1777 - 1824 of 1939 results
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Michel van Overbeeke (1942-2024), 'Uitgeraapte muren', kleur ...
Michel van Overbeeke (1942-2024), 'Uitgeraapte muren', kleurenets, gedateerd 1978, genummerd 29/50, 25 x 30 cm.
More...
Starting bid: € 45
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Michel van Overbeeke (1942-2024), 'Het pur', kleurenets, ged ...
Michel van Overbeeke (1942-2024), 'Het pur', kleurenets, gedateerd 1978, genummerd 18/60, 40 x 35 cm.
More...
Starting bid: € 45
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Johan Buning (1893-1963), Stilleven met bloemen en fles, oli ...
Johan Buning (1893-1963), Stilleven met bloemen en fles, olieverf op board, 47 x 40 cm.
More...
Starting bid: € 75
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
César Domela (1900-1992), Zonder titel, zeefdruk, genummerd ...
César Domela (1900-1992), Zonder titel, zeefdruk, genummerd 81/200, met datering 1972-1990, 65 x 34 cm.
More...
Starting bid: € 45
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Monogram LKP, Landschap met bomen langs het water, olieverf ...
Monogram LKP, Landschap met bomen langs het water, olieverf op doek, 50 x 60 cm.
More...
Starting bid: € 40
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Monogram LKP, Landschap, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
Monogram LKP, Landschap, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
More...
Starting bid: € 30
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Francis Hoogland (1960), Zonder titel, lithografie, genummer ...
Francis Hoogland (1960), Zonder titel, lithografie, genummerd 3/13, gedateerd 2002, 20 x 20 cm.
More...
Starting bid: € 30
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Fanny Mazure (1942), Zonder titel, gemengde techniek, gedate ...
Fanny Mazure (1942), Zonder titel, gemengde techniek, gedateerd 1979, 61 x 46 cm. (glas defect)
More...
Starting bid: € 30
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Sheila Benow (1943), 'Mist on the lake', kleurenets, EA, 23 ...
Sheila Benow (1943), 'Mist on the lake', kleurenets, EA, 23 x 29 cm.
More...
Starting bid: € 25
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Monogram JPF, Zonder titel, gemengde techniek, gedateerd 199 ...
Monogram JPF, Zonder titel, gemengde techniek, gedateerd 1992, 23 x 28 cm.
More...
Starting bid: € 25
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Koop van 3 divers sierglaswerk van een vaas h.37 cm., schaal ...
Koop van 3 divers sierglaswerk van een vaas h.37 cm., schaal en een kom
More...
Starting bid: € 60
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Leo Dooper en anderen, map met 4 diverse pasteltekeningen, etc.
Leo Dooper en anderen, map met 4 diverse pasteltekeningen, etc.
More...
Starting bid: € 30
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Chinese scroll met afbeelding van een bloem en libelle
Chinese scroll met afbeelding van een bloem en libelle
More...
Starting bid: € 16
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Ond.gesigneerd, Mediterraan zeegezicht, olieverf op doek, 40 ...
Ond.gesigneerd, Mediterraan zeegezicht, olieverf op doek, 40 x 80 cm.
More...
Starting bid: € 25
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 25
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 6
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Koop diverse beeldjes etc. w.o. Laurel en Hardy en Disney
Koop diverse beeldjes etc. w.o. Laurel en Hardy en Disney
More...
Starting bid: € 25
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 40
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 150
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 40
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 25
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 25
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 25
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 40
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Oude rood gelakte metalen brievenbus (zonder sleutel en op slot)
Oude rood gelakte metalen brievenbus (zonder sleutel en op slot)
More...
Starting bid: € 40
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Moderne zwarte met glazen hoek vitrinekast, h.182 x b.70 x d ...
Moderne zwarte met glazen hoek vitrinekast, h.182 x b.70 x d.42 cm.
More...
Starting bid: € 25
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 75
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Kristallen coupe met 2e gehalte zilveren voetstuk, h.19 cm.
Kristallen coupe met 2e gehalte zilveren voetstuk, h.19 cm.
More...
Starting bid: € 16
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Koop van twee bronzen reisikoontjes en een bronzen kruis
Koop van twee bronzen reisikoontjes en een bronzen kruis
More...
Starting bid: € 16
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 25
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Koopje divers kristal, flacons, avondtas, merklap, etc.
Koopje divers kristal, flacons, avondtas, merklap, etc.
More...
Starting bid: € 16
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Bořek Šípek (1949-2016), glazen kaasstolp op onderschotel
Bořek Šípek (1949-2016), glazen kaasstolp op onderschotel
More...
Starting bid: € 16
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
2e Gehalte zilveren rijstebrij-lepel, L.40 cm., 230 gram
2e Gehalte zilveren rijstebrij-lepel, L.40 cm., 230 gram
More...
Starting bid: € 110
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Geribbelde 2e Gehalte zilveren sigarettendoos, 102 gram
Geribbelde 2e Gehalte zilveren sigarettendoos, 102 gram
More...
Starting bid: € 45
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 45
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Rönisch, zwart gelakte hoogglans piano met witte kruk, h.117 ...
Rönisch, zwart gelakte hoogglans piano met witte kruk, h.117 x b.149 x d.60 cm.
More...
Starting bid: € 380
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Antieke palissanderhouten breistoel rustend op wielen met ge ...
Antieke palissanderhouten breistoel rustend op wielen met geborduurde bekleding
More...
Starting bid: € 75
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Ond.gesigneerd, Schip voor de kust van een tropisch eiland, ...
Ond.gesigneerd, Schip voor de kust van een tropisch eiland, marouflé, 21,5 x 26,5 cm.
More...
Starting bid: € 16
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Modern wit met beige bank met blank houten poten, h.64 x b.2 ...
Modern wit met beige bank met blank houten poten, h.64 x b.217 x d.95 cm.
More...
Starting bid: € 40
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Modern wit met beige bank met blank houten poten, h.64 x b.2 ...
Modern wit met beige bank met blank houten poten, h.64 x b.217 x d.95 cm.
More...
Starting bid: € 40
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Moderne industriële houten salontafel, h.36 x b.180 x d.103 cm.
Moderne industriële houten salontafel, h.36 x b.180 x d.103 cm.
More...
Starting bid: € 75
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Set van 6 moderne wit met beige gestoffeerde eetkamerstoelen ...
Set van 6 moderne wit met beige gestoffeerde eetkamerstoelen op zwarte poten, Marie's corner
More...
Starting bid: € 75
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Blank houten stoel met armleuningen en beige stoffering in k ...
Blank houten stoel met armleuningen en beige stoffering in klassieke stijl
More...
Starting bid: € 40
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 25
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 30
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 30
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
4 staande Bang & Olufsen speakers (zonder bedrading)
4 staande Bang & Olufsen speakers (zonder bedrading)
More...
Starting bid: € 150
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 16
Starts on 09-02-2026
Outbid