Sluiten1585 - 1632 van 2167 resultaten
€ 20
€ 20
€ 30
€ 150
Louis Willem van Soest, 1867-1948, Winterlandschap, olieverf op doek, 49 x 59 cm.
€ 85
Monogram R.O., Bloemstilleven, gouache, 35 x 45 cm.
€ 6
€ 140
€ 140
€ 400
€ 340
Koopje van 2 gouden ringen en een broche bezet met parel, 10 gram
€ 260
€ 700
€ 900
14 Kt. gouden met zilveren slot met roos diamant tot. 0.20ct aan een parel collier - 46 cm
€ 220
€ 170
Herman Moerkerk, 1879-1949, Vrouw met hoed, tekening, 13 x 19 cm.
€ 25
€ 20
€ 16
Nederland: Postfrisse collectie in 3 DAVO albums.
€ 45
Nederland: Postfrisse series en blocks in album en stockboekjes.
€ 20
Nederland in 2 stockboeken; partij FDC’s; Eerste dagbladen etc.
€ 16
Koopje diverse zilveren gulden muntstukken, Koningin Juliana, diverse jaren
€ 80
€ 80
Koopje diverse zilveren gulden muntstukken (20x), Koningin Juliana, diverse jaren
€ 80
€ 120
Postzegels, Israel, betere series op stockkaarten w.o. zeer goed materiaal
€ 600
€ 95
€ 140
€ 260
Postzegels, Nederland, nr.43 en 47, ongestempeld met nieuwe gom
€ 150
Postzegels, Nederland, nr.46 ongebruikt pracht ex., nr.47 nieuwe gom en gerepareerde tanding, nr.48 ongebruikt exemplaar
€ 260
Postzegels, Nederland, nr.40 postfris (gomvoutje)
€ 60
Postzegels, Nederland, nr.30 t/m 33 postfris, nr.32 licht beschadigd tanding, nr.33 gomvouw
€ 140
Postzegels, Nederland, postserie P.13 t/m P.26, ongebruikt w.b. postfris
€ 150
Postzegels, Nederland, postzegels P27 t/m P.28, postfris, P27 licht roestig/P28 stempeltjes op gom
€ 120
Postzegels, Nederland, portserie P31 t/m P43, ongebruikt w.b. postfris
€ 140
Postzegels, Nederland roltanding I-18, ongebruikt w.b. postfris
€ 130
Postzegels Nederland, telegramzegels, postfris, TG 2 de 3 ct (zwarte kleur doorgelopen door oxidatie) TG 4, zeer lucht gomvouwtje
€ 240
Postzegels Nederland, portzegels uit P 3 t/m P 12, ongebruikt w.b. postfris
€ 260
Postzegels, Nederland, Port nrs. 1 en 2, zegels zijn nagegomd .s.
€ 100
Postzegels, Nederland, roltanding series postfris nr.33-56 en 57-70
€ 120
Postzegels, Nederland, vrn. postfrisse roltanding kinderseries
€ 170
Postzegels, Nederland, postfrisse series op stockkaart, cat.waarde € 825
€ 80
Postzegels, Nederland, postfrisse series op stockkaart, cat.waarde € 875
€ 70
Postzegels, Nederland, postfrisse series op stockkaart, cat.waarde € 1.053
€ 110
Postzegels, Nederland, postfrisse series op stockkaart, cat.waarde € 812
€ 65
Nederland, postfrisse serie op stockkaart, cat.waarde € 398
€ 35