Sluiten1105 - 1152 van 2167 resultaten
Helfenbein, W., 6 exlibris, C3, gesigneerd, deels opgeplakt geweest (voor Ivens, Phryne, Brueckner, Milch, Harnapp, Bornhoeft), o.a. vrouwelijk naakt
€ 85
Yelagina, I., 9 exlibris / kleingrafiek, MT, genummerd en gesigneerd, opgeplakt, plus plm. 25 stuks exlibris voor Miets Meulemans (oplage), MT, 190 x 130 (Flora)
€ 140
Liebing, A.,14 exlibris, C3, (9 x gesigneerd, 5 x niet gesigneerd), deels groot formaat. Deels opgeplakt (geweest). O.a. voor Ungerova, Unger, Liebsch, Liebing (met remarque), Benesovi, Horsemann.
€ 220
Orlik, E., exlibris voor Paul Bacher, ets, opgeplakt geweest, niet gesigneerd.
€ 100
Orlik, E., exlibris voor Franz Anderle, ets, opgeplakt, niet gesigneerd, wat gevlekt en enkele notities met potlood
€ 100
Orlik, E., exlibris voor Else Schuppmann, litho, niet gesigneerd, opgeplakt.
€ 60
Orlik, E., exlibris voor Karl Martin Andres, ets, niet gesigneerd, opgeplakt geweest
€ 85
Orlik, E., exlibris voor E. Zaufal, ets, niet gesigneerd, opgeplakt geweest
€ 85
Brunovsky, A., exlibris voor Miets Meulemans, C3, genummerd en gesigneerd, 1993, 130 x 100 mm, (o.a. vrouwenhoofd, boot)
€ 110
Brunovsky, A., exlibris voor Lotte, Lies, Jouke, Miets. ('The queens'). C3, 120 x 145 mm., 1993. Genummerd en gesigneerd.
€ 260
Gazovic, Vl, twee prenten / exlibris meerkleurenlitho, genummerd en gesigneerd, in passe-partouts. (Lubomir Kratky, 155 x 120 mm, 'Zovi Cova', 200 x 145 mm).
€ 220
Born, A., diepdruk, twee figuren bij boom, 175 x 125 mm, gesigneerd
€ 65
Stastny, C., 16 exlibris, C3 (deels meerkleuren), alle gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
€ 70
Taussig, F., 17 exlibris, C2, deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. vroege staat, 2 x doublet. O.a. voor Van der Kuylen (2 verschillende), Martha B., Birnholz, Pagel, Sparre, Weinfeld, Miedel, Trebitsch.
€ 140
Nistorov, R., exlibris Wout Meulemans,12 stuks (oplage), 2003, C3C5, genummerd en gesigneerd, 'touch to the invisible V'
€ 160
Penkov, E., exlibris Wout Meulemans, 2008, C3C5, 6 stuks (oplage), genummerd en gesigneerd 'Phryne II',125 x 105 mm
€ 180
Kalynovich, K, exlibris Meulemans, C3C5, 22stuks (oplage), genummerd en gesigneerd, 'winter'
€ 360
Penkov, E. exlibris Meulemans, 20 x 'birth of Venus' en 5 x 'Phryne'(oplagen), C3C5, genummerd en gesigneerd
€ 475
Rusek, L., plus minus 60 exlibris / kleigrafiek, X3 (deels meerkleuren), deels gesigneerd
€ 25
collectie van plm. 80 exlibris (enkele kleingrafiek) op naam van Meulemans. Merendeel gesigneerd. Diverse technieken. De inhoud van deze collectie is wisselend, een selectie van werk, mogelijk gemaakt door o.a. Capova, Richter, Suchanek, Weidenhaus, Steenvoorden, Zakoretsky, Baeyens, Kalaschnikov, Failhauer, Demel, Bednarik, Didelyte, Jakubowski, Bugan, Mommen, Stanclova, Kerin, Kmieliauskas, Jakstas, Sechtlova, Weidenhaus, Hirsch, Rytir, Jepkes, Kratky, Wetselaar, Pfeiler.
€ 180
Jakovenko, Y.,2 exlibris voor Wout Meulemans, 9 stuks en 4 stuks (oplagen), C3C5, genummerd en gesigneerd, 2007,
€ 85
collectie van plm. 110 exlibris / kleingrafiek. Thema: 'dieren', (50 x hoogdruk, 60 x diepdruk), deels gesigneerd / opgeplakt. O.a. slak, kat, vogel, hond, vissen, kikker, paradijsvogel, hop, kip[, kameel. Gemaakt door o.a Didelyre, Govaerts, Preusse, Wozny, Benenson.
€ 100
Dergachov, O., 20 exlibris, C3, opgeplakt, gesigneerd. Gemaakt voor o.a. De Haas, Stappen, Meulemans, Potrok,Van Waterschoot, Deryckere.
