Sluiten1201 - 1248 van 2167 resultaten
€ 20
€ 16
2 Handgekleurde ovale prenten van dames, 13,5 x 10 cm.
€ 16
€ 30
Monogram J.H.(Jan Hoog), Den Haag 1923, polychroom beschilderde houten sculptuur van zwangere vrouw in knielende pose, 27,5 x 11 x 10,5 cm.
€ 90
€ 25
Naar Louis Apol, Vrouw op bospad, gouache op papier, 23 x 14 cm.
€ 35
Luciano Albertini, 1910-1985, Bloemstilleven, olieverf op board, 35 x 26 cm.
€ 70
Henriette Johanna Reuchlin-Lucardie, 1877-1970, Bloemstilleven, olieverf op board, 41 x 34 cm.
€ 130
€ 45
€ 500
Notenhouten boekenkast met 2 laden, h.90 x b.77 x d.30 cm.
€ 70
€ 150
His Masters Voice, grammofoon met rood koperen hoorn en met diverse platen, h.55 cm.
€ 25
Gepolychromeerde metalen deurstopper i.v.v. honden achter hek, h.20 x b.30 x d.10 cm.
€ 25
Antieke mahoniehouten buffetkast met gestoken kuif, h.135 x b.154 x d.58 cm.
€ 85
Notenhouten salontafel met webbing en glasplaat, h.57 x b.115 x d.63 cm.
€ 16
€ 30
Antieke notenhouten hoekkast, h.161 x b.92 x d.61 cm.
€ 40
Onb. meester, 2 kindjes op het strand, gemengde techniek, (papier laat los), 29 x 29 cm.
€ 10
Twee met parelmoer en been opgelegde Japanse lakwerk wandborden, diam. 46 cm.
€ 40
Onb.meester, Landschap met tuin en Landschap met vulkaan, olieverf op paneel, pendant, 27 x 20 cm.
€ 40
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, Liège (Luik) 1922- 2010 Auvers-sur-Oise (Frankrijk), Au-dessus du volcan, handgesigneerde eigen druk, gedateerd 1973, 50 x 41 cm.
€ 140
J.C. van der Kolk, Botters op zee, olieverf op doek, in goudkleurige lijst, 50 x 40 cm.
€ 18
Oude gravure "Jozua verlemt de paarden en verbrandt de wagens der volken", 35 x 22 cm.
€ 16
Victor Bauffe, Bergen 1849-1921 Den Haag, Duinlandschap met huizen, olieverf op paneel, 23 x 29 cm.
€ 60
Ond.gesign., Lezende Rabijn in interieur, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
€ 75
Hendricus Nicolaas (Henk) Dekker, Gouda 1897-1974 Den Haag, Rotterdams havengezicht, olieverf op doek, 40 x 30 cm., gedateerd 1934
€ 80
18 Kt. gouden ring bezet met zirkonia, rm 15,75, 1,36 gram
€ 95
18 Kt. rosé gouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant tot. 0.08ct
€ 180
18 Kt. gouden ring bezet met parels, rm 16,75, 1,20 gram
€ 80
€ 120
14 Kt. gouden ring bezet met briljant, diam.19 mm., 3.3 gram
€ 120
€ 100
14 Kt. rosé gouden collier met hanger bezet met parel en single cut geslepen diamant 0.22ct - G/H - VS/SI
€ 300
14 Kt. gouden schakelcollier, L.45 cm., 3.8 gram
€ 140
2 Antieke kleurgravures van vissen, 20 x 13 cm. of 43 x 33 cm.
€ 50
Wolfgang Heinz Unger, 1929-2019, Bloemstilleven, olieverf op board, 25 x 20 cm.
€ 45
Indiase school, Ruiters te paard, tekening, 13,5 x 16,5 cm.
€ 35
Ond.gesign., Man met ossenwagen in Indonesisch landschap, aquarel, 24 x 15 cm.
€ 20
Monogram RR, Afgemeerde schepen, tekening, gedateerd aug. 1950, 15 x 21 cm.
€ 35
Edwin Maria Steindl, Wintersbosgezicht, olieverf op doek, 19 x 24 cm.
€ 25
Mahoniehouten 1-deurs nachtkast met marmeren blad, h.82 x b.40 x d.40 cm. (hoek defect)
€ 25
Bronzen art deco-stijl beeld rustend op marmeren sokkel, h.42 cm.
€ 85
€ 25
Monogram A.W.S. slapende hond, marouflé, 17 x 11 cm.
€ 60