Sluiten1729 - 1776 van 2167 resultaten
€ 25
Casio Camouflage G-SHOCK, herenpolshorloge, ref: GA-700CM-3AJF
€ 30
Fossil Nate, herenpolshorloge, 50mm, ref: JR1487
€ 12
Certina type X-02, herenpolshorloge, ref: 538.7181.42.56.
€ 45
Citizen Eco-Drive, herenpolshorloge, ref: J810
€ 30
Cordella Automatic, Kalender, Vintage polshorloge
€ 30
Vintage herenpolshorloge, Lincoln, 17 rubis, met kalender aanduiding, ref: 11263
€ 16
Condor, 17 rubis, schockresistant, Vintage herenpolshorloge
€ 14
Casio alarm chronograph, vintage herenpolshorloge, ref: aq-313w
€ 16
Citizen RX Satellite Wave, Satellite time keeping system, ref: gn-4w-s-9g
€ 100
€ 30
Ancre, vintage herenpolshorloge, 17 jewels, met kalender aanduiding
€ 30
Timex, vintage herenpolshorloge, duiker tot 25m
€ 18
Certina Jubilé, vintage herenpolshorloge/dresswatch, 10g vergulde kast, ref: 396 3917 22
€ 35
Koopje Vintage horlogekasten, Zilver en goldplated
€ 14
Koop 5 diverse vintage damespolshorloges en kasten, waaronder Rival, Bella, Union, Suizo en Palerma
€ 14
€ 180
€ 40
€ 18
€ 130
€ 30
Koopje bijoux, antiek mes met leeuwenheft, antieke sleutel, etc.
€ 80
€ 140
€ 18
€ 50
Koop van 2 bronzen beeldjes, houten beeld en een karaf
€ 25
€ 25
Koop diverse porseleinen vazen en dekselpotten
€ 30
2 Gepolychromeerde Chinees houten liggende Foo honden, h.6 x L.15 x b.7 cm.
€ 20
Twee met stenen ingelegde goudkleurige krishandvatten
€ 30
Antiek Japanse lakwerk tempel, h.27 cm. (defecten)
€ 25
€ 40
Blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen gemberpot met deksel, h.18 cm. en een defect Imari porseleinen vaas, h.25 cm.
€ 25
Antieke met diverse figuren gedecoreerde Imari schaal, 19e eeuw, diam. 39 cm.
€ 65
Peggy Bates,Clam Island (2014), Signed and dated 2014 on the overlap Acrylic polymer on canvas, 122 x 122 cm
Provenance:– David Gibson Gallery, New York City, 2014, – Corporate collection, the Netherlands
€ 150
Oude schilderijlijst, buitenmaat 104 x 74 cm., binnenmaat 86 x 56 cm. of 60,5 x 90 cm.
€ 40
Naar Henri Matisse, Nu aux Oranges, zeefdruk, 100 x 70 cm.
€ 35
Brighart (1956), Donna I, 3 Gratiën, olieverf op doek, gedateerd 2016, 110 x 70 cm.
€ 45
Conrad Vogel, 1957, With War Harmony, acryl op doek, 168 x 168 cm., Provenance rechtstreeks aangeschaft bij kunstenaar door huidige eigenaar
€ 75
Wanddecoratie van twee kindjes in zilverkleurige lijst, 64 x 100 cm., inclusief lijst 75 x 111 cm.
€ 5
€ 16
Onkyo stereo-installatie met diverse boxen, afstandsbedieningen, etc.
€ 150