerd, 'de 7 hoofdzonden'
€ 45
Zuev, Vl., exlibris voor M.M., MT, genummerd en gesigneerd, 157 x 91 mm, plm. 20 exemplaren (restoplage), 'Vincenzo Bellini, Norma'.
€ 150
collectie van 50 exlibris, erotiek / vrouwelijk naakt, hoogdruk / zeefdruk, deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Van Damme,Gaudaen, Polivka, Nielsen, Carlson, Morisot, Fauchet, Kotrba, Benes, )
€ 80
Severin, M.F., 11 exlibris, C2, niet gesigneerd, opgeplakt geweest (o.a. voor Van Damme, Severin, Nys, Dick, Schult, Rasdolsky ), deels erotisch
€ 120
Severin, M.F., 8 exlibris, C2, gesigneerd, opgeplakt geweest (o.a. voor Reid, Kaspar, Uchida, H.S., Skovenburg), deels erotisch
€ 130
Severin, M.F., 8 exlibris, C2, gesigneerd, opgeplakt geweest (o.a. voor Gastmans, Seegers, Schalkwijk, Van Jole), deels erotisch
€ 130
Severin, M.F., 8 exlibris, C2, gesigneerd, opgeplakt geweest (o.a. voor snoeck, Rasdolsky, A.C.,Souverein, Palmirani), deels erotisch
€ 130
Wetselaar, P. plm. 50 exlibris voor Miets Meulemans - Schoenberger, 2 verschillende, C2 (deels gekleurd), genummerd en gesigneerd. Restoplagen. Plus 3 ander exlibris van Wetselaar.
€ 45
exlibris van Siegmund Freud, gemaakt door Bertold Loeffler, 1904. Oedipus en de Sphynx.
€ 280
Ade, M., 20 exlibris, cliché (meer kleurig), niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
€ 100
Ade, M., 13 exlibris, C3, (3 x gesigneerd, 10 x niet gesigneerd), deels opgeplakt (geweest)
€ 150
Rusachek, I., 15 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, o.a. voor Polenz, Frigo, Van Waterschoot, Van Gysel, Willemsen, Fangaresi.
€ 140
Crane, W., exlibris voor Alex H. Turnbull, cliché, niet gesigneerd
€ 25
€ 140
Amadeus-Dier, E., 10 exlibris, C3, niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). O.a. voor Singer, Gaertner, Gross, Huebsch, Gelber
€ 75
Amadeus-Dier, E., 11 exlibris, C3, (2 x gesigneerd, 9 x niet gesigneerd), deels opgeplakt (geweest). O.a. voorLazarus, Gross, v. Strdowa, Lenze, Rosen, Kirsch.
€ 90
Svabinsky, M., 10 exlibris, litho / cliché, niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). O.a. voor Peruss, Topice, Kvapil, Naprstek, Marsalkova.
€ 65
Revesz, K, 6 exlibris, C3, (5 x gesigneerd), deels opgeplakt.1 x met remarque.
€ 30
Fischer-Oels, H., 14 exlibris, C3, niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). O.a. voor Anton Beier, Fischer-O., Leuschner, Burckhard, Morawe, Von Hoschek, Bergmann. Enkele met remarque.
€ 100
Geiger, W., 12 exlibris, cliché, niet gesigneerd, deels opgeplakt geweest
€ 70
Geiger, W., 10 exlibris, C3, niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
€ 90
Roehling, V., 13 exlibris, 12 x C3, (5 x gesigneerd), deels opgeplakt (geweest)
€ 100
Budzinski, R., 15 exlibris, C3, 2 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor o.a. Grunau, Budzinski, Ruehl, Frahne, Bell.
€ 100
collectie van 15 erotische exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Yv. de Vries, C3, gesigneerd, deels opgeplakt. Voor o.a. G. vd Zee.
€ 75
Hofer, T., 65 exlibris /kleingrafiek, X2, deels gesigneerd, deels opgeplakt
€ 25
€ 120
Wilm, H., 10 exlibeis, C3, 7 x gesigneerd, deels opgeplakt geweest. Voor o.a. Wulffius, Krebs, Metzenberg, Henckell, Roda, Uhlemann, Wenter.
€ 75
Szumarski, T.,pls,35 exlibris, meest C2, enkele doubletten, gesigneerd
€ 35
Helfenbein, W., 6 exlibris, C3, gesigneerd, deels opgeplakt geweest (voor Astor, Terzing, Braungart, Andre Vercammen, Vogel, Georges Vercammen), o.a. vrouwelijk naakt
€ 85