€ 160
Brunovsky, A., exlibris voor Arnold, Cor, Wout, Pim. C3, 165 x 115 mm., 1993. Genummerd en gesigneerd.
€ 240
Rueter, Pam G. exlibris voor Meulemans, houtblokje plus afdruk
€ 30
Hlinovsky, S., plis minus 60 exlibris / kleingrafiek, litho, deels gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
€ 25
€ 180
Stauf, G., plus minus 70 exlibris / kleingrafiek. Deels diepdruk (C2), deels hoogdruk (x2). Deels gesigneerd, enkele opgeplakt. Enkele doubletten.
€ 110
Horanek, J., map met plm 125 exlibris / gelegenheidsgrafiek, zeefdrukken, gesigneerd, plus 4 bladen (A-4) met correspondentie met Meulemans, rijk geïllustreerd door Horanek (zie afbeeldingen)
€ 280
Bekker, D., 20 exlibris, C3C4/col, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Genge, Scmidtz, Shigeru, Fujita, Shimamura, Shingu, Satiyo, Hoshina. Veel vrouwelijk naakt.
€ 180
Kulhanek, Oldrich, 3 exlibris / pf, C3, gesigneerd. Voor Lenten (erotisch), Hillerbrandt (erotisch), Panenka (erotisch)
€ 200
Kulhanek, Oldrich, 4 exlibris, C3, gesigneerd. Voor Kolar, V. Waterschoot, naamloos (Dvorak), Hoegel.
€ 200
Kulhanek, Oldrich, 4 exlibris, C3, gesigneerd. Voor Daniel (Munch), Meulemans (tandart), Humplstotter, J.S. (Pegasus)
€ 150
Kulhanek, Oldrich, 4 exlibris, C3, gesigneerd. Voor Turnovec (Goya), Daniel, Hillerbrandt (Niobe),Kalabusova
€ 190
Kulhanek, Oldrich, 4 exlibris, C3, gesigneerd. Voor Daniel (Paracelsus), Meusgeier (Orlando di Lasso), Schmidt, Daniel (Munch)
€ 140
Kulhanek, Oldrich, 5 exlibris / pf, litho, gesigneerd. Voor Samsinak, de Bruyn (Spinoza), Hausweiler, Vercammen (Bacchus), Tratsaert (Chopin)
€ 220
Kmieliauskas, A., 25 exlibris / pf, gemengde techniek, gesigneerd, in pass-partout (o.a. voor Meulemans, Rhebergen, Virginios, Vilzinnusm Vengris)
€ 150
'Exlibris-Katalog des Gutenberg-Museums', 3 delen, Dr. Elke Schutt-Kehm, Verlag Klaus Wittal, 500 + 1795 + 1685 afbeeldingen, hardcover. Plus: 'Eignerverzeignis', Claus Wittal, 595 afbeeldingen, hardcover, 2003.
€ 150
collectie van plm. 200 Oostenrijkse exlibris en kleingrafiek, hoogdruk (X1, X2, etc.), deels opgeplakt, deels gesigneerd. O.a. Kislinger, Feil, Hofer, Reinholt, Premstaller, Stumvoll, Hollemann, Bauer-Klimbacher)
€ 60
Kulhanek, St, plm. 135 exlibris / kleingrafiek,(plm. 105 x diepdruk, plm. 30 x hoogdruk / vlakdruk), niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
€ 240
collectie van plm. 150 Nederlandse exlibris en kleingrafiek, hoogdruk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Van Luyn, Doeve, Vlaanderen, Strik, De Wolff, Battermann, Rueter, Lazarov, Van Doorn, Drost.
€ 45
Fingesten, M, 3 exlibris (Mantero, Mantero, dr. Rudolf von Soo), C3, gesigneerd, opgeplakt (geweest)
€ 110
Fingesten, M, 3 exlibris (G.M, G.M., Doctor Lustig, erotisch), C3, gesigneerd, opgeplakt (geweest)
€ 180
Fingesten, M, 3 exlibris (Kruse, GM, GM, erotisch), C3, gesigneerd, opgeplakt (geweest)
€ 100
Kulhanek, O., vrije prent, 'mond', litho, gesigneerd, 135 x 125 mm. In mapje 'Deset Grafyckych listu', beperkte oplage, Chrudim, met verder werk van o.a. Suchanek, Janeczek, Benes, Vychodilova
€ 50
Kulhanek, O., vrije prent, litho, gesigneerd, 215 x 140 mm. In mapje 'Deset Grafyckych listu', beperkte oplage, Chrudim, met verder werk van o.a. Brazda, Erazim, Houra, Melan, Vilhelmova
€ 60
Gazovich, Vl., 3 exlibris, Meulemans, Rath, Krupka), meerkleurenlithoś, genummerd en gesigneerd
€ 150
Gazovich, Vl., 3 exlibris, Meulemans, Broulim, Hausweiler), meerkleurenlithoś, genummerd en gesigneerd
€ 160