97 - 144 of 1939 results
Starts on 31-01-2026 at 12:00
'Taschenbuch fuer Ex Libris Sammler', 1e Jahrgang, Prof. Dr. Albert Schramm, Wilhelm Goldmann Verlag Leipzig, 1924. In leer gebonden. Met o.a. ets van E. Gruener, ets van Walter Buhe, litho van Steiner Prag, gracure van Kolb. Band iets beschadigd.
More...
Starting bid: € 40
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Suchanek, V., 4 meerkleurenlitho's in: Guillaume Apollinaire, Pasmo, Lyra Pragensis 1982, gebrocheerd, tekst in Tsjechisch. Beperkte oplage.
More...
Starting bid: € 30
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Bayros, F.v., in: 'Miniaturen', Johann Pilz, uitgave met 8 door Bayros gemaakte kleueren-illustraties en boekversiering, Ed. Strache, Wenen, 1918. Band wat beschadigd.
More...
Starting bid: € 25
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, opgeplakt / in passe-partout, 4 x gesigneerd. Gemaakt voor: E.S., Laroche, Van der Kuylen, Keppich
More...
Starting bid: € 100
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, (3 x C3, 1 x litho) opgeplakt / in passe-partout, 4 x gesigneerd. Gemaakt voor: F.S., G.M. (erotisch), Mantero, G.R.
More...
Starting bid: € 120
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Brunovsky, A., exlibris voor Arnold, Cor, Wout, Pim. C3, 165 x 115 mm., 1993. Genummerd en gesigneerd.
More...
Starting bid: € 110
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van plm. 150 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door kunstenaars uit Tsjechië / Slowakije, hoogdruk / vlakdruk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Bouda, Benes, Mezl, Houra, Lacogova, Marik, Horanek, Hlinovsky, Kaiser, Lukavsky, etc.
More...
Starting bid: € 40
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Kalynovich, K, 4 exlibris voor Meulemans (4 jaargetijden), C3, genummerd en gesigneerd, restoplagen, in totaal plm. 30 stuks
More...
Starting bid: € 75
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Tikhonova, A., exlibri voor Miets Meulemans (plm. 15 x, restoplage), genummerd en gesigneerd, 2006, MT, 'Hen and Cock'. Plus 8 door Tikhonova gemaakte exlibris op naam van anderen, diepdrukken, genummerd en gesigneerd
More...
Starting bid: € 40
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van plm. 85 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door kunstenaars uit Tsjechië / Slowakije. (65 x diepdruk, 20 x hoogdruk). Deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Ven, Kisza, Sechtlova, Demel, Capova, Augustovic, Kanp, Felix, Bednarik, Oravec. Bevat een aantal doubletten.
More...
Starting bid: € 100
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van plm. 60 exlibris / kleingrafiek, thema: vrouwelijk naakt / erotiek. Diepdruk , vlakdruk. deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Kvartelny, Nesterchuk, Ven, Vereschagin, Velikov, Schroth, Vutova, Polacovic, Dufour, De Vries, Rovegno, Nik Dad, Pauwels.
More...
Starting bid: € 100
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Fingesten, M., 1 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd. Opgeplakt. Gemaakt voor: G.M. (groot formaat, 255 x 130 mm). Ex Eroticis. Papier met klein scheurtje (buiten de afbeelding)
More...
Starting bid: € 70
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van 50 exlibris, diepdrukken (C2, C3 etc.), gemaakt door kunstenaars uit Spanje, Portugal, Italië,Frankrijk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. Arrigoni, Guida, Gozzo, Missieri, Jamar, Tonelli, Botella, Ferreira, Ortiz,mAlpressa, Henault, Osiander, Bombino, Rovegno.
More...
Starting bid: € 110
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van 150 exlibris, hoogdrukken / vlakdrukken, gemaakt door kunstenaars uit Spanje, Portugal, Italië,Frankrijk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. Divi, Leboroni, Ballarate, Zetti, Wolf.
More...
Starting bid: € 55
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Ranzoni. H., 24 exlibris / kleingrafiek, C2, deels gesigneerd, in pass-partout. O.a. voor Pucharski, Humplstotter, Rechinger, Reisinger, Schindler, Pijnenborgh
More...
Starting bid: € 60
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van 50 exlibris, thema: 'muziek', diepdrukken, deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. gemaakt door Pauwels, Volkamer, Jakubovski, Melan, Cox, Kamper, Timochenko, Bekker, Hlavaty, Mariman, Gozzo, Spronk, Sechtlova.
More...
Starting bid: € 100
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van plm. 100 exlibris / kleingrafiek,thema: 'literatuur / mythologie', hoogdruk / vlakdruk, deels opgeplakt, deels gesigneerd. Afgebeeld o.a. Hamlet, Lady Godiva, Reynaert, de 4 Heemskinderen, Kafka, Leda, Erasmus, Vondel, Kipling, Uilenspiegel, Pan, Paris, Tsjechov.
More...
Starting bid: € 60
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van 80 Belgische exlibris / kleingrafiek. (22 x M. Baeyens, 37 x hoogdrukken / vlakdrukken, 21 diepdrukken). Deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. Baeyens, diepdrukken van Mommen, Van Assche, Herckenrath, Brems, Scheir, Gastmans, Mariman, Slabbinck.
More...
Starting bid: € 55
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Steenvoorden, A., exlibris voor Meulemans, C3, beelddrager plus afdruk
More...
Starting bid: € 30
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Piller, A., exlibris voor Meulemans, C3 (4 evangelisten), beelddrager plus afdruk
More...
Starting bid: € 25
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Kulhanek, O., exlibris voor Meulemans (tandarts), beelddrager
More...
