Sluiten2065 - 2112 van 2167 resultaten
Antieke met diverse houtsoorten ingelegde hoeketagère, h.136 x b.39 x d.39 cm
€ 130
Cesare Monti, Brescia, 1891-1959 Bellano (Lecco), Huisjes in landschap, olieverf op paneel, 48 x 63 cm.
€ 170
Overzeese gebieden.
Overzeese gebieden.
Voorn. postfrisse verzameling in album.
Richtprijs € 70,--.
€ 50
Nederland: postfrisse verzameling in 3 luxe albums +
1 album ...
1 album FDC's. Richtprijs € 80,--.
€ 60
Postzegels, Nederland, 79, postfris, kort tandje linkerzijde
€ 120
Postzegels, Nederland, nr.13 t/m 17, ongebruikt voorzien van nieuwe gom
€ 200
Postzegels, Nederland, nr.5 vrijwel postfris (plakker restje)
€ 150
Postzegels, Nederland, Telegramzegels nr.3,5,6 en 8, ongestempeld met nieuwe gom
€ 200
Postzegels, Nederland, ongebruikt w.o. postfrisse zegels op stockkaart, hoge cat.waarde
€ 380
Zwitserland: collectie, waarbij beter materiaal, in stockboek
€ 40
Nederland: postfrisse series in dik stockboek.
Hoge cat.waar ...
Hoge cat.waarde. Richtprijs € 200,--.
€ 150
Nederland: postfrisse series in stockboek.
Richtprijs € 90,--.
Richtprijs € 90,--.
€ 70
Hoge cat. waa ...
Hoge cat. waarde. Richtprijs € 130,--.
€ 100
Ned. Antillen: collectie PTT-mapjes af nr. 1, in ringband
€ 25
Monaco: prachtige collectie in stockboek.
Richtprijs € 130,--.
Richtprijs € 130,--.
€ 100
Suriname republiek: postfrisse collectie in DAVO album
€ 25
Nederland: postfrisse verzameling in DAVO album, waarbij Amphilex-blokken
€ 25
Nederland: postfrisse series in 2 stockboeken.
Hoge cat.waar ...
Hoge cat.waarde. Richtprijs € 150,--.
€ 120
Insteekboek postzegels, Nederlandse Antillen, Curaçao en Nederland
€ 25
Album postzegels, Suriname, Curaçao en Nederlandse Antillen
€ 12
Frankrijk: ongebruikte/ postfrisse verzameling in stockboek
€ 40
Frankrijk: prachtige collectie in dik stockboek.
Richtprijs ...
Richtprijs € 130,--.
€ 100
EDOX Automatic, vintage herenpolshorloge, met kalender aanduiding, ref: 200-254
€ 35
Koop van 2 diverse herenpolshorloges, Vendoux ref: ls16220 & Vendoux ms11561
€ 100
Prisma Free diver, herenpolshorloge, helium-safe, 1000m waterdicht, met datum aanduiding, ref: 1038EF102V
€ 60
Locman Italy Stealth, herenpolshorloge, ref: 202.
€ 140
Orient, herenpolshorloge, w/r 50, met datum aanduiding.
€ 60
Kurfürst automatic, vintage herenpolshorloge, met dag en datum aanduiding.
€ 60
Koopje van 2 herenpolshorloges, Davis 1031 Big Square & Davis 1731 Spencer.
€ 60
Enicar, vintage herenpolshorloge, 15 jewels, handopwind
€ 30
Koop 7 diverse defecten herenpolshorloge kasten, waaronder Junghans, Zodiac, Tymo en 2 zilveren.
€ 14
18 Kt. witgouden hanger bezet met diamant, 1,13 gram
€ 75
14 Kt. witgouden kruishanger bezet met diamant, 1,70 gram
€ 90
14 Kt. witgouden hanger bezet met diamant, 1,40 gram
€ 75
14 Kt. witgouden ring bezet met diamant, 2,24 gram
€ 120
14 Kt. witgouden ring bezet met diamant, 1,40 gram
€ 75
14 Kt. witgouden ring bezet zirkonia, 2,70 gram
€ 150
14 Kt. witgouden ring bezet met diamant, 2,11 gram
€ 120
18 Kt. witgouden ring bezet met parel, 1,39 gram
€ 95
14 Kt. witgouden ring bezet met diamant, 1,70 gram
€ 90