Sluiten1537 - 1584 van 2167 resultaten
€ 18
€ 110
€ 30
€ 25
€ 30
€ 40
18 kt. gouden ring bezet met bloedkoraal, rm 17,5, 5,20 gram
€ 360
Drie 14 kt. gouden verstrengelde ringen, 7,4 gram
€ 220
14 Kt. rosé gouden collier met hanger bezet met groene saffier tot. 0.90ct
€ 220
Twee antieke 14 kt. gouden folkloristische stekers met paarden, 3,8 gram
€ 140
€ 140
€ 90
€ 75
€ 25
A. Hugenholz, Larens huisje met handwerkster, olieverf op doek, 50 x 42 cm.
€ 300
Marisa Donga (1x) en Onb.meester (1x), 2 Meerluikjes in lijst, gemengde techniek
€ 16
W. Noordijk, Boerenlandschap, kleurtekening, 35 x 24 cm.
€ 60
Annie Bruin, Zaandijk 1870-1961 Blaricum, Landschap, gemengde techniek, 35 x 46 cm.
€ 16
Gepolychromeerd Balinees houtsnijwerk, 99 x 34 cm.
€ 35
Thomas Frontini
(1967)
Thomas Frontini
(1967)
Monumental Still Life at the Pink Falls (2018)
Signed lower right
Oil on panel, 50.8 x 70.9 cm
Provenance:
– David Gibson Gallery, New York City, 2019
– Corporate collection, the Netherlands
€ 120
2 Oude gravures in antieke lijsten met voorstelling van paarden in stal en landschapsvoorstelling, 22 x 30 cm.
€ 170
Berend (Beer) Suringh, Arnhem 1903-1982 Schoonhoven, Stilleven met flessen en kruik, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
€ 100
3 Diverse prenten met betrekking tot luchtballonnen, 31 x 21 cm. (1 zonder glas)
€ 55
N. v. Rijn, Heidelandschap, tekening, 20 x 33 cm.
€ 40
Marie Henri Mackenzie, Rotterdam 1878-1961 Hilversum, Gezicht op een scheepswerf, krijttekening, 37 x 27 cm.
€ 75
Anton Kustia Widjaja / Anton Huang (1935-1985), Indonesisch landschap, aquarel, 28 x 36 cm.
€ 30
Hendrik Cornelis Kranenburg, 1917-1997, Boot voor een sluis, olieverf op doek, 50 x 60 cm.
€ 45
W. Witjens, Overzet over de IJssel, aquarel, 50 x 26 cm., Kampen 1931
€ 650
E. Ponsen, Bloemstilleven, marouflé, 45 x 32 cm.
€ 25
Walasse Ting, Kopenhagen 1929, Naakt, print, 63 x 50 cm.
€ 35
Hendrik Cornelis Kranenburg, 1917-1997, Boerin met kippen, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
€ 45
Flip Hamers, Watergraafsmeer 1909-1995 Amsterdam, De Doelen Logement, aquarel op papier, 27 x 37 cm.
€ 35
Flip Hamers, Watergraafsmeer 1909-1995 Amsterdam, Interieur De Doelen, aquarel op papier, 27 x 37 cm.
€ 35
Voisin, Personen in interieur, gemengde techniek, gedateerd 2000, 35 x 25 cm.
€ 20
Ond. gesigneerd, Stadsplein met personen en een kathedraal, olieverf op board, gedateerd 1923, 50 x 34 cm.
€ 55
€ 110
Frans Hens, Antwerpen 1856-1928 Antwerpen, La Ferme, gesigneerd en genummerd, ets, 36 x 47 cm.
€ 6
€ 12
Anton Heijboer, Sabang Sumatra (NI) 1924-2005 Den Ilp, Zonder titel, gouache op papier, 106 x 77 cm of 137 x 110 cm.
€ 75
Bewerkte Indonesische dubbele hoorn, h.37 x b.60
€ 25
Goudkleurige schilderijlijst, buitenmaat 55 x 45 cm., binnen 40,5 x 30,5 cm.
€ 30
Oude Italiaanse lijst met hoekversiering, 41 x 31 cm.
€ 110
€ 20
€ 45
€ 20
€ 45
€ 50