Auction
Valuations
Collection
About us
Information current auction sale
Login Register
  General Sale / Feb. '26 ►
List
List
Images
Images
Complete catalogue (without images)
Your personal catalogue (with images)
23:24:17

< Previous
Next >
97 - 144 of 1939 results
261491
1085
Starts on 31-01-2026 at 12:00
'Taschenbuch fuer Ex Libris Sammler', 1e Jahrgang, Prof. Dr. Albert Schramm, Wilhelm Goldmann Verlag Leipzig, 1924. In leer gebonden. Met o.a. ets van E. Gruener, ets van Walter Buhe, litho van Steiner Prag, gracure van Kolb. Band iets beschadigd.
More...
Starting bid: € 40
Starts on 09-02-2026
Outbid
261489
1086
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Suchanek, V., 4 meerkleurenlitho's in: Guillaume Apollinaire, Pasmo, Lyra Pragensis 1982, gebrocheerd, tekst in Tsjechisch. Beperkte oplage.
More...
Starting bid: € 30
Starts on 09-02-2026
Outbid
261487
1087
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Bayros, F.v., in: 'Miniaturen', Johann Pilz, uitgave met 8 door Bayros gemaakte kleueren-illustraties en boekversiering, Ed. Strache, Wenen, 1918. Band wat beschadigd.
More...
Starting bid: € 25
Starts on 09-02-2026
Outbid
261333
1088
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, opgeplakt / in passe-partout, 4 x gesigneerd. Gemaakt voor: E.S., Laroche, Van der Kuylen, Keppich
More...
Starting bid: € 100
Starts on 09-02-2026
Outbid
261340
1089
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, (3 x C3, 1 x litho) opgeplakt / in passe-partout, 4 x gesigneerd. Gemaakt voor: F.S., G.M. (erotisch), Mantero, G.R.
More...
Starting bid: € 120
Starts on 09-02-2026
Outbid
261458
1090
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Brunovsky, A., exlibris voor Arnold, Cor, Wout, Pim. C3, 165 x 115 mm., 1993. Genummerd en gesigneerd.
More...
Starting bid: € 110
Starts on 09-02-2026
Outbid
260982
1091
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van plm. 150 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door kunstenaars uit Tsjechië / Slowakije, hoogdruk / vlakdruk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Bouda, Benes, Mezl, Houra, Lacogova, Marik, Horanek, Hlinovsky, Kaiser, Lukavsky, etc.
More...
Starting bid: € 40
Starts on 09-02-2026
Outbid
261559
1092
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Kalynovich, K, 4 exlibris voor Meulemans (4 jaargetijden), C3, genummerd en gesigneerd, restoplagen, in totaal plm. 30 stuks
More...
Starting bid: € 75
Starts on 09-02-2026
Outbid
261471
1093
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Tikhonova, A., exlibri voor Miets Meulemans (plm. 15 x, restoplage), genummerd en gesigneerd, 2006, MT, 'Hen and Cock'. Plus 8 door Tikhonova gemaakte exlibris op naam van anderen, diepdrukken, genummerd en gesigneerd
More...
Starting bid: € 40
Starts on 09-02-2026
Outbid
260984
1094
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van plm. 85 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door kunstenaars uit Tsjechië / Slowakije. (65 x diepdruk, 20 x hoogdruk). Deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Ven, Kisza, Sechtlova, Demel, Capova, Augustovic, Kanp, Felix, Bednarik, Oravec. Bevat een aantal doubletten.
More...
Starting bid: € 100
Starts on 09-02-2026
Outbid
261111
1095
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van plm. 60 exlibris / kleingrafiek, thema: vrouwelijk naakt / erotiek. Diepdruk , vlakdruk. deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Kvartelny, Nesterchuk, Ven, Vereschagin, Velikov, Schroth, Vutova, Polacovic, Dufour, De Vries, Rovegno, Nik Dad, Pauwels.
More...
Starting bid: € 100
Starts on 09-02-2026
Outbid
261361
1096
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Fingesten, M., 1 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd. Opgeplakt. Gemaakt voor: G.M. (groot formaat, 255 x 130 mm). Ex Eroticis. Papier met klein scheurtje (buiten de afbeelding)
More...
Starting bid: € 70
Starts on 09-02-2026
Outbid
260847
1097
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van 50 exlibris, diepdrukken (C2, C3 etc.), gemaakt door kunstenaars uit Spanje, Portugal, Italië,Frankrijk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. Arrigoni, Guida, Gozzo, Missieri, Jamar, Tonelli, Botella, Ferreira, Ortiz,mAlpressa, Henault, Osiander, Bombino, Rovegno.
More...
Starting bid: € 110
Starts on 09-02-2026
Outbid
260848
1098
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van 150 exlibris, hoogdrukken / vlakdrukken, gemaakt door kunstenaars uit Spanje, Portugal, Italië,Frankrijk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. Divi, Leboroni, Ballarate, Zetti, Wolf.
