Sluiten1153 - 1200 van 1752 resultaten
1w 2d 14u
Kulhanek, Oldrich, 5 exlibris / pf, litho, gesigneerd. Voor Gebauer (Chopin), V.H., O.K (opgeplakt), Vencl, naamloos
Startbod: € 75
1w 2d 14u
Kulhanek, Oldrich, 5 exlibris / pf, litho, gesigneerd. Voor Humplik (Vachal), Jelinkova, Klimovi, Mauler, Laubal
Startbod: € 75
1w 2d 14u
Kulhanek, Oldrich, 5 exlibris / pf, litho, gesigneerd. Voor Novotny, Koubova, naamloos (Dali), Humplik, Krupka (Svolinsky)
Startbod: € 75
1w 2d 14u
Kulhanek, Oldrich, 3 exlibris / pf, litho, gesigneerd. Voor Bednarik (erotisch), Horska (erotisch), Novty (erotisch)
Startbod: € 85
1w 2d 14u
Parmexano, C3, met remarque, 1954, gesigneerd, 'arts en dood'
Startbod: € 25
1w 2d 14u
M.C. Escher, exlibris A.M.E. van Dishoeck, in: 'Dutch Bookplates', D. Giltay Veth, New York 1950, Golden Griffin Books. Beperkte oplage (141 / 500). Tekst in Engels. Bevat 84 originele van het blok gedrukte exlibris, exlibris door Escher op pag. 75.
Huidig bod: € 100
1w 2d 14u
Severin, M, 6 exlibris, C2, niet gesigneerd, (voor Posney, M.S., Rasdolsky, VanderMoere, Nina Severin), deels opgeplakt (geweest)
Startbod: € 70
1w 2d 14u
Vogeler, H., exlibris voor Franz Vogeler, cliché, 120 x 70 mm, niet gesigneerd
Startbod: € 70
1w 2d 14u
Fingesten, M., 5 exlibris / kleingrafiek, litho / cliché, opgeplakt in passe-partout, 4 x gesigneerd. Gemaakt voor: R.A., Albrecht, E.S., Malz, Malz
Startbod: € 70
1w 2d 14u
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, opgeplakt / in passe-partout, 3 x gesigneerd. Gemaakt voor: Flora Levy, M.L., Toth, Van Wees (Quo vadis....)
Startbod: € 110
1w 2d 14u
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, opgeplakt / in passe-partout, 4 x gesigneerd. Gemaakt voor: Mary Talbot, W. Talbot, Funier, Ruth (groot formaat, gedrukt op dun papier)
Startbod: € 110
1w 2d 14u
Fingesten, M., 5 exlibris / kleingrafiek, (2 x C3, 3 x litho) opgeplakt / in passe-partout, 5 x gesigneerd. Gemaakt voor: A.R., Mantero, Galateau, Chamberlain, Leicht.
Startbod: € 110
1w 2d 14u
Born, A., vrije prent: 'Venetie', 350 x 250 mm, meerkleurenlitho, genummerd en gesigneerd
Huidig bod: € 40
1w 2d 14u
Born, A., vrije prent: 'Rudolpho II', 250 x 240 mm, meerkleurenlitho, genummerd en gesigneerd
Huidig bod: € 40
1w 2d 14u
Born, A., vrije prent, 260 x 180 mm, meerkleurenlitho, genummerd en gesigneerd
Huidig bod: € 40
1w 2d 14u
Kulhanek, O. en andere (onbekende) kunstenaar, vrije prent, litho, 1990, 190x180 mm.
Startbod: € 30
1w 2d 14u
Eidrigevicius, St., vrije prent, C3, 220x195 mm, genummerd en gesigneerd, papier iets bevuild
Huidig bod: € 30
1w 2d 14u
Brunovski, A., 7 boeken / brochure over Brunovsky, o.a.: 'Albin Brunovsky', Ludmila Peterajova, Tatran, 1985, 'Albin Brunovsky', Galeria hlavneho mesta SSR, Bratislava, gesigneerd door emet opdracht door Brunovsky, 'Albin Brunovsky, 76 small graphic works', 'Albin Brunovsky, Teatrum Mundi', 'Albin Brunovsky', Ludmila Peterjova, 1990, gesigneerd door Brunovsky.
Startbod: € 55
1w 2d 14u
Brunovsky, A., 2 exlibris op naam van Meulemans, C3, genummerd en gesigneerd. Plus: 'Albin Brunovsky', L'udmilla Peterajova, 1985 / 1990, hardcover, 205 pagina's, veel afbeeldingen, ook in kleur.
Huidig bod: € 200
1w 2d 14u
Brunovsky, A., exlibris voor Lotte, Lies, Jouke, Miets. ('The queens'). C3, 120 x 145 mm., 1993. Genummerd en gesigneerd.
