Sluiten193 - 240 van 2171 resultaten
€ 50
2 Lakwerk miniatuur tafeltjes en een deksel doosje
€ 25
Japans lakwerk dekseldoos met verdeelschaal aan de binnenkant
€ 20
Koop van 9 blauw/wit Chinees porseleinen kopjes en 8 schotels
€ 65
Jean Claude Navaro, Frankrijk, 1943-2015, wit geëtst dikwandig glazen sierobject, h.17 cm.
€ 65
€ 35
Bronzen Boeddha beeld in lotushouding op troon, h.30 cm.
€ 75
€ 25
Ond.gesign., Landschap met bomen, olieverf op paneel, 25 x 20 cm.
€ 25
Ada Maria Goth-Lowith, Wenen 1878-1950 Veere, Man te paard in bosrijke omgeving, olieverf op doek, 62 x 86 cm.
€ 150
Ond. gesign., Huisje aan zee met bloesemboom, olieverf op board, 57 x 44 cm.
€ 1.500
Louis Johan Hendrik Meijer, Amsterdam 1809-1866 Utrecht, Berglandschap met wandelaars, olieverf op doek, 42 x 33 cm.
€ 320
Antieke aardewerken dekselpot, h.65 cm. (hals gerestaureerd)
€ 260
Antieke mahoniehouten Louis Seize theestoof, h.44 x b.30 x d.30 cm.
€ 20
3 Gepolychromeerd Chinees aardewerken cache pots met binnen beschildering van vissen en buiten beschildering van dames en vogels in landschap, h.28 x diam.38 cm.
€ 55
€ 65
Koop diverse parfums en een meerkleurig parfumflacon
€ 35
€ 35
€ 50
Rijk bewerkte zilveren kinderspiegel, gemerkt 900
€ 20
€ 25
2 Engels zilveren mosterdpotjes en 2 zoutvaten
€ 60
€ 40
Antieke porseleinen parfumflesje met gouden dop en montuur
€ 170
€ 20
Bijbel met gouden slot, Nieuwe Testament, 1875
€ 100
Bijbel met gouden slot, Nieuwe Testament, 1884
€ 100
Vanceur Royal Castle, herenpolshorloge, Swiss Made, ref: C20445
€ 60
Palerma, Radio controlled, herenpolshorloge, ref: 7233
€ 12
12 Antieke prikkers i.v.v. een haan in originele doos
€ 55
€ 140
€ 190
Ruitwaaiergeslepen kristallen schuitvormig schaaltje met zilveren hengsel
€ 20
€ 20
Gepolychromeerd Naga Kanya beeld met Tibetaanse beschildering, h.15 cm.
€ 80
Gepolychromeerd vruchtenhouten sculptuur van een man, h.48 cm.
€ 35
Beschilderde Japanse kunststof dame, h.37 cm. (Kleine defecten)
€ 40
Givenchy en Léonard, 2 dummy parfums flacons, h.40 cm.
€ 35
€ 40
Antieke bronzen Boeddha in lotushouding, h.26 cm.
€ 30
Japans aardewerken theepotje met 4 bijbehorende dekselpotjes
€ 18
€ 80
€ 80
€ 30
€ 30