More...
Starting bid: € 55
Starts on 09-02-2026
Outbid
260726
1099
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Ranzoni. H., 24 exlibris / kleingrafiek, C2, deels gesigneerd, in pass-partout. O.a. voor Pucharski, Humplstotter, Rechinger, Reisinger, Schindler, Pijnenborgh
More...
Starting bid: € 60
Starts on 09-02-2026
Outbid
260719
1100
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van 50 exlibris, thema: 'muziek', diepdrukken, deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. gemaakt door Pauwels, Volkamer, Jakubovski, Melan, Cox, Kamper, Timochenko, Bekker, Hlavaty, Mariman, Gozzo, Spronk, Sechtlova.
More...
Starting bid: € 100
Starts on 09-02-2026
Outbid
260717
1101
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van plm. 100 exlibris / kleingrafiek,thema: 'literatuur / mythologie', hoogdruk / vlakdruk, deels opgeplakt, deels gesigneerd. Afgebeeld o.a. Hamlet, Lady Godiva, Reynaert, de 4 Heemskinderen, Kafka, Leda, Erasmus, Vondel, Kipling, Uilenspiegel, Pan, Paris, Tsjechov.
More...
Starting bid: € 60
Starts on 09-02-2026
Outbid
260849
1102
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van 80 Belgische exlibris / kleingrafiek. (22 x M. Baeyens, 37 x hoogdrukken / vlakdrukken, 21 diepdrukken). Deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. Baeyens, diepdrukken van Mommen, Van Assche, Herckenrath, Brems, Scheir, Gastmans, Mariman, Slabbinck.
More...
Starting bid: € 55
Starts on 09-02-2026
Outbid
261528
1103
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Steenvoorden, A., exlibris voor Meulemans, C3, beelddrager plus afdruk
More...
Starting bid: € 30
Starts on 09-02-2026
Outbid
261523
1104
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Piller, A., exlibris voor Meulemans, C3 (4 evangelisten), beelddrager plus afdruk
More...
Starting bid: € 25
Starts on 09-02-2026
Outbid
261520
1105
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Kulhanek, O., exlibris voor Meulemans (tandarts), beelddrager
More...
Starting bid: € 75
Starts on 09-02-2026
Outbid
261521
1106
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Zwiers, W., exlibris voor Meulemans (C2), 'Mata Hari', beelddrager plus afdrukken
More...
Starting bid: € 30
Starts on 09-02-2026
Outbid
261290
1107
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Vadasz, E., 8 exlibris kleingrafiek, C3, alle gesigneerd, deels opgeplakt geweest. Voor Ans vd Kuylen (253), Elisabeth, Vajda, verhuisbericht, vakantieaankondiging, Freimann, Wim vd Kuylen (1936)
More...
Starting bid: € 75
Starts on 09-02-2026
Outbid
261282
1108
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Naegele, Reinhold, exlibris voor dr. Willy Tropp, C3, 60 x 80 mm., gesigneerd. (Boekenkast met figuren, maskers, schedel etc.).
More...
Starting bid: € 140
Starts on 09-02-2026
Outbid
261283
1109
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Naegele, Reinhold, exlibris voor dr. Willy Tropp, 1921, C3, 103 x 71 mm., gesigneerd. (WT, man en vrouw, opengeslagen boek etc.). Op dun papier.
More...
Starting bid: € 150
Starts on 09-02-2026
Outbid
261259
1110
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Pankok, B., 3 exlibris, diepdruk (C3), opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. Voor Oberaschpach, Eherenberg, Mohr.
More...
Starting bid: € 75
Starts on 09-02-2026
Outbid
261044
1111
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Philipp, M.E., 29 exlibris / kleingrafiek, bijna alle C3, (15 x gesigneerd, 14 x niet gesigneerd), deels opgeplakt geweest. O.a. voor Philipp, Heitz, Hofmann, Schulthes, Ehrhrardt, Kruse, Obratil, Mayer, Hradecny, Tropp, Haupt, Stoetzner, Staadt, Bloechlinger, Musch,
More...
Starting bid: € 200
Starts on 09-02-2026
Outbid
261632
1112
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Gazovich, Vl., 3 exlibris, meerkleurenlitho's, genummerd en gesigneerd, (Vlado G, Bergomi, Ina)
More...
Starting bid: € 70
Starts on 09-02-2026
Outbid
260388
1113
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Snelders, A., plm. 40 exlibris, (40 x C3, 1 x X3, 1 x MT), 33 x gesigneerd, opgeplakt
More...
Starting bid: € 45
Starts on 09-02-2026
Outbid
261014
1114
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van 50 exlibris / kleingrafiek, thema: vrouwelijk naakt / erotiek, diepdrukken (C2, C3 etc.). Deels genummerd en gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt door o.a. Pauwels, Jakubowski, Stettner, Jacobs,Hampl, Kabrt, Ivanov, V. Vereschagin, Dudek, Jakstas, Okas, Schmidt, Balon, Juergens.
