Sluiten1585 - 1632 van 1939 resultaten
Bronzen beeld rustend op marmeren sokkel, The wise monkey, h.15 cm.
Startbod: € 60
2 Diverse glazen Murano-stijl abstracte kippen, h.19 cm.
Startbod: € 20
Antieke Franse marmeren schouwpendule, h.41 cm.
Startbod: € 35
Startbod: € 25
Startbod: € 50
Ovale champagnecoupe met ringen, Cuvee de prestige, h.25 cm.
Startbod: € 75
Bronzen Boeddhahoofd met 4 gezichtsuitdrukkingen, h.12 cm.
Startbod: € 25
Startbod: € 20
Startbod: € 280
Aluminium wandplaquette met vlaggenstokhouder, De Hofleverancier
Startbod: € 20
Startbod: € 50
Startbod: € 35
Wil Willemsen, “Dagje strand”, acryl op doek, gedateerd 2005, 18 x 24 cm.
Startbod: € 75
Han van Haagen, Kuiken 1 en Kuiken 2, 2 handgesigneerde etsen, nr.24/100 en 6/25, 11,5 x 11,5 cm.
Startbod: € 30
Siemen Dijkstra, Texel zeegerst, handgesigneerde kleuren houtsnede, nr.34/35, 42 x 13 cm.
Startbod: € 380
Marjolein Terwindt, Vogels, 4 diverse etsen, gedateerd 2006, oplage van 10
Startbod: € 60
Startbod: € 30
Gijs Keizer, 2 handgesigneerde zeefdrukken, nr.10/10, gedateerd 2007, 46 x 42 cm.
Startbod: € 40
Siemen Dijkstra, Voorjaarsochtend mei, Aduarderzijl, handgesigneerde kleuren houtsnede, nr.123/X, gedateerd 2005, 80 x 20 cm.
Startbod: € 380
Bartel, handgestoken houten beeld Harmony, gedateerd 1995, h.56 cm.
Startbod: € 30
Onb.meester, bronzen sculptuur van een vrouwelijk naakt rustend op hardstenen voetstuk, h.30 x b.17 x d.11 cm.
Startbod: € 40
Startbod: € 40
Blast, bronzen sculptuur rustend op hardstenen voetstuk, h.16 cm.
Startbod: € 30
Wezelaer, bronzen sculptuur van een zittende poedel, h.36 cm.
Startbod: € 60
Paul Maas (1936), Abstract, houtlinosnede, nr.24/125, gedateerd 1973, 58 x 45 cm.
Startbod: € 30
Peter Belevoort, Vrouw met kat, lithografie, gedateerd 1938, 62 x 49 cm.
Startbod: € 16
Henk Peteroo, Abstract landschap, gouache op papier, 60 x 34 cm., gedateerd 1981
Startbod: € 25
Mark Potters, Abstract landschap, olieverf op paneel, 72 x 36 cm., gedateerd op achterkant 1972
Startbod: € 25
C. van der Hoes, Personen, houtsnede, 29 x 21 cm., gadeteerd 1954
Startbod: € 16
J.M. Buster, Abstract, foto druk, 60 x 59 cm., gedateerd 2004
Startbod: € 25
Koop 1e en 2e gehalte zilveren bestek, 1439 gram
Startbod: € 600
Startbod: € 50
O Klein, Plassende hondjes, kleurets, 47 x 18 cm.
Startbod: € 100
Startbod: € 150
Startbod: € 260
Startbod: € 40
Naar H. Ronner, Poesjes in interieur, ets, 24 x 18 cm.
Startbod: € 100
J. Koeman, Koeien in weiland, ets, 20 x 25 cm.
Startbod: € 40
Startbod: € 50
Startbod: € 360
Startbod: € 80
3 Ingekleurde kuiperkaarten, Bunnik, Nieuwkoop, Nyenrode
Startbod: € 80
3 Kuiperkaarten, Loenersloot, Kraling en Gouda
Startbod: € 80
Startbod: € 100
Startbod: € 50
Startbod: € 100
Startbod: € 100
14 Kt. gouden koningsketting, 25,6 gram, L.45 cm.
Startbod: € 1.100