145 - 192 of 1939 results
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Assche, G. v., 10 exlibris, C3, gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Arras, V. Assche, de Cleen, de Langhe, Wetter
More...
Starting bid: € 6
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Tarasco, P.P., 8 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. O.a voor Garabco, Luzi, Antonin, Wos.
More...
Starting bid: € 6
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Stanclova, K., 2 exlibris voor Meulemans, C3, genummerd en gesigneerd. Plm. 15 + 30 stuks (restoplagen)
More...
Starting bid: € 16
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Bulder, N., plm. stuks 45 exlibris / kleingrafiek,X2, niet gesigneerd, opgeplakt
More...
Starting bid: € 16
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Robert Anning Bell, 3 exlibris (Henry Edward Browne, Philip Rathbone, Theodule Comte de Grammont), niet gesigneerd, cliché, opgeplakt (geweest)
More...
Starting bid: € 45
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Robert Anning Bell, 3 exlibris (Una Laurence May, Jane Patterson, Rowland Plumbe), niet gesigneerd, cliché, opgeplakt (geweest)
More...
Starting bid: € 45
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Ott, H., plm. 70 exlibris / kleingrafiek, X2 (enkele ingekleurd), deels gesigneerd / gemonogrammeerd.
More...
Starting bid: € 10
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Thoma, H., 7 exlibris, cliché, niet gesigneerd, deels opgeplakt. Voor o.a. Von Buelow, Eckhard, Flersheim, Beringer.
More...
Starting bid: € 30
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Bayros, Fr. von, 'Erzaehlungen am Toilettentisch', 13 erotisch tekeningen in mapje, oplage 800 ex., niet gesigneerd, band iets gevlekt
More...
Starting bid: € 35
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Zwiers, W., 30 exlibris plus enkele gelegenheidsgrafiek, voornamelijk C2, gesigneerd, opgeplakt. Toegevoegd: restoplage van het exlibris gemaakt door Zwiers voor Miets Meulemans, CAD, genummerd en gesigneerd, 2 formaten, plm. 30 stuks (restoplage)
More...
Starting bid: € 30
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Brunovsky, A., 3 exlibris (Goetz (in pass-partout), Miets Meulemans, Wout Meulemans), C3, genummerd en gesigneerd
More...
Starting bid: € 150
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Vereschagin, Gennady, 3 exlibris, (Kalt Schmitz, Miets Meulemans), C3/col, genummerd en gesigneerd
More...
Starting bid: € 100
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Brunovsky, A., exlibris Mies Meulemans, 1993, C3, genummerd en gesigneerd, 130 x 100 mm,
More...
Starting bid: € 110
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Budzinski, R., 10 exlibris (9 x C3, 1 x cliché), 2 x gesigneerd, deels opgeplakt. Voor o.a. Hradecny, Drobner, Heeren, Stern, Vogel.
More...
Starting bid: € 35
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Zuev, V. exlibris voor Miets en Wout Meulemans, 'japanse serie', MT, plm. 30 stuks (restoplage), plus 10 exlibris door Zuev, bevat enkele doubletten. Akkes genummerd en gesigneerd, enkele opgeplakt
More...
Starting bid: € 60
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Budzinski, R., 10 exlibris, (9x C3, 1 x cliche), 1 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor o.a. Stern, Vogel, Kraus, Netter, Heeren.
More...
Starting bid: € 35
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Amadeus-Dier, E., 10 exlibris, C3, niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). O.a. voor Schwarz, Vogel, Schlossberger, Boeck, Frigerio.
More...
Starting bid: € 35
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Fingesten, M., 4 exlibris, C3, 2 x gesigneerd. Deels opgeplakt geweest. Gemaakt voor: Gheri, Mantero, Strens, Felsing
More...
Starting bid: € 55
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Fingesten, M., 4 exlibris, C3, 2 x gesigneerd. Deels opgeplakt geweest. Gemaakt voor: Senger, Van der Kuylen, Raimondo, Mantero
More...
Starting bid: € 55
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Orlik, E., exlibris voor Paul Bacher, ets, niet gesigneerd, opgeplakt geweest
More...
Starting bid: € 20
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Schuitema, P., exlibris voor C. Chevalier, fotomontage in kleur
More...
Starting bid: € 25
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Sherborn, C.W., 3 exlibris, 2 x C2, 1 x cliche, niet gesigneerd. Voor Samuels, Brocklebank, Prescott
More...
Starting bid: € 40
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Brunovsky, A., exlibris voor Miets Meulemans, C3, genummerd en gesigneerd, 1993, 130 x 100 mm, (o.a. vrouwenhoofd, boot)
More...
Starting bid: € 90
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
More...
Starting bid: € 90
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Bilek, F. en Beran, J, 32 exlibris, X2, deels gesigneerd, opgeplakt.
More...
Starting bid: € 25
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Yserinkhuysen, F., 29 exlibris / kleingrafiek, C3 / C4, enkele doubletten, gesigneerd. Deels wat verbruind.
More...
Starting bid: € 40
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie van 25 exlibris met Oosterse motieven, verschillende technieken (ook diepdruk), opgeplakt, deels gesigneerd. Gemaakt door o.a. E. Peter, Kalaschnikov, Gelio, Cinybulk, De Koster, Rusek, Gardeta, Scmidt.
More...
Starting bid: € 25
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Blokhuis, H., 24 exlibris, X3 (meerkleuren), gesigneerd, opgeplakt.
More...
Starting bid: € 20
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Feszt, L., 21 exlibris, C3/C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Wszkoczil, Vermes, Nishitoba, Szanka, Ilyes, Hosslu
More...
Starting bid: € 40
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Vlaanderen, A., 39 exlibris, cliché, deels opgeplakt, niet gesigneerd.
More...
Starting bid: € 25
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Bloechlinger, A., 37 exlibris / kleingrafiek, litho (vaak meerkleuren), deels gesigneerd, deels opgeplakt. Bevat enkele doubletten. O.a. voor Schirmer, Mettler, Kurer, Vogt, Keller, Bersinger, Kern.
More...
Starting bid: € 45
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Liebermann, M., exlibris Karl Michaelis, 1910, cliché, opgeplakt, niet gesigneerd
More...
Starting bid: € 60
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
collectie Nederlandse exlibris / kleingrafiek, diverse technieken. Deels gesigneerd. Toegevoegd: 'Het exlibris als spiegelvan boek en wereld', '20 exlibris naar thema's uit het weerk van Felix Timmermans', 'Peter Lazarov, houtgravures', 'grafiek van Jan Battermann', diverse mapjes met exlibris / kleingrafiek. Werk van o.a. Steenvoorden (grote prent), Battermann, Lazarov, Zwiers, etc.
More...
Starting bid: € 30
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Reinhold, R., plm. 190 exlibris en kleingrafiek (enkele doubletten), X1/X2, deels ingekleurd, deels gesigneerd, opgeplakt
More...
Starting bid: € 60
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Baeyens, M., pf's voor Meulemans, 14 verschillende, plm. 200 stuks in totaal, zeefdrukken, gesigneerd
More...
Starting bid: € 40
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
exlibris - literatuur, collectie van plm. 60 uitgaven op het gebied van het exlibris / de kleingrafiek. O.a.'Der Frankische Kuenstler Herbert Stefan Ott', 'Aufbruch in die Moderne, das Exlibris um 1900', 'Dansk Exlibris Selskab 1941 - 2001', 'Mensch und Buch im Spiegel des Exlibris', 'Richard Wagner im Exlibris', 'Exlibrisd Genovesi', '50 Anniversario 1938 - 1988 Gabriele d'Annunzio'
More...
Starting bid: € 20
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
exlibris - literatuur, collectie van plm. 50 uitgaven op het gebied van het exlibris / grafiek. O.a. catalogi, thematisch, etc. O.a."Hans Thoma, sein Exlibriswerk', 'Dansk Exlibris Selskab 1941 - 1991', 'Erotica - exlibrismuseum', 'exlibris-bibliographie - Klaus Witte, band 2 en 2,', 'het maconniek exlibris - Hanrath' - niet perfect, 'Albert Saner -', 'Max Pechstein und die Expressionisten', 'a treasury of bookplates'from the renaissance to the present'.
More...
Starting bid: € 20
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Koop divers plateel en 2 Chinees porseleinen kop en schotels
More...
Starting bid: € 45
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
2 diverse aardewerken kaststellen en twee verzilverde kandelaars
More...
Starting bid: € 25
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Wortelnotenhouten in vakken verdeelde art deco 2-deur kast met notenhouten middenpaneel met bloemenranken, h.164 x b.124 x d.47 cm. (1 slot defect)
More...
Starting bid: € 150
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Monogram B. vd L.(naar Bart van der Lek), Handwerkende vrouw, inkt op paneel, 39 x 30,2 cm.
More...
Starting bid: € 30
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Marcel Schellekens (1954), Interieur, kleurenlitho, nr.14/65, gedateerd 1996, 69 x 57 cm.
More...
Starting bid: € 25
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Marcel Schellekens (1954), Interieur, kleurenlitho, nr.31/65, gedateerd 1996, 69 x 52 cm.
More...
Starting bid: € 25
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 25
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Antiek mahoniehouten Engels 2-deurs kabinet met 4 laden, h.194 x b.111 x d.48 cm.
More...
Starting bid: € 75
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Wit gelakte buffetkast met vitrine opstand, h.209 x b.147 x d.53 cm.
More...
Starting bid: € 120
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Starting bid: € 25
Starts on 09-02-2026
Outbid
Starts on 31-01-2026 at 12:00
Matthäus Merian (1593-1650), Panaroma van Constantinople (Istanbul), Constantinopolis Urbis Effigies, ad Vivum Expressa, 71 x 24 cm.(met defecten).
More...
Starting bid: € 16
Starts on 09-02-2026
Outbid