Huidig bod: € 120
1w 2d 14u
Brunovsky, A., exlibris voor Arnold, Cor, Wout, Pim. C3, 165 x 115 mm., 1993. Genummerd en gesigneerd.
Huidig bod: € 110
1w 2d 14u
Startbod: € 110
1w 2d 14u
Huidig bod: € 200
1w 2d 14u
Voss, H.D., plm. 50 exlibris / kleingrafiek, plus ontwerptekeningen van het exlibris van Voss voor Klaas Woudt. Opgeplakt op grote vellen / passe partouts
Startbod: € 30
1w 2d 14u
Romanyshyn, R., prent 'wheathercocks dream', diepdruk, 2001 genummerd en gesigneerd (1/30), 325 x 260 mm. Papier iets gevlekt (buiten de afbeelding).
Startbod: € 60
1w 2d 14u
Vannuccini, E., 14 exlibris, C3, 5 x gesigneerd, opgepakt. Voor o.a. Mantero, Skullerud, Vodenhal, Shaftel, Botta.
Startbod: € 90
1w 2d 14u
Geiger, W., 7 exlibris, C3, 5 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest), 2 x met remarque
Startbod: € 90
1w 2d 14u
Juergens, H., 'O Eros, Unbezwinglicher', privé-uitgave in 25 exemplaren, met 12 etsen van Harry Juergens, genummerd en gesigneerd. Fragmenten uit 'Antigone', linnenomslag, ringband
Startbod: € 40
1w 2d 14u
Startbod: € 110
1w 2d 14u
Romanyshyn, R., 4 exlibris voor Meulemans, C3C5, genummerd / gesigneerd. 'De 4 jaargetijden - set'
Startbod: € 110
1w 2d 14u
Kulhanek, O., exl. Mudr. Jano Stefancik, litho, 'Priapos & Nymfea', erotisch, gesigneerd
Startbod: € 25
1w 2d 14u
Kulhanek, O., 3 exlibris (Jamrich, Miklos, Stefancik)
Startbod: € 45
1w 2d 14u
Fingesten, M., 5 exlibris, C3, niet gesigneerd. Deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Delage, Van der Kuylen, Mantero, Tropp, Dr. Leicht
Startbod: € 110
1w 2d 14u
Orlik, E., exlibris voor Maria von Gomperz, ets, niet gesigneerd, opgeplakt geweest
Startbod: € 70
1w 2d 14u
Orlik, E., exlibris voor Max Reinhgardt, ets, niet gesigneerd, opgeplakt geweest
Startbod: € 100
1w 2d 14u
Orlik, E., exlibris voor Paul Bacher, ets, niet gesigneerd, opgeplakt geweest
Startbod: € 90
1w 2d 14u
Orlik, E., exlibris voor dr. Wilh. Mercy, ets, niet gesigneerd, opgeplakt
Huidig bod: € 90
1w 2d 14u
Orlik, E., exlibris voor Karl Martin Andres, ets, niet gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 90
1w 2d 14u
Mezl, Zd., exlibris voor Meulemans, het houtblokje plus 1 afdruk (niet gesigneerd)
Startbod: € 30
1w 2d 14u
Kulhanek, O., exlibris voor Meulemans (Freud), C3, beelddrager (plaat iets aangetast), plus gesigneerde afdruk
Startbod: € 100
1w 2d 14u
Kuyper, A., exlibris voor Karin Meulemans, beelddrager
Startbod: € 30
1w 2d 14u
Kulhanek, Oldrich, 4 exlibris, C3, gesigneerd. Voor Setlik, Peynernburg (Comenius), Hausweiler (Rembrandt)
Startbod: € 85
1w 2d 14u
Kulhanek, Oldrich, 4 exlibris / pf, C3, gesigneerd. Voor Vogel- de Waal, Hausweiler, Daniel (Kant), Hausweiler (Stifter)
Startbod: € 85
1w 2d 14u
Kulhanek, Oldrich, 4 exlibris / pf, C3, gesigneerd. Voor Daniel (Kirchner), Plicka, Danierl (Schopenhauer), Stomph (Bosch)
Startbod: € 85
1w 2d 14u
Kulhanek, Oldrich, 3 exlibris / pf, litho, gesigneerd. Voor Blum (erotisch), V.d. Zee (erotisch), Bujdak (medisch)
Startbod: € 85
1w 2d 14u
Kulhanek, Oldrich, 5 exlibris / pf, litho, gesigneerd. Voor Vencl, Stara, Lohynskych, Vencl, OK
Startbod: € 85
1w 2d 14u
Vereschagin, Gennady, 3 exlibris, (Sekine, W. Meulemans, Miets Meulemans), C3/col, genummerd en gesigneerd
Huidig bod: € 100
1w 2d 14u
Vereschagin, Gennady, 3 exlibris, (W. Meulemans, M. Schmitz, Miets Meulemans), C3/col, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 100