1633 - 1680 van 1939 resultaten
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 600
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Koop van een paars glazen fles, diverse Chinese kommetjes en ...
Koop van een paars glazen fles, diverse Chinese kommetjes en een lithografie in lijst van een boerderij met schaapherder
Meer...
Startbod: € 16
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Koop van 4 oude gravures m.b.t. havens en schepen, 26 x 21 cm.
Koop van 4 oude gravures m.b.t. havens en schepen, 26 x 21 cm.
Meer...
Startbod: € 30
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 8
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 16
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 16
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Album postzegels, Nederland en Overzeese gebiedsdelen
Album postzegels, Nederland en Overzeese gebiedsdelen
Meer...
Startbod: € 30
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Koop divers, w.o. porselein, Wedgwood koffiekan met schotelt ...
Koop divers, w.o. porselein, Wedgwood koffiekan met schoteltjes, etc.
Meer...
Startbod: € 30
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Blauw/wit met papegaaien gedecoreerde dekselvaas rustend op ...
Blauw/wit met papegaaien gedecoreerde dekselvaas rustend op houten voetstuk, totaal h.47 cm.
Meer...
Startbod: € 30
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Gepolychromeerde met vogels en bloemen gedecoreerde aardewer ...
Gepolychromeerde met vogels en bloemen gedecoreerde aardewerken dekselvaas rustend op houten voetstuk, h.50 cm.
Meer...
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Blauw/wit Chinees porseleinen schaal, h.16 x 40 cm. (defect)
Blauw/wit Chinees porseleinen schaal, h.16 x 40 cm. (defect)
Meer...
Startbod: € 16
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 16
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
In diverse marmer soorten uitgevoerde Art Deco pendule met b ...
In diverse marmer soorten uitgevoerde Art Deco pendule met bovenop het uurwerk een vogelnestje, h.25 cm.
Meer...
Startbod: € 30
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Koop divers kleingoed, aardewerk, porselein, etc.
Koop divers kleingoed, aardewerk, porselein, etc.
Meer...
Startbod: € 16
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Koop divers kleingoed, aardewerk, porselein, etc.
Koop divers kleingoed, aardewerk, porselein, etc.
Meer...
Startbod: € 16
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Afrikaanse sculptuur van diverse mannen, h.50 cm.
Afrikaanse sculptuur van diverse mannen, h.50 cm.
Meer...
Startbod: € 16
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 120
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Stel beschilderde kastanje vazen met leeuwenkoppen, h.32 cm.
Stel beschilderde kastanje vazen met leeuwenkoppen, h.32 cm.
Meer...
Startbod: € 30
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 16
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Antieke spiegel in goudkleurige lijst, 139 x 29 cm.
Antieke spiegel in goudkleurige lijst, 139 x 29 cm.
Meer...
Startbod: € 30
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Pleet visbestek en fruitbestek in houten casette
Pleet visbestek en fruitbestek in houten casette
Meer...
Startbod: € 40
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Stel rood gelakte Chinese windlichten, h.46 cm.
Stel rood gelakte Chinese windlichten, h.46 cm.
Meer...
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Köningl.pr.Tettau, Crémekleurig serviesdeel met gouden strepen
Köningl.pr.Tettau, Crémekleurig serviesdeel met gouden strepen
Meer...
Startbod: € 75
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Duits porseleinen serviesdeel met florale motieven
Duits porseleinen serviesdeel met florale motieven
Meer...
Startbod: € 30
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 40
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 16
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 16
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Plexiglazen salontafel met glazen blad, h.40 x b.100 x d.100 cm.
Plexiglazen salontafel met glazen blad, h.40 x b.100 x d.100 cm.
Meer...
Startbod: € 45
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Société Céramique, blauw/wit aardewerken serviesdeel
Société Céramique, blauw/wit aardewerken serviesdeel
Meer...
Startbod: € 30
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
2 kristallen karafjes met zilveren monturen en een kristalle ...
2 kristallen karafjes met zilveren monturen en een kristallen melkkan en suikerpot
Meer...
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 45
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Met vazen en bloemen gedecoreerde Chinees porselein dekselpo ...
Met vazen en bloemen gedecoreerde Chinees porselein dekselpot, h.43 cm.
Meer...
Startbod: € 75
Start op 09-02-2026
Overboden