Sluiten385 - 432 van 2167 resultaten
€ 80
Goudkleurige spiegel met cupido's, 160 x 84 cm.
€ 190
Eikenhouten 3-laden commode, h.95 x b.102 x d.47 cm.
€ 85
K.v.S., Landschap met huisjes, acryl op doek, 20 x 20 cm.
€ 25
Jacoba van Heemskerck, Den Haag 1876-1923 Domburg, Abstracte compositie, isografie, 39 x 46 cm.
€ 100