More...
Starting bid: € 100
Starts on 09-02-2026
Outbid
261049
1115
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Mueller, K., plm. 35 exlibris / kleingrafiek, litho, opgeplakt, deels gesigneerd
More...
Starting bid: € 25
Starts on 09-02-2026
Outbid
261586
1116
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Brunovsky, A., exlibris voor Agaath van Waterschoot, C3, 1991, gesigneerd, 130 x 105 mm
More...
Starting bid: € 110
Starts on 09-02-2026
Outbid
261594
1117
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Brunovsky, A., exlibris voor wout Meulemans, C3, 1993, genummerd en gesigneerd, 130 x 100 mm
More...
Starting bid: € 110
Starts on 09-02-2026
Outbid
261355
1118
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, (2 x C3, 2 x litho), 2 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Lustig, Sana, G.M. (latere druk), Irene Andrews (latere druk)
More...
Starting bid: € 110
Starts on 09-02-2026
Outbid
261539
1119
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Kulhanek, O., 2 exlibris (Novotny, Miklos), litho, gesigneerd
More...
Starting bid: € 30
Starts on 09-02-2026
Outbid
260677
1120
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Wenig, B., plm. 65 exlibris, cliché, niet gesigneerd, opgeplakt
More...
Starting bid: € 100
Starts on 09-02-2026
Outbid
261351
1121
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, 3 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Dr Leicht (papier wat gevlekt), Mantero, Botta, Lenze
More...
Starting bid: € 110
Starts on 09-02-2026
Outbid
261350
1122
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, 3 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Mantero (2 verschillende), Lombardo (2 verschillende, latere drukken)
More...
Starting bid: € 110
Starts on 09-02-2026
Outbid
261352
1123
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, 2 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: G.M (ex eroticis), Botta, Pallay, Mantero
More...
Starting bid: € 110
Starts on 09-02-2026
Outbid
261534
1124
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Andriessen, C., exlibris voor Meulemans, X3/3, beelddragers plus afdrukken
More...
Starting bid: € 6
Starts on 09-02-2026
Outbid
261532
1125
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Battermann, J., exlibris voor Meulemans, X2/X3, beelddragers plus afdruk
More...
Starting bid: € 6
Starts on 09-02-2026
Outbid
260798
1126
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Zwiers, W., exlibris voor Wout Meulemans, C2, plm. 140 stuks (oplage), genummerd en gesigneerd. 'Mata Hari',
More...
Starting bid: € 16
Starts on 09-02-2026
Outbid
261813
1127
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van plm. 110 exlibris gemaakt door kunstenaars uit Spanje, Frankrijk, Italië. Deels diepdruk, deels hoogdruk. Deels gesigneerd / opgeplakt. Bevat werk van o.a. Le Campion, Bertrand, Burzi, Casals y Vernis, Formina, Pere Pons, Henault, Triado, Pecoraro, Tuccelli, Baldinelli, Toegevoegd: brochure over Eduardo Dias Ferreira, werklijst Valentin le Campion, map met 29 bladen (XII congresso Internazionale dell ex libris Como 1968).
More...
Starting bid: € 30
Starts on 09-02-2026
Outbid
260825
1128
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Diveky, J. von, (Wiener Werkstaette), 5 exlibris, (1 x C3, 3 x cliché, 1 x X2). niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor Thomsen, Vajda (doublet), Kellner, Kner, Wim van der Kuylen,
More...
Starting bid: € 16
Starts on 09-02-2026
Outbid
260827
1129
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Jaksch, F., 16 exlibris, C3, 3 x gesigneerd, deels opgeplakt, (3 nadrukken). Voor o.a. Graf (doublet), Funke, Von Zitek, Feith, Liebaldt, Jaksch, Hausner.
More...
Starting bid: € 20
Starts on 09-02-2026
Outbid
260541
1130
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Wetselaar, P., exlibris Wout Meulemans, C2, 'tand', plm. 55 exemplaren (oplage), gesigneerd
More...
Starting bid: € 10
Starts on 09-02-2026
Outbid
261172
1131
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Orlik, E., exlibris voor Ernst u Anna Meyer, litho, niet gesigneerd, opgeplakt
More...
Starting bid: € 16
Starts on 09-02-2026
Outbid
261173
1132
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Orlik, E., exlibris voor L.S., litho, niet gesigneerd, op dun papier (weegschaal)
More...
Starting bid: € 16
Starts on 09-02-2026
Outbid

< Previous
1 2 3 4 5 ... 39 40 41
Next >
97 - 144 of 1939 results

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties
1216 BL Hilversum

Private sales Events House clearances Post and transport service
About us
The team History In the press Highlights
Contact and opening hours
Privacy and cookies
Terms and conditions