Sluiten97 - 144 van 2167 resultaten
Legering beeld van een vrouw met toorts rustend op houten voetstuk, h.70 cm.
€ 40
Bouscher, Oriëntalistisch interieur met diverse mannen, olieverf op doek, 90 x 60 cm.
€ 80
A. Kröner, Havengezicht, olieverf op doek, 40 x 80 cm.
€ 60
€ 16
Moderne rode armfauteuil met zwart houten onderstel
€ 110
Zilverkleurig sculptuur van een musicerend stel bij brug, h.37 cm.
€ 16
Helmert Richard van der Flier, Baarn 1827-1899 Baarn, Vee in landschap, olieverf op doek, 48 x 66 cm.
€ 800
Handgeknoopt Perzisch vloerkleed, 300 x 200 cm.
€ 160
Antieke Duitse notenhouten tafelklok, h.61 cm.
€ 190
Henri Pieck, Den Helder 1895-1972 Den Haag, Winters tafereel, aquarel/pastel schets, 41 x 26 cm. Provenance: collectie erven Pieck, Londen
€ 100
J.H. Doeleman, 1848-1913, Boslandschap met paard en wagen, olieverf op paneel, 46 x 67 cm.
€ 500
Koop van een 3e gehalte zilveren koffieketel, jusschaal en een open schaal, totaalgewicht 1726,6 gram
€ 850
3e Gehalte zilveren Maliënkolder tas, 207 gram
€ 95
Kapset met voornamelijk verzilverde monturen en 2 borstels met 3e gehalte zilveren monturen
€ 35
€ 65
€ 40
12 Antieke Nederlands zilveren vorkjes, L.13 cm., 170 gram
€ 95
€ 40
Antieke kristallen schaal met 2e gehalte zilveren hengsel
€ 25
€ 16
Rijkbewerkt 1e gehalte zilveren vaas, h.28 cm., 324 gram
€ 240
Koopje van 2 filigrain eierdorpjes, 2 opengewerkte broches, Maliënkolder tasje en 3 zilveren armbanden
€ 40
Russisch zilveren strooilepel, Pyotr Abrosimov, 1912-2009, met vegulde binnenbak, 53,8 gram
€ 40
Twee paar 2e gehalte zilveren gembervorken, 62 gram
€ 40
Koopje van vijf 2e gehalte zilveren suikerschepjes, 54 gram
€ 35
2 Grote antieke glazen knijpflacons, h.37 x b.14 x d.14 cm.
€ 110
Metalen wandtafel met glasplaat, h.80 x b.92 x d.35 cm.
€ 16
Douwe van der Zweep, Utrecht 1890-1975 Utrecht, Hoefsmid met paard, olieverf op doek, 74 x 52 cm.
€ 75
€ 35
Johanna Bastiana Van Sijthoff Rijswijk, 1873-1956, Bloemstilleven, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
€ 75
V. Dijk, Bloemstilleven, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
€ 25
Jan Alfons Keustermans, Pallieter, bronzen sculptuur rustend op hardstenen voetstuk, nr.1/9, h.38 cm. (= verkleinde sculptuur van buitenwerk standbeeld op Netellaan te Lier)
€ 150
Met diverse houtsoorten belijmde ronde ladenkast met 4 laden afgewerkt met koperen ornamenten, naar antiek voorbeeld, h.76 x diam.42 cm.
€ 45
Pedrali Snow, 4 kikkergroene kunststof design stoelen door Edoardo Fioravanti
€ 35
Stel aardewerken sculpturen van poezen, h.34 en 13 cm.
€ 40
Henri Pieck, Den Helder 1895-1972 Den Haag, Ineke als baby, houtskooltekening, gedateerd 23-4-'32, 19 x 18 cm. Provenance: collectie erven Pieck, Londen
€ 35
Ineke ten Kaate (1945), Bloemen, aquarel, 12 x 18 cm.
€ 14
Stel zilverkleurige piëdestals, h.90 x b.12 x d.12 cm.
€ 25
€ 70
€ 75
€ 70
Koop diverse Aziatische Boeddhistische bronzen beeldjes, etc.
€ 30
€ 100
€ 40
€ 90