Taxaties
2:28:51

1585 - 1632 van 1939 resultaten
287116
#287116
Bronzen beeld rustend op marmeren sokkel, The wise monkey, h.15 cm.
Startbod: € 60
287117
#287117
2 Diverse glazen Murano-stijl abstracte kippen, h.19 cm.
Startbod: € 20
287118
#287118
Antieke Franse marmeren schouwpendule, h.41 cm.
Startbod: € 35
287119
#287119
Nautisch sextant in Houten kistje
Startbod: € 25
287120
#287120
Bronskleurig Michelin man, h.38 cm.
Startbod: € 50
287122
#287122
Ovale champagnecoupe met ringen, Cuvee de prestige, h.25 cm.
Startbod: € 75
287123
#287123
Bronzen Boeddhahoofd met 4 gezichtsuitdrukkingen, h.12 cm.
Startbod: € 25
287125
#287125
Scheepsstuurwiel, 45 cm.
Scheepsstuurwiel, 45 cm.
Startbod: € 20
287127
#287127
Galspendule, h.42 cm.
Galspendule, h.42 cm.
Startbod: € 280
287128
#287128
Aluminium wandplaquette met vlaggenstokhouder, De Hofleverancier
Startbod: € 20
287129
#287129
Koopje van 3 diverse Oosterse vazen
Startbod: € 50
287142
#287142
Glazen Murano-stijl abstracte vaas, h.43 cm.
Startbod: € 35
285908
#285908
Wil Willemsen, “Dagje strand”, acryl op doek, gedateerd 2005, 18 x 24 cm.
Startbod: € 75
285909
#285909
Han van Haagen, Kuiken 1 en Kuiken 2, 2 handgesigneerde etsen, nr.24/100 en 6/25, 11,5 x 11,5 cm.
Startbod: € 30
285910
#285910
Siemen Dijkstra, Texel zeegerst, handgesigneerde kleuren houtsnede, nr.34/35, 42 x 13 cm.
Startbod: € 380
285911
#285911
Marjolein Terwindt, Vogels, 4 diverse etsen, gedateerd 2006, oplage van 10
Startbod: € 60
285912
#285912
A. Eilers, Landschap, gouache, 56 x 42 cm.
Startbod: € 30
285913
#285913
Gijs Keizer, 2 handgesigneerde zeefdrukken, nr.10/10, gedateerd 2007, 46 x 42 cm.
Startbod: € 40
285914
#285914
Siemen Dijkstra, Voorjaarsochtend mei, Aduarderzijl, handgesigneerde kleuren houtsnede, nr.123/X, gedateerd 2005, 80 x 20 cm.
Startbod: € 380
285917
#285917
Bartel, handgestoken houten beeld Harmony, gedateerd 1995, h.56 cm.
Startbod: € 30
285919
#285919
Onb.meester, bronzen sculptuur van een vrouwelijk naakt rustend op hardstenen voetstuk, h.30 x b.17 x d.11 cm.
Startbod: € 40
265950
#265950
Hardstenen sculptuur, Fallus, L.30 cm.
Startbod: € 40
285920
#285920
Blast, bronzen sculptuur rustend op hardstenen voetstuk, h.16 cm.
Startbod: € 30
285922
#285922
Wezelaer, bronzen sculptuur van een zittende poedel, h.36 cm.
Startbod: € 60
285924
#285924
Paul Maas (1936), Abstract, houtlinosnede, nr.24/125, gedateerd 1973, 58 x 45 cm.
Startbod: € 30
285925
#285925
Peter Belevoort, Vrouw met kat, lithografie, gedateerd 1938, 62 x 49 cm.
Startbod: € 16
285926
#285926
Henk Peteroo, Abstract landschap, gouache op papier, 60 x 34 cm., gedateerd 1981
Startbod: € 25
285927
#285927
Mark Potters, Abstract landschap, olieverf op paneel, 72 x 36 cm., gedateerd op achterkant 1972
Startbod: € 25
285928
#285928
C. van der Hoes, Personen, houtsnede, 29 x 21 cm., gadeteerd 1954
Startbod: € 16
285929
#285929
J.M. Buster, Abstract, foto druk, 60 x 59 cm., gedateerd 2004
Startbod: € 25
274830
#274830
Koop 1e en 2e gehalte zilveren bestek, 1439 gram
Startbod: € 600
273942
#273942
Ingekleurde kaart
Ingekleurde kaart
Startbod: € 50
273943
#273943
O Klein, Plassende hondjes, kleurets, 47 x 18 cm.
Startbod: € 100
273944
#273944
J.H. Jurres, Dame, tekening, 46 x 28 cm.
Startbod: € 150
273945
#273945
F.W. Zucher, Jachtvoorstelling, 40 x 30 cm.
Startbod: € 260
273946
#273946
Ingekleurde kaart van Weesp, 27 x 22 cm.
Startbod: € 40
273947
#273947
Naar H. Ronner, Poesjes in interieur, ets, 24 x 18 cm.
Startbod: € 100
273948
#273948
J. Koeman, Koeien in weiland, ets, 20 x 25 cm.
Startbod: € 40
273949
#273949
Ingekleurde kaart van Zwolle, 27 x 21 cm.
Startbod: € 50
273950
#273950
Piet Klaasse, aquarel, 63 x 45 cm.
Startbod: € 360
273951
#273951
Ingekleurde plattegrond Tholen, 55 x 46 cm.
Startbod: € 80
273952
#273952
3 Ingekleurde kuiperkaarten, Bunnik, Nieuwkoop, Nyenrode
Startbod: € 80
273953
#273953
3 Kuiperkaarten, Loenersloot, Kraling en Gouda
Startbod: € 80
273954
#273954
H. Stigter, maroefle, 40 x 30 cm.
Startbod: € 100
273955
#273955
Ingekleurde kaart, Gouda, 38 x 30 cm.
Startbod: € 50
273956
#273956
H. Bellaard, maroefle, 40 x 30 cm.
Startbod: € 100
273957
#273957
W.G. Hofker, ets, gedateerd 1942, 44 x 16 cm.
Startbod: € 100
285491
14 Kt. gouden koningsketting, 25,6 gram, L.45 cm.
Startbod: € 1.100

1 2 3 ... 32 33 34 35 36 ... 39 40 41

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties