1681 - 1728 van 1939 resultaten
Harlingen aardewerken wandbord met afbeelding en tekst, diam.27,5 cm.
Startbod: € 16
Religieus deels geborduurde relikwie-kabinetje met afbeelding van Maria, 61 x 50 x d.7 cm.
Startbod: € 40
Oude wortelnotenhouten Engelse tafelklok, h.25 cm.
Startbod: € 25
Startbod: € 40
Startbod: € 30
Startbod: € 30
Startbod: € 30
Drie verdeeldoosjes met diverse ringen, etc. w.o. zilver
Startbod: € 25
Lakwerk verdeeldoos met bronzen sculptuur op marmeren voetstukje
Startbod: € 25
Startbod: € 16
Dubonnet menu-reclame, glazen reclamefles en 2 Disney lithografieën
Startbod: € 25
Boek : Limburg in kaarten en prent en bouwen in Amsterdam
Startbod: € 16
Startbod: € 16
Startbod: € 16
Startbod: € 40
Startbod: € 40
Startbod: € 25
Chroom plafonnière met melkglazen Art Deo-stijl kap, diam.25 cm.
Startbod: € 16
Eikenhouten hoekkast met vitrinedeel, h.192 x b.50 x d.38 cm.
Startbod: € 75
Geslepen spiegel in goudkleurige lijst met afbeelding van een dame met boek, 103 x 41 cm.
Startbod: € 40
Startbod: € 75
Startbod: € 25
Startbod: € 45
Onb.meester, Indonesisch voorstelling van mensen op plein, olieverf op paneel, 40 x 50 cm.
Startbod: € 120
Monogram W.W. (omgeving Willem Witsen (1860-1923)), Riviergezicht met stad op de achtergrond, olieverf op paneel,
Startbod: € 1.200
Omgeving Arntzenius, Straatje met personen, olieverf op doek, 30,5 x 24,5 cm.
Startbod: € 150
Startbod: € 25
Startbod: € 30
Startbod: € 40
Startbod: € 30
Startbod: € 40
Twee 14 kt. gouden oorstekers bezet met briljant geslepen diamant
Startbod: € 60
Startbod: € 380
Startbod: € 25
Grote koop divers bijoux, zilveren sieraden, etc.
Startbod: € 25
Startbod: € 6
Startbod: € 16
Startbod: € 300
Startbod: € 8
14 Kt gouden hanger aan 14 kt. gouden collier, 6,5 gram
Startbod: € 240
Startbod: € 450
Startbod: € 600
14 Kt. gouden ring bezet met gefacetteerde granaat, 10,1 gram
Startbod: € 300
Startbod: € 90
antieke gouden horloge ketting 12,4 gram L.21 cm.
Startbod: € 450
Startbod: € 25
Startbod: € 8
Startbod: € 16