Starts on 31-01-2026 at 12:00
Loewe televisie met meubel, h.110 x b.109 x d.43 cm.
More...
起拍价格: € 75
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
2 mahoniehouten 1-persoons bedframes in klassieke stijl, met lattenbodem (matrasmaat 90 x 200 per stuk)
More...
起拍价格: € 40
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
White wash 2-persoons bedframe in klassieke stijl, met lattenbodem en matras (matrasmaat 140 x 200 per stuk)
More...
起拍价格: € 40
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
More...
起拍价格: € 40
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
起拍价格: € 25
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
起拍价格: € 30
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Set van 4 rotan stoelen met hocker (achterpoot defect)
More...
起拍价格: € 75
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
起拍价格: € 25
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
起拍价格: € 60
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Blauw/geel gestreepte 2-zit bank, h.82 x b.178 x d.95 cm.
More...
起拍价格: € 30
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
起拍价格: € 25
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Set van 2 armfauteuils en een hocker met grijs velours bekleed
More...
起拍价格: € 60
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
起拍价格: € 30
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
起拍价格: € 45
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Bang & Olufsen 2.1 geluidssyteem, bestaande uit 2 staande luidsprekers en een subwoofer
More...
起拍价格: € 75
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Hutschenreuther porseleinen serviesdeel met Zwiebelmuster decor, servies bestaat uit voornamelijk recente stukken en enkele oudere stukken, met 2 niet bijpassende kopjes, ca. 85 delig
More...
起拍价格: € 75
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
起拍价格: € 25
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1987), Zicht op huisjes langs het water, olieverf op doek, 80 x 60 cm. (niet ingelijst)
More...
起拍价格: € 30
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1987), Zicht op boerderijen en molen langs het water, olieverf op doek, 70 x 50 cm. (niet ingelijst)
More...
起拍价格: € 30
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Hendrik Cornelis Kranenburg (1917-1987), Man met paard en wagen langs een boerderij, olieverf op doek, 60 x 50 cm. (niet ingelijst)
More...
起拍价格: € 30
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Onb. meester, Zicht op een boerderij, olieverf op doek, 70 x 50 cm. (niet ingelijst)
More...
起拍价格: € 30
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Ype Heerke Wenning (1879-1959), Dorpsgezicht met personen, olieverf op doek, 23 x 40 cm.
More...
起拍价格: € 240
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
起拍价格: € 25
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
起拍价格: € 30
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Gé Berghuis, Gezicht op Ransdorp, inkttekening, 28 x 38 cm.
More...
起拍价格: € 30
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
起拍价格: € 35
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Annemarie de Groot (1952), Circus tafereel, litho, 50 x 66 cm.
More...
起拍价格: € 80
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Jan Simon Knikker sr.(1889-1957), Dorp aan het water, olieverf op doek, 30 x 40 cm.
More...
起拍价格: € 180
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
J. Giani, Winterlandschap, olieverf op doek, 25 x 35,5 cm.
More...
起拍价格: € 170
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
起拍价格: € 20
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Toyohara Kunichika, Tokyo restaurant, Japanse houtbloksnede, 19e eeuw, 24 x 36 cm.
More...
起拍价格: € 120
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Toegeschreven aan Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949), Vrouw hangt was op in de tuin, aquarel, 24 x 26 cm.
More...
起拍价格: € 90
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Monogram A.N., Schepen op zee, olieverf op paneel, 19 x 25 cm.
More...
起拍价格: € 35
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Jan Simon Knikker Jr. (1911-1990), Plassengezicht met molen, olieverf op doek, 40 x 60 cm.
More...
起拍价格: € 240
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
起拍价格: € 45
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
J.H. Otterbeek (1839-1902), Meisje met model scheepje, olieverf op doek, 15 x 23,5 cm.
More...
起拍价格: € 150
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Toegeschreven aan Pieter Barbiers, Dorpsgezicht, aquarel, 18e eeuw, 20 x 23 cm.
More...
起拍价格: € 90
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Toegeschreven aan J. Kobell (1749-1822), Vee in. landschap, aquarel, 25 x 34 cm.
More...
起拍价格: € 450
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
R.H. Belder (1910-1986), Haven te Volendam, olieverf op doek, 60 x 80 cm.
More...
起拍价格: € 170
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Jan Simon Knikker sr.(1889-1957), Rivierlandschap met molen, olieverf op doek, 30 x 40 cm.
More...
起拍价格: € 200
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
5 Diverse met de hand ingekleurde modeprenten, 19e eeuw, 17 x 23 cm.
More...
起拍价格: € 35
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Onb.meester, Hooiwagen in landschap, olieverf op doek (niet ingelijst), 56 x 60 cm.
More...
起拍价格: € 100
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Toyohara Komachika (1835-1900), Vrouw in kimono, Japanse houtbloksnede, Meiji-periode, 24 x 36 cm.
More...
起拍价格: € 60
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Joop Sax (1899-1977), Winterlandschap, olieverf op paneel, 24 x 33 cm.
More...
起拍价格: € 260
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
4 Met zwart leder beklede buisframe stoelen met beukenhouten zitting
More...
起拍价格: € 45
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Aardewerken schemerlamp met beige kap, h.70 cm.
More...
起拍价格: € 40
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
起拍价格: € 30
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Johan Kuijpers (1894-1981), Winterlandschap, olieverf op doek, 63 x 89 cm.
More...
起拍价格: € 75
Starts on 09-02-2026
您的出价被超越