Sluiten1345 - 1392 van 2167 resultaten
€ 20
€ 16
€ 55
14 Kt. bicolor gouden hanger klavertje 4 met een diamant
€ 35
14 Kt. bicolor gouden hanger bezet met briljant geslepen diamant tot. 0.20ct
€ 150
14 Kt. geelgouden rijring bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,52ct G/H VS/SI, ringmaat 16,5(52)
€ 400
Houten beeld van een olifant, h.38 x L.42 x b.22 cm.
€ 25
Chroom met zwarte schemerlampvoet met beige kap, h.80 cm.
€ 16
€ 14
Hindeloopen stijl bijzettafel, h.43 x b.58 x d.30 cm.
€ 25
Notenhouten bijzettafel, h.40 x b.50 x d.32 cm.
€ 8
€ 20
Gepolychromeerd Barong houten masker, h.35 x b.38 x d.16 cm.
€ 18
Arjen Galema, Amsterdam 1886-1974 Amsterdam, Stilleven met fruit en Keulse pot, olieverf op doek, 51,5 x 63 cm.
€ 90
Barend van Voorden, Rotterdam 1910-2000 Kortenhoef, Landschap omgeving Kortenhoef, olieverf op linnen, 37 x 46 cm.
€ 45
Guilla, Restaurant De Doelen, aquarel op papier, 49 x 36,5 cm.
€ 12
Gepolychromeerd houten Indonesiche masker met zijstukken, h.53 x b.63 cm.
€ 40
Gepolychromeerd Indonesisch masker, h.54 x b 32 cm.
€ 14
Gepolychromeerd Indonesisch houten masker, 50 x 32 cm.
€ 20
Afrikaans houten masker van een olifant, h.62 x b.18 cm.
€ 14
€ 35
Met bloemen gedecoreerde aardewerken serviesdeel, Royal Cauldon Victoria, Engeland, model Victoria
€ 60
Notenhouten bijzettafel, h.60 x b.44 x d.44 cm.
€ 35
Koop van 5 diverse Indonesische gepolychromeerde houten beelden
€ 30
€ 25
€ 40
Gebeitst houten 2-deurs kast, h.81 x b.63 x d.31 cm.
€ 25
€ 25
2 Chroom schemerlampvoeten met bruin ronde tweed kappen, h.80 cm.
€ 45
Antieke eikenhouten dekenkist, h.62 x b.140 x d.54 cm.
€ 45
€ 14
€ 14
€ 45
Moderne verstelbare chroom staande lamp met 2 witte kappen
€ 14
€ 45
€ 75
€ 120
€ 40
Koperen 4-slags vonkenvanger, h.82 x b.128 cm.
€ 50
Notenhouten armfauteuil met geborduurde stoffering
€ 30
€ 25