Sluiten1297 - 1344 van 2167 resultaten
John F. Simon Jr (1963), Blossoming (2018) Open Edition. Acrylic plastic, Raspberry Pi computer, LED touch screen with custom software (runs continuously, never repeats), 27.9 x 35.6 x 7.6 cm Provenance:
– David Gibson Gallery, New York City, 2019 – Corporate collection, the Netherlands. Note:
This custom software edition takes its cues from Paul Klee’s ‘Blossoming’ painting of 1934, enacting simple rules in complex ways to explore Klee’s systematic, modernist approach to colour and composition.
€ 550
€ 85
€ 40
€ 25
€ 75
€ 45
€ 35
€ 30
€ 25
Mahoniehouten nachtkast met wit marmeren blad, h.80 x b.38 x d.33 cm.
€ 25
€ 130
€ 190
Ingelijste Aziatische prent met vogels, gouache op papier, 87 x 49 cm.
€ 80
Clara de Jong, "Bij het naderen van Watervliet", olieverf op paneel, 25 x 25 cm.
€ 90
David Schulman, Landschap met bomen, sepiatekening, 29 x 22 cm.
€ 20
Topokaart Hollandia, 28 x 21 cm. en buitenmaat 41 x 35 cm.
€ 40
Germ de Jong, Dorpsgezicht, crayon, 29 x 33 cm.
€ 60
Alfons Vermeir, Baasrode (Dendermonde) 1905-1994 Baasrode (Dendermonde), Boerenerf met personen, olieverf op board, 60 x 50 cm.
€ 120
Jozef Ferdinand (Eppo) Doeve, Bandoeng (Nederlands-Indië) 1907-1981 Amsterdam, wandelend echtpaar, pentekening op papier, 22 x 17 cm., provenance : Herkomst Kunstcollectie SNS Reaal Groep, collectienummer 050
€ 55
Ond.gesign, Man met pijp, olieverf op doek, 30 x 25 cm.
€ 16
2 Zwart met chroom zuilvormige lampvoeten met zwarte plissé kap, h.66 cm.
€ 40