193 - 240 van 1939 resultaten
Start op 31-01-2026 om 12:00
Onb.meester, Schets van Jos, pasteltekening, 53 x 33 cm., ge ...
Onb.meester, Schets van Jos, pasteltekening, 53 x 33 cm., gedateerd 1931
Meer...
Startbod: € 16
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
J. Sluis, Op de kade met diverse personen en paard en wagen, ...
J. Sluis, Op de kade met diverse personen en paard en wagen, olieverf op doek, 60 x 40 cm., gedateerd 1924
Meer...
Startbod: € 30
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Tom Kater, vintage staande schemerlamp, h.186 cm.
Tom Kater, vintage staande schemerlamp, h.186 cm.
Meer...
Startbod: € 40
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 16
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Antieke mahoniehouten kast met schuifdeuren, h.199 x b.137 x ...
Antieke mahoniehouten kast met schuifdeuren, h.199 x b.137 x d.50 cm.
Meer...
Startbod: € 75
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 16
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Magdalena de Rooy Taen (1927-2014), 'A Chinese wall', compos ...
Magdalena de Rooy Taen (1927-2014), 'A Chinese wall', compositie vervaardigd uit diverse stoffen, 20 x 23 cm. (66 x 51 cm incl. lijst)
Meer...
Startbod: € 30
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Magdalena de Rooy Taen (1927-2014), 'Streetvendor', Taiwan 1 ...
Magdalena de Rooy Taen (1927-2014), 'Streetvendor', Taiwan 1983, compositie vervaardigd uit diverse stoffen, 19 x 21,5 cm. (63 x 51 cm incl. lijst)
Meer...
Startbod: € 30
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Koop van een kruik, vijzel, kristallen vaas etc.
Koop van een kruik, vijzel, kristallen vaas etc.
Meer...
Startbod: € 30
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Eikenhouten Art Deco theekast, h.98 x b.77 x d.38 cm.
Eikenhouten Art Deco theekast, h.98 x b.77 x d.38 cm.
Meer...
Startbod: € 40
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 16
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 16
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 40
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Frans Willem Hartsuiker (1894-1991), Bloemstilleven, pastel, ...
Frans Willem Hartsuiker (1894-1991), Bloemstilleven, pastel, 60 x 46 cm.
Meer...
Startbod: € 45
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 30
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Met diverse houtsoorten belijmd dressoir met 6 deuren en een ...
Met diverse houtsoorten belijmd dressoir met 6 deuren en een natuurstenen blad in Franse stijl, h.96 x b.268 x d.55 cm.
Meer...
Startbod: € 150
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Set van 4 notenhouten eetkamerstoelen met groen gestreepte b ...
Set van 4 notenhouten eetkamerstoelen met groen gestreepte bekleding
Meer...
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
2 notenhouten wijntafeltjes met groen lederen blad, h.52 x d ...
2 notenhouten wijntafeltjes met groen lederen blad, h.52 x diam.34 cm.
Meer...
Startbod: € 16
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
2 diverse notenhouten wijntafeltjes met groen lederen blad, ...
2 diverse notenhouten wijntafeltjes met groen lederen blad, h.52 x diam.34 cm.
Meer...
Startbod: € 16
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Met diverse houtsoorten belijmd halfmaan kastje, h.70 x b.48 ...
Met diverse houtsoorten belijmd halfmaan kastje, h.70 x b.48 x d.25 cm.
Meer...
Startbod: € 30
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Met diverse houtsoorten belijmde 3 laden commode met marmere ...
Met diverse houtsoorten belijmde 3 laden commode met marmeren blad, h.73 x b.57 x d.35 cm.
Meer...
Startbod: € 75
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Met diverse houtsoorten belijmde bijzettafel met koperen gal ...
Met diverse houtsoorten belijmde bijzettafel met koperen galerijrand, h.58 x diam.48 cm.
Meer...
Startbod: € 40
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Notenhouten 3 laden kastje met marmeren blad, h.73 x b.40 x ...
Notenhouten 3 laden kastje met marmeren blad, h.73 x b.40 x d.28 cm.
Meer...
Startbod: € 40
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Met diverse houtsoorten belijmde bijzettafel met opbergvak, ...
Met diverse houtsoorten belijmde bijzettafel met opbergvak, h.50 x b.57 x d.39 cm.
Meer...
Startbod: € 40
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
2 diverse crémekleurige plantentafels met glazen blad en kwasten
2 diverse crémekleurige plantentafels met glazen blad en kwasten
Meer...
Startbod: € 40
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 30
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Goudkleurige wandtafel met spiegel blad, h.81 x b.85 x d.32 cm.
Goudkleurige wandtafel met spiegel blad, h.81 x b.85 x d.32 cm.
Meer...
Startbod: € 30
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 30
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Turquise/zwarte aardewerken schemerlamp met kap, h.92 cm.
Turquise/zwarte aardewerken schemerlamp met kap, h.92 cm.
Meer...
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Notenhouten eetkamertafel met natuurstenen blad en 6 bijpass ...
Notenhouten eetkamertafel met natuurstenen blad en 6 bijpassende stoelen, h.78 x b.192 x d.93 cm.
Meer...
Startbod: € 150
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Stel Crémekleurige met gouden aardewerken lampvoeten met kap ...
Stel Crémekleurige met gouden aardewerken lampvoeten met kap, h.55 cm.
Meer...
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 60
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Mahoniehouten vitrinekast met halfronde zijkanten, h.172 x b ...
Mahoniehouten vitrinekast met halfronde zijkanten, h.172 x b.98 x d.38 cm.
Meer...
Startbod: € 75
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Onb. meester, Personen in landschap langs het water, oliever ...
Onb. meester, Personen in landschap langs het water, olieverf op paneel, 34 x 39 cm.
Meer...
Startbod: € 45
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Onb. meester, Boer met paard in stal, olieverf op paneel, 25 ...
Onb. meester, Boer met paard in stal, olieverf op paneel, 25 x 34 cm.
Meer...
Startbod: € 30
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Ond. gesigneerd, Kerkinterieur met personen, olieverf op doe ...
Ond. gesigneerd, Kerkinterieur met personen, olieverf op doek, 50 x 70 cm.
Meer...
Startbod: € 45
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Ingelijste reproductie op doek, Diverse personen op het wate ...
Ingelijste reproductie op doek, Diverse personen op het water, 60 x 73 cm.
Meer...
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Geslepen spiegel in goudkleurige lijst, 106 x 75 cm.
Geslepen spiegel in goudkleurige lijst, 106 x 75 cm.
Meer...
Startbod: € 40
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Nic Jonk (1928-1994), Naakt, handgesigneerde lithografie, nr ...
Nic Jonk (1928-1994), Naakt, handgesigneerde lithografie, nr. 135/160, gedateerd 1991, 59 x 49 cm.
Meer...
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Startbod: € 25
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Antiek Engels staand horloge in eikenhouten kast, h.220 cm.
Antiek Engels staand horloge in eikenhouten kast, h.220 cm.
Meer...
Startbod: € 75
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Prominent, elektrisch verstelbare relax fauteuil
Prominent, elektrisch verstelbare relax fauteuil
Meer...
Startbod: € 180
Start op 09-02-2026
Overboden
Start op 31-01-2026 om 12:00
Van Han, Landschap met vee, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Van Han, Landschap met vee, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Meer...
Startbod: € 30
Start op 09-02-2026
Overboden