Starting bid: € 75
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Zwiers, W., exlibris voor Meulemans (C2), 'Mata Hari', beelddrager plus afdrukken
More...
Starting bid: € 30
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Vadasz, E., 8 exlibris kleingrafiek, C3, alle gesigneerd, deels opgeplakt geweest. Voor Ans vd Kuylen (253), Elisabeth, Vajda, verhuisbericht, vakantieaankondiging, Freimann, Wim vd Kuylen (1936)
More...
Starting bid: € 75
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Naegele, Reinhold, exlibris voor dr. Willy Tropp, C3, 60 x 80 mm., gesigneerd. (Boekenkast met figuren, maskers, schedel etc.).
More...
Starting bid: € 140
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Naegele, Reinhold, exlibris voor dr. Willy Tropp, 1921, C3, 103 x 71 mm., gesigneerd. (WT, man en vrouw, opengeslagen boek etc.). Op dun papier.
More...
Starting bid: € 150
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Pankok, B., 3 exlibris, diepdruk (C3), opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. Voor Oberaschpach, Eherenberg, Mohr.
More...
Starting bid: € 75
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Philipp, M.E., 29 exlibris / kleingrafiek, bijna alle C3, (15 x gesigneerd, 14 x niet gesigneerd), deels opgeplakt geweest. O.a. voor Philipp, Heitz, Hofmann, Schulthes, Ehrhrardt, Kruse, Obratil, Mayer, Hradecny, Tropp, Haupt, Stoetzner, Staadt, Bloechlinger, Musch,
More...
Starting bid: € 200
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Gazovich, Vl., 3 exlibris, meerkleurenlitho's, genummerd en gesigneerd, (Vlado G, Bergomi, Ina)
More...
Starting bid: € 70
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Snelders, A., plm. 40 exlibris, (40 x C3, 1 x X3, 1 x MT), 33 x gesigneerd, opgeplakt
More...
Starting bid: € 45
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van 50 exlibris / kleingrafiek, thema: vrouwelijk naakt / erotiek, diepdrukken (C2, C3 etc.). Deels genummerd en gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt door o.a. Pauwels, Jakubowski, Stettner, Jacobs,Hampl, Kabrt, Ivanov, V. Vereschagin, Dudek, Jakstas, Okas, Schmidt, Balon, Juergens.
More...
Starting bid: € 100
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Mueller, K., plm. 35 exlibris / kleingrafiek, litho, opgeplakt, deels gesigneerd
More...
Starting bid: € 25
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Brunovsky, A., exlibris voor Agaath van Waterschoot, C3, 1991, gesigneerd, 130 x 105 mm
More...
Starting bid: € 110
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Brunovsky, A., exlibris voor wout Meulemans, C3, 1993, genummerd en gesigneerd, 130 x 100 mm
More...
Starting bid: € 110
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, (2 x C3, 2 x litho), 2 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Lustig, Sana, G.M. (latere druk), Irene Andrews (latere druk)
More...
Starting bid: € 110
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Kulhanek, O., 2 exlibris (Novotny, Miklos), litho, gesigneerd
More...
Starting bid: € 30
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Wenig, B., plm. 65 exlibris, cliché, niet gesigneerd, opgeplakt
More...
Starting bid: € 100
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, 3 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Dr Leicht (papier wat gevlekt), Mantero, Botta, Lenze
More...
Starting bid: € 110
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, 3 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Mantero (2 verschillende), Lombardo (2 verschillende, latere drukken)
More...
Starting bid: € 110
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, 2 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: G.M (ex eroticis), Botta, Pallay, Mantero
More...
Starting bid: € 110
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Andriessen, C., exlibris voor Meulemans, X3/3, beelddragers plus afdrukken
More...
Starting bid: € 6
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Battermann, J., exlibris voor Meulemans, X2/X3, beelddragers plus afdruk
More...
Starting bid: € 6
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Zwiers, W., exlibris voor Wout Meulemans, C2, plm. 140 stuks (oplage), genummerd en gesigneerd. 'Mata Hari',
More...
Starting bid: € 16
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van plm. 110 exlibris gemaakt door kunstenaars uit Spanje, Frankrijk, Italië. Deels diepdruk, deels hoogdruk. Deels gesigneerd / opgeplakt. Bevat werk van o.a. Le Campion, Bertrand, Burzi, Casals y Vernis, Formina, Pere Pons, Henault, Triado, Pecoraro, Tuccelli, Baldinelli, Toegevoegd: brochure over Eduardo Dias Ferreira, werklijst Valentin le Campion, map met 29 bladen (XII congresso Internazionale dell ex libris Como 1968).
More...
Starting bid: € 30
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Diveky, J. von, (Wiener Werkstaette), 5 exlibris, (1 x C3, 3 x cliché, 1 x X2). niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor Thomsen, Vajda (doublet), Kellner, Kner, Wim van der Kuylen,
More...
Starting bid: € 16
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Jaksch, F., 16 exlibris, C3, 3 x gesigneerd, deels opgeplakt, (3 nadrukken). Voor o.a. Graf (doublet), Funke, Von Zitek, Feith, Liebaldt, Jaksch, Hausner.
More...
Starting bid: € 20
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Wetselaar, P., exlibris Wout Meulemans, C2, 'tand', plm. 55 exemplaren (oplage), gesigneerd
More...
Starting bid: € 10
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Orlik, E., exlibris voor Ernst u Anna Meyer, litho, niet gesigneerd, opgeplakt
More...
Starting bid: € 16
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Orlik, E., exlibris voor L.S., litho, niet gesigneerd, op dun papier (weegschaal)
More...
Starting bid: € 16
Starts on 09-02-2026
Outbid