拍賣
售后
估值
服務
产品线
關於我們
登錄 注册
列表
列表
图片
图片
完整目录(不含图片)
完整目录(不含图片)
您的个人目录(含图片)
21:51:16

< 前一页
下一页 >
1825 - 1872 of 1939 results
286572
#286572
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Loewe televisie met meubel, h.110 x b.109 x d.43 cm.
More...
起拍价格: € 75
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286573
#286573
Starts on 31-01-2026 at 12:00
2 mahoniehouten 1-persoons bedframes in klassieke stijl, met lattenbodem (matrasmaat 90 x 200 per stuk)
More...
起拍价格: € 40
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286574
#286574
Starts on 31-01-2026 at 12:00
White wash 2-persoons bedframe in klassieke stijl, met lattenbodem en matras (matrasmaat 140 x 200 per stuk)
More...
起拍价格: € 40
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286575
#286575
Starts on 31-01-2026 at 12:00
More...
起拍价格: € 40
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286576
#286576
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Triax schotelantenne op standaard
More...
起拍价格: € 25
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286577
#286577
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Grijs gestreepte 2-zit bank
Grijs gestreepte 2-zit bank
More...
起拍价格: € 30
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286579
#286579
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Set van 4 rotan stoelen met hocker (achterpoot defect)
More...
起拍价格: € 75
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286580
#286580
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Notenhouten voetenbank met bruine stoffering
More...
起拍价格: € 25
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286582
#286582
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Rotan 3-zit bank, h.82 x b.230 x d.100 cm.
More...
起拍价格: € 60
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286583
#286583
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Blauw/geel gestreepte 2-zit bank, h.82 x b.178 x d.95 cm.
More...
起拍价格: € 30
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286584
#286584
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Geruite armfauteuil
Geruite armfauteuil
More...
起拍价格: € 25
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286585
#286585
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Set van 2 armfauteuils en een hocker met grijs velours bekleed
More...
起拍价格: € 60
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286590
#286590
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Ijzeren standaard voor bladmuziek
More...
起拍价格: € 30
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286597
#286597
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Blue Danube, blauw/wit serviesdeel
More...
起拍价格: € 45
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286662
#286662
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Bang & Olufsen 2.1 geluidssyteem, bestaande uit 2 staande luidsprekers en een subwoofer
More...
起拍价格: € 75
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286890
#286890
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Hutschenreuther porseleinen serviesdeel met Zwiebelmuster decor, servies bestaat uit voornamelijk recente stukken en enkele oudere stukken, met 2 niet bijpassende kopjes, ca. 85 delig
More...
起拍价格: € 75
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
244601
#244601
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Antieke beschilderde houten wandklok
More...
起拍价格: € 25
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286891
#286891
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1987), Zicht op huisjes langs het water, olieverf op doek, 80 x 60 cm. (niet ingelijst)
More...
起拍价格: € 30
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286892
#286892
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1987), Zicht op boerderijen en molen langs het water, olieverf op doek, 70 x 50 cm. (niet ingelijst)
More...
起拍价格: € 30
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286893
#286893
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1987), Man met paard en wagen langs een boerderij, olieverf op doek, 60 x 50 cm. (niet ingelijst)
More...
起拍价格: € 30
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286894
#286894
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Onb. meester, Zicht op een boerderij, olieverf op doek, 70 x 50 cm. (niet ingelijst)
More...
起拍价格: € 30
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286941
#286941
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Ype Heerke Wenning (1879-1959), Dorpsgezicht met personen, olieverf op doek, 23 x 40 cm.
More...
起拍价格: € 240
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286939
#286939
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Koop diverse tripboeken (1 plank)
More...
起拍价格: € 25
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286913
#286913
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Glazen vaas, h.30 cm.
Glazen vaas, h.30 cm.
More...
起拍价格: € 30
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286919
#286919
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Gé Berghuis, Gezicht op Ransdorp, inkttekening, 28 x 38 cm.
More...
起拍价格: € 30
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286920
#286920
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Joke, Naakte vrouw, aquarel
Joke, Naakte vrouw, aquarel
More...
起拍价格: € 35
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286921
#286921
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Annemarie de Groot (1952), Circus tafereel, litho, 50 x 66 cm.
More...
起拍价格: € 80
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286922
#286922
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Jan Simon Knikker sr.(1889-1957), Dorp aan het water, olieverf op doek, 30 x 40 cm.
More...
起拍价格: € 180
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286923
#286923
Starts on 31-01-2026 at 12:00
J. Giani, Winterlandschap, olieverf op doek, 25 x 35,5 cm.
More...
起拍价格: € 170
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286924
#286924
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Antieke ligt, 13 x 16,5 cm.
Antieke ligt, 13 x 16,5 cm.
More...
起拍价格: € 20
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286925
#286925
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Toyohara Kunichika, Tokyo restaurant, Japanse houtbloksnede, 19e eeuw, 24 x 36 cm.
More...
起拍价格: € 120
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286926
#286926
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Toegeschreven aan Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949), Vrouw hangt was op in de tuin, aquarel, 24 x 26 cm.
More...
起拍价格: € 90
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286927
#286927
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Monogram A.N., Schepen op zee, olieverf op paneel, 19 x 25 cm.
More...
起拍价格: € 35
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286928
#286928
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Jan Simon Knikker Jr. (1911-1990), Plassengezicht met molen, olieverf op doek, 40 x 60 cm.
More...
起拍价格: € 240
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286929
#286929
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Kaart Caribiën, druk, 46 x 50 cm.
More...
起拍价格: € 45
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286930
#286930
Starts on 31-01-2026 at 12:00
J.H. Otterbeek (1839-1902), Meisje met model scheepje, olieverf op doek, 15 x 23,5 cm.
More...
起拍价格: € 150
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286931
#286931
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Toegeschreven aan Pieter Barbiers, Dorpsgezicht, aquarel, 18e eeuw, 20 x 23 cm.
More...
起拍价格: € 90
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286932
#286932
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Toegeschreven aan J. Kobell (1749-1822), Vee in. landschap, aquarel, 25 x 34 cm.
More...
起拍价格: € 450
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286933
#286933
Starts on 31-01-2026 at 12:00
R.H. Belder (1910-1986), Haven te Volendam, olieverf op doek, 60 x 80 cm.
More...
起拍价格: € 170
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286934
#286934
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Jan Simon Knikker sr.(1889-1957), Rivierlandschap met molen, olieverf op doek, 30 x 40 cm.
More...
起拍价格: € 200
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286935
#286935
Starts on 31-01-2026 at 12:00
5 Diverse met de hand ingekleurde modeprenten, 19e eeuw, 17 x 23 cm.
More...
起拍价格: € 35
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286936
#286936
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Onb.meester, Hooiwagen in landschap, olieverf op doek (niet ingelijst), 56 x 60 cm.
More...
起拍价格: € 100
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286937
#286937
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Toyohara Komachika (1835-1900), Vrouw in kimono, Japanse houtbloksnede, Meiji-periode, 24 x 36 cm.
More...
起拍价格: € 60
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286938
#286938
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Joop Sax (1899-1977), Winterlandschap, olieverf op paneel, 24 x 33 cm.
More...
起拍价格: € 260
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286946
#286946
Starts on 31-01-2026 at 12:00
4 Met zwart leder beklede buisframe stoelen met beukenhouten zitting
More...
起拍价格: € 45
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286957
#286957
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Aardewerken schemerlamp met beige kap, h.70 cm.
More...
起拍价格: € 40
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
286958
#286958
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Teakhouten klapkrukje
Teakhouten klapkrukje
More...
起拍价格: € 30
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
287075
#287075
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Johan Kuijpers (1894-1981), Winterlandschap, olieverf op doek, 63 x 89 cm.
More...
起拍价格: € 75
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越

< 前一页
1 2 3 ... 37 38 39 40 41
下一页 >
1825 - 1872 of 1939 results

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties
1216 BL Hilversum

服務
私人銷售 大事記 清仓 郵政運輸服務
關於我們
團隊 歷史 在新聞界 強調
聯繫和開放時間
常問問題
隱私和Cookie
條款和條件
www.vanzadelhoff.nl | Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties | 版權所有