Sluiten145 - 192 van 2167 resultaten
I Wayan Purne, Balinees houten sculptuur van omhelzend koppel, 24,5 x 20 x 17 cm.
€ 360
€ 160
2 Goudkleurige houten knielende Thaise Boeddha beelden, h.22 cm.
€ 30
Henri van Os-Delhez, 1880-1976, Bloemstilleven, olieverf op doek, 96 x 76 cm.
€ 65
Aardewerken tafellamp met originele papieren kap gedragen door een knielende dame, h.55 cm.
€ 120
Oude mahoniehouten hangoortafel, h.73 x b.96 x d.49 of 95 cm.
€ 20
Antieke mahoniehouten kaptafel met spiegelopstand, h.126 x b.76 x d.43 cm.
€ 40
Teakhouten sidetable met twee laden, h.81 x b.120 x d.40 cm.
€ 75
Nancy Lee, Bloemstilleven, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
€ 25
Ond.gesign., Landschap, olieverf op board, 29 x 33 cm.
€ 200
Henk Bellaard, Dordrecht 1896-1975 Hilversum, Hollands landschap, olieverf op doek, 60 x 40 cm.
€ 200
Henk Bellaard, Hollands landschap, olieverf op doek, 45 x 30 cm.
€ 150
Van Noort, strandgezicht met personen, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
€ 140
Ond. gesigneerd, Bloemstilleven, olieverf op paneel, 33 x 23 cm.
€ 80
Blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen vaas, h.42 cm.
€ 40
Cornelis Theodorus Maria 'Kees' van Dongen, Delfshaven 1877-1968 Monte Carlo, Zittend naakt met een parelketting, ets, 35,5 x 25,5 cm.
€ 190
Andries Verleur, Zicht op een boerenerf, marouflé, 33 x 49 cm.
€ 50
14 Kt. gouden hanger bezet met briljant en saffier
€ 60
18 Kt. gouden hanger bezet met parel, 0,69 gram
€ 45
Moderne 18 kt. gouden damesring bezet met gefacetteerde kleurstenen, totaal 8,9 gram
€ 340
Antieke 14 kt. gouden ring bezet met mozaïek steen
€ 180
18 Kt. gouden damesring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, ruitvormig geslepen diamant en 5 gefacetteerde saffieren
€ 300
14 Kt. gouden schakelarmband met bedels, 24,8 gram
€ 900
€ 650
€ 850
Antieke 14 kt. gouden armband bezet met diamantjes en pareltjes, 18,3 gram
€ 1.100
14 Kt. geelgouden broche met roze kwarts en mos agaat
€ 260
Chinees porseleinen vaas met decor van personen, h.46 cm.
€ 25
Antieke mahoniehouten ronde eetkamertafel met 6 bijpassende stoelen, h.75 x diam.111 cm.
€ 425
Goudkleurige kunststof met metalen 2-arms schemerlamp met putto, h.62 cm.
€ 18
€ 95
Bruin/roodkleurige zuil met goudkleurige banden, h.99 x b.34 x d.34 cm.
€ 70
J.G. Sluyter, Landschap, olieverf op doek, 21 x 25 cm.
€ 190
J. Knikker, Hollands landschap, olieverf op doek, 35 x 20 cm.
€ 150
Jan Jans, 1893-1963, landschap, olieverf op doek, 28 x 47 cm.
€ 90
A. Kreutzer, Herberginterieur met groep jagers, een olieverf op paneel, 60 x 40 cm.
€ 260
Roze marmeren sidetable rustend op twee zuilen, h.77 x b.140 x d.40 cm.
€ 85
Onb.meester, Oosterse voorstelling, gouache op papier, 23 x 14 cm.
€ 50
Joseph Gérard Adrien van Luppen, Antwerpen 1834-1891 Deurne, Riverlandschap Temse, olieverf op board, 37 x 27 cm.
€ 100
Goud gelakte bronzen Thaise 10-armig Shiva rijdend op een nandi, h.77 x b.52 x d.16 cm.
€ 120
Antieke mahoniehouten speeltafel met groen vilten blad, h.75 x b.84 x d.40 cm.
€ 60
€ 45
Glas-in-lood in eikenhouten paneel, 88 x 60 cm.
€ 30
€ 60
€ 120
Antieke wortelnotenhouten en deels zwart houten spinnekoptafel, met diverse houtsoorten ingelegd in stermotief, Willem III, 19e eeuw, h.75 x b.98 x d.69 cm.
€ 170
€ 50