Sluiten2017 - 2064 van 2171 resultaten
18 Kt. gouden ring bezet diamant, rm 16,5, 2,90 gram
€ 200
18 Kt. gouden hanger bezet met diamant, 1,77 gram
€ 130
14 kt. geelgouden sterrenbeeldhanger "Schorpioen".
€ 100
14 kt. geelgouden brochette bezet met een saffiertje en twee pareltjes.
€ 130
14 Kt. geelgouden sterrenbeeldhanger "Ram", (gegraveerd op achterzijde)
€ 100
Stel 14 kt. geelgouden oorstekers met elk 3 strengen Venetiaanse schakels.
€ 130
Karl Mohr, 1922-2013, Herder met schapen, olieverf op doek, 61 x 75 cm. (lijst defect)
€ 75
Ineke ten Kaate (1945), Impressie 1, acryl op doek, 70 x 50 cm.
€ 60
Toegeschreven Hans Tijmussen, 11 studies van bloemen, ingelijst in passe-partout, totaal 69 x 47 cm.
€ 30
Josephine Pryde 1969, Old Glass Stacks VI, 2002, foto lambda print/foam board, editie 1/1, 90 x 90 cm. provenance particuliere collectie Amsterdam/Galerie Michael Neff, Frankfurt
€ 280
Alfred van Neske, 1874-1969, Onze-Lieve-Vrouwekerk te Brugge, ets, 33 x 36 cm
€ 20
Oude staalgravure, man op paard, 55 x 41 cm. of 84 x 68 cm.
€ 40
Vladimir Titov, 1950, Stilleven met citroenen, olieverf op board, gedateerd 2014, 38 x 46 cm.
€ 200
Hans Tijmussen, Landschapjes, 6x ingelijste pentekeningen, totaal 45 x 32 cm.
€ 16
Franz Dasbourg (1950), Zonder Titel, acryl op doek, 80 x 110 cm.
€ 120
Comtoiseklok met voorstelling van man en vrouw
€ 60
Terracotta art deco sculptuur van een zwarte panter op grijs basement, h.20 x l. 50 x b.14 cm.
€ 100
Art Deco tafellamp op smeedijzeren voet met gesatineerd glazen kap in geometrisch reliëfdecor, gesigneerd Deque, h.44 cm.
€ 300
Modern zwart met chroom stereo-meubel, h.40 x b.120 x d.40 cm.
€ 25
14 kt. gouden ring bezet met diamant, rm 15,5, 2,49 gram
€ 140
18 Kt. gouden ring bezet met robijn en diamant, rm 16,5, 1,73 gram
€ 120
Bloedkoralen kruishanger met 18 kt. geelgouden monturen
€ 90
18 Kt. gouden ring met turkoois, rm 17, 5,56 gram
€ 400
18 Kt. gouden ring bezet met diamant, rm 17,5, 2,05 gram
€ 140
Rood gestreepte 2-zits bank, h.60 x b.250 x d.83 cm. Zithoogte 40 cm.
€ 75
Metalen staande schemerlampvoet met groen glazen kap, h.184 cm.
€ 25
Grote roodkoperen Art Deco tafellamp met zalmkleurige glasplaat en glas accenten,h.60 cm.
€ 220
Art Deco lamp i.v.v. een ijsbeer, gesign. Fant, h.18 cm.
€ 120
Art Deco tafellamp met donkerrode glazen bol gedragen door een knielende dame op zwart marmeren voetstuk, h.35 cm.
€ 140
Tocade en Obsession, koop van 2 dummy parfum flacons
€ 30
Glazen fruitschaal, Vilniaus Stiklo, diam. 42 cm.
€ 20
Metalen hangkroon met kristallen pegels, h.125 x diam. 80 cm.
€ 75
14 Kt. gouden hanger bezet met carneool, 1,20 gram
€ 65
18 Kt. gouden hanger bezet met parel, 2,04 gram
€ 150
18 Kt. gouden hanger i.v.v. een windhond, 5,93 gram
€ 425
Koperen zakkroon met kristallen pegels, h.112 dim.82 cm.
€ 75
Onb.meester, Bloemen en vlinders, olieverf op doek (ingelijst), 30 x 40 cm.
€ 20
Westerheide, Bloemstilleven, aquarel, 38 x 28 cm.
€ 14
Heidi Lange, 1940, Tribal dance, olieverf op board, 70 x 59 cm.
€ 45
Peter Schenk, Abstract, handgesigneerde lithografie, nr.83/125, 50 x 40 cm., gedateerd 1987
€ 25