Sluiten1249 - 1296 van 2167 resultaten
J.C. Verburgh, Moeder met kind bij kampvuur, olieverf op paneel, 24 x 18 cm.
€ 55
3 Ingelijste Oosterse schilderijtjes, gouache op papier
€ 20
€ 60
Onb.meester, Vrouw met azalea, olieverf op board, 22 x 14 cm.
€ 50
Antieke kaart van het Graafschap Holland i.v.v. een leeuw, 18e eeuw, 19 x 27 cm.
€ 120
Koop van 4 diverse houtsnijwerken, Bali : houten boekensteun van zittende jongen, h.28 cm., kikker, 15,5 cm., Sebatu houtsnijwerk van demoon, 37 cm. en een fluit (Gambuh) spelende man, 46 cm.
€ 70
Houten sculptuur van een tijger op houten voetstuk, h.25 cm.
€ 16
Mahoniehouten bonheur met spiegelopstand, h.156 x b.100 x d.48 cm.
€ 14
Blauw glazen schaal op gematteerde glazen voetstuk gedecoreerd met diverse gezichten, gesign. Raymond, h.17 x diam.40 cm.
€ 75
Antieke pendule met voorstelling van een man op marmeren voetstuk, (ornament ontbreekt), h.49 cm.
€ 40
Mahoniehouten etagèrekastje met lade, h.69 x b.45 x d.32 cm.
€ 20
€ 16
Eikenhouten archiefkast met jaloeziedeur, h.112 x b.45 x d.38 cm.
€ 160
Wim Bos, 1906-1974, Havengezicht met schepen en personen, gemengde techniek, 52 x 70 cm.
€ 50
P.J. Boschman, Stilleven met appels, olieverf op paneel, 50 x 37 cm.
€ 6
Ond.gesign., Winterlandschap, olieverf op doek, 31 x 23 cm.
€ 25
Salvador Dali, Het Goddelijke bos, handgesingeerde lithografie, 33 x 25 cm.
€ 180
Antieke Japanse prent, Dame met spiegel, 38 x 24 cm.
€ 80
Aart de Lange (1943), Hold, acryl op board, gedateerd 2008, 40 x 60 cm.
€ 75
Rob Jacobs, Landschap Zuid Frankrijk, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
€ 50
Dubbel ingelijste Oosterse schilderijtjes met tekst, gouache op papier, 22 x 12 cm.
€ 25
2 Oosterse portretminiaturen gouache op papier, 23 x 14 en 23 x 12 en 18 x 10 cm.
€ 80
€ 30
2 Oosterse miniatuur gouaches op papier, 18 x 11 cm.
€ 100
€ 25
Ingekleurde gravure van St.Pauls cathedral, 26 x 41 cm
€ 12
Ineke ten Kaate (1945), Stilleven 2, acryl op doek, 70 x 50 cm.
€ 75
Rajne Dangova, 1945, Persoon met duif, aquarel, 30 x 24 cm.
€ 30
Onb. Meester, draagt signatuur Adolfs, Plein met diverse personen, gedateerd 1923, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
€ 150
Cornelis "Corneille" Guillaume van Beverloo, Luik 1922–2010 Auvers-sur-Oise, "Sous le charme de l'oiseau", handgesigneerde zeefdruk, 65 x 50 cm., genummerd 62/150, gedateerd 1982. (hoek glas defect).
€ 160
Toegeschreven aan Albert Neuhuijs, Twee dames in interieur, aquarel, 31 x 41 cm.
€ 65
Johs Helder, Terboer 1842-1913 Utrecht, Interieur met vissers, olieverf op doek (klein gaatje in doek, gedateerd 1920, 80 x 66 cm.
€ 120
Antieke mahoniehouten Biedermeier 2-deurs linnenkast, h.182 x b.128 x d.43 cm.
€ 90
Antieke mahoniehouten Biedermeier 2-deurs kast, h.85 x b.49 x d.38 cm.
€ 50
Bronzen sculptuur van een man te paard, h.52 cm.
€ 180
Geslepen spiegel in eikenhouten lijst, h.115 x b.88 cm.
€ 12
Massief eikenhouten salontafel, h.43 x b.182 x d.78 cm.
€ 16
18 Kt. geelgouden oorhangers bezet met lapis lazuli en briljant geslepen diamant tot. 0.20ct
€ 340
18 Kt. rosé gouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant tot. 0.12ct
€ 190
€ 35
14 Kt. bicolor gouden hanger met parel en een diamant
€ 85
€ 35
14 Kt. geelgouden hanger met parel en zirkonia
€ 35