Sluiten1969 - 2016 van 2171 resultaten
Marion Huyskens, Bloem, olieverf op doek, 45 x 45 cm., gesigneerd en gedateerd op achterkant, 2001
€ 60
Aart de Lange (1943), Hold, acryl op board, gedateerd 2008, 40 x 60 cm.
€ 75
Ineke ten Kaate (1945), Stilleven, aquarel, gedateerd 1987, 50 x 62 cm.
€ 35
Gijsman, Zicht op Ubbergen, aquarel, gedateerd 1973, 32 x 17 cm.
€ 16
Jacobus Gerardus (Jaap) Hiddink, Nunspeet 1910-2000 Nunspeet, Korenschoven, olieverf op doek, 40 x 60 cm.
€ 240
Koop Aziatica : 6 antiek polychroom beschilderde gestoken houten panelen, Bali, 39 x 17,5 cm. (maat paneel) en ingelijst, antiek polychroom beschilderde houten sculptuur Adrjoena, 57 cm., onb.meester, Festival, tekening op board, 61 x 75,5 cm.
€ 65
18 Kt. gouden ring met emaille, rm 19,50, 4,00 gram
€ 280
18 Kt. gouden ring bezet met smaragd, rm 18, 1,65 gram
€ 120
14 Kt. gouden ring bezet met diamant, 1,50 gram
€ 80
2 Handgekleurde Franse gravures met betrekking tot mode, 28,5 x 20 cm.
€ 35
Grote houten industriële 2-deurs kast met metalen beslag, h.213 x b.120 x d.45 cm.
€ 400
18 Kt. gouden ring bezet met bloedkoraal, rm 18,75, 2,65 gram
€ 190
18 Kt. gouden hanger bezet met bloedkoraal, 0.98 gram
€ 65
Bloedkoralen armband met 18 Kt. gouden monturen, 3,00 gram
€ 220
14 Kt. gouden hanger bezet met bloedkoraal, 1,30 gram
€ 70
18 Kt. gouden ring bezet met diamant, rm 17, 2,11 gram
€ 160
Houten goudgelakte Aziatisch ornament i.v.v. een draak, h.100 x d.27 cm. (vleugel gelijmd)
€ 30
Antieke mahoniehouten spinnekoptafel, h.75 x b.123 x 96 cm
€ 50
Antieke mahoniehouten spinnenkoptafel, h.77 x b.130 x d.100 cm.
€ 50
Handgeknoopt Perzisch vloerkleed met florale motieven, 350 x 277 cm.
€ 95
Art Deco tafellamp met bronzen herten, h.30 cm.
€ 190
Antieke Friese stoelklok (slingerophanging ontbreekt)
€ 75
Antieke eikenhouten staartklok, voorzien van kwartierslag op 2 verschillende bellen
€ 60
Stel blauw/wit Japans porseleinen kraagvazen, h.37 cm.
€ 40
Stel houten sculpturen van personen op buffels, h.24 cm.
€ 20
Geslepen spiegel in goudkleurige lijst, 49 x 89 cm.
€ 25
M. Benen, Afgemeerde boten op Bali, zonder lijst, 45 x 35 cm.
€ 25
4 Topografische prenten van Woerden, Bergharen, Dordrecht en Kampen
€ 60
Willem Vaarzon Morel, Arnhem 1901-1982 Veere, Bloemstilleven, aquarel, 50 x 36 cm.
€ 60
Alfred van Neske, 1874-1969, Brugge, ets, 34 x 36 cm.
€ 20
Kaart van Medemblik, 58 x 47 cm. en buitenmaat 78 x 67 cm.
€ 80
Monogram K. (= Johan Kuypers, 1894-1981), Landschap met schilderende mensen uitkijkend over een rivier, aquarel, 64 x 49 cm.
€ 120
Flip Hamers, Watergraafsmeer 1909-1995 Amsterdam, Restaurant de Doelen, aquarel op papier, 65 x 49 cm.
€ 75
Onb.meester, Boslandschap, olieverf op doek, 60 x 80 cm. ca.1900 (zonder lijst)
€ 12
14 Kt. gouden oorbellen bezet met granaat, 1,00 gram
€ 55