Sluiten1153 - 1200 van 2167 resultaten
Gazovich, Vl., 3 exlibris, Meulemans, Wenzl, Koehler), meerkleurenlithoś, genummerd en gesigneerd
€ 130
collectie van plm. 110 exlibris / kleingrafiek, thema: vrouwen / vrouwelijk naakt. Hoogdruk / vlakdruk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Gaudaen, Blochlinger, Bijker, Benes, Labots, Jamar, Zetti, Kotrba, Kratky.
€ 100
Beitz, E., 24 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Thoms, Olschewski, Moede, Lattermann, Frigo, Hagedorn.
€ 150
'Schweizer Exlibris bis zum Jahre 1900', A. Wegmann, 2 delen, Zurich 1933, Verlag der Schweizer Bibliophilen Gesellschaft. Nr. 481 van 600. Inventaris van meer dan 8000 Zwitserse exlibris. Hardcover, met veel afbeeldingen.
€ 120
Born, A., 6 boeken / brochures over / geïllustreerd door Born. O.a.'O Slonovi', met handtekening en tekening door Born, 1989, 'Adolf Born', Jaroslav Malina, Edice Osobnosti, gesigneerd door Born, 1995, 'Karel Capek', 'Adolf Born', od La Fontaina k Livingstoni, Nakladatelstvi, Slovart. Veel (kleuren)illustraties
€ 60
collectie van plm. 90 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Duitse /Zwitserse kunstenaars. Hoogdruk / vlakdruk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Fritsche, Riess, Schrott, Benkel.
€ 35
Ven, Z., 25 exlibris, C2, genummerd en gesigneerd, o.a. voor Van den Brielle, Bremer, Bongers, Bohr, Blum, de Belder
€ 95
Bulder, N., plm. 50 exlibris en plm. 100 gelegenheidsgrafiek en illustraties, X2, deels gesigneerd, deels in pass-partout
€ 500
Udovichenko, S., plm. 60 exlibris / kleingrafiek, diepdrukken, genummerd en gesigneerd, enkele doubletten
€ 800
Jakovenko, J., 50 exlibris, C3C5C7, genummerd en gesigneerd (o.a. voor Polderman, Maes, Aarden, Sliep, Plambeck, Peeters, Carlone, Fangaresi, Ezoe, de Haas, Winter, Natalia Jakovenko)
€ 280
Battermann, J., plm. 100 exlibris / kleingrafiek, vooral linosnede (deels meerkleuren), plus plm. 100 stuks van een exlibris gemaakt door Battermann voor Meulemans (oplage), deels gesigneerd
€ 45
Zuev, V., 50 exlibris, gemengde techniek, genummerd en gesigneerd. O.a. voor Hoegel, Rodel, Burch, Viaene, 4W, Vermes, Meulemans, Kudo, Ezoe, Plambeck, Freund, Wenzl, Beumont.
€ 320
Romanyshyn, R., 35 exlibris, en 6 x kleingrafiek, C3C5, genummerd en gesigneerd
€ 1.000
exlibris-literatuur, collectie van plm. 55 uitgaven (boeken, brochures, catalogi) op het gebied van het exlibris / kleingrafiek. O.a.: 'exlibris medicina', 'jugendstil exlibris', 'Meistergraphik Graphikmarkt', 'Nico Bulder de houtgraveur', 'M.C. Escher international ex libris competition', 'Reinaert de Vos in prent en exlibris',werklijst Oswin Volkamer, 'ex libris de kat', 'engravers, a handbook for the nineteens', 'Duerer im Exlibris'
€ 75
exlibris - literatuur, collectie van plm. 35 uitgaven op het gebied van exlibris / kleingrafiek. Bevat o.a. brochures, catalogi, overzichtwerken, mapjes. O.a.: 'prints, history of an art', 'Lithuanian bookplates', 'grandi incisori dell'a exlibris e piccola grafica', 'i grandi calcografi', '50 anniversario Gabriela d'Annunzio', 'the bookplates of Edward Gordon Craig', 'i maestri dell exlibris', 'latijnse zinspreuken op Nederlandse boekmerken', 'Leda und der Schwan im Exlibris', 'Hexe, Hausfrau, Heilige, Frauenbilder in Exlibris fuer Frauen', 'Traumgestalten, das Exlibriswerk von Gregor Rabinovitch'.
€ 65
collectie van plm. 70 uitgaven op het gebied van het exlibris en kleingrafiek (boeken, brochures, catalogi etc.). O.a.: 'drukwerk van Emile Puettmann', 'Hoogtepunten uit de hedendaagse Europese exlibriskunst - Luc Van den Briele, 'exlibris in exil', 'Elfriede Weidenhaus' - Exlibristen 1972, 'Modern British bookplates'
€ 80
exlibris-literatuur, plm. 50 uitgaven op het gebied van het exlibris, boeken, brochures, catalogi, etc. O.a.: 'Jugendstil-Exlibris', 'Schaetze der Exlibris-kunst', 'Eulen-Exlibris', 'Exlibris aus 6 Jahrhunderten', 'Det moderne Czekiske Exlibris', 'Gabriele d' Annunzio', 'Lietuviu Ekslibrisas'.
€ 40
€ 80
Postzegels, Nederland 1931, nr.236 en 237, postfris, certificaat Mouritz B.V., cat.waarde € 575
€ 90
Postzegels, Nederland, 1852, nr.1, 5 ct., lichtblauw, postfris, certificaat Th.C. Bakker, cat.waarde € 3.500
€ 475
Postzegels, Nederland, 1852, nr.2, 10 ct., karmijn tot rood, postfris, (heeft een plakker gehad). keurings attest W. Moeijes, cat.waarde € 3.000
€ 380
Postzegels, Nederland 1872, nr.22, 12½ ct., grijs, postfris, certificaat W. Moeijes, cat.waarde € 650
€ 150
Postzegels, Nederland 1891, nr.40, 20 cent, lichtgroen, postfris, certificaat Th.C. Bakker, cat.waarde € 700
€ 120
Postzegels, Nederland 1899-1905, nr.80, 10 gulden,oranje, postfris, certificaat Dr. Albert Louis, cat.waarde € 2.250
€ 380
Postzegels, Nederland, 1924, nr.61C, 7½ ct., bruin, têtê-bêche paar, postfris, certificaat W. Moeijes, cat.waarde € 850
€ 120
Postzegels, Nederland, 1913, nr.94 tm 97, postfris, cat.waarde € 508
€ 70
Postzegels, Nederland, 1913, nr.99, 2½ gulden, donker violet, postfris, certificaat M.W. Karssen, cat.waarde € 740
€ 75
Postzegels, Nederland, 1913, nr.101, 10 gulden, oranje op geel, postfris, certificaat W. Moeijes, cat.waarde € 2.250
€ 280
Postzegels, Nederland, nr.104, 2½ gulden (nr.80), postfris, cat.waarde € 375
€ 40
Postzegels, Nederland 1923, nr.130, 2½ gulden, bruin/zwart, postfris, certificaat C. Muis, cat.waarde € 600
€ 100
Postzegels, Nederland 1923, nr.129 en 131, 2½ gulden, postfris, 129 klein dof plekje, cat.waarde € 560
€ 90
Postzegels, Nederland 1926, nr.164 en 165, postfris, certificaat W. Moeijes, cat.waarde € 615
€ 100
Postzegels, Nederland 1916, Interneringszegesl IN 1 en 2, postfris, cat.waarde € 650
€ 100
Postzegels, Nederland, 1891, nr.41, 22,5 cent, zwart/groen, postfris, cat.waarde € 275
€ 35
Postzegels, Nederland, 1891, 7 postfrisse zegels uit de serie, postfris, cat.waarde € 1.369
€ 160
€ 16
Jan van Lier, 1921, Landschap, olieverf op doek, 30 x 40 cm.
€ 70
Rood geschilderd houten tafeltje, h.15 x b.52 x d.52 cm.
€ 12
€ 95
€ 20
T. Ooms, Schelpenvisser met paard en wagen in de zee, olieverf op doek, 70 x 50 cm.
€ 30
Blauw/wit Delfts aardewerken 3-delig kaststel, h.44 en h.24 cm.
€ 45
Klok zgn. Rolling Clock op aflopende statiefplank
€ 150
€ 45
Koop van 5 diverse aardewerken borden en een dekseldoosje
€ 12
€ 35
Slacouvert met rijkbewerkte verzilverde heften in bijpassend etui
€ 20
Koopje divers van 2 bronzen Boeddhistische bellen, Boeddha op olifant en een zandstenen beeld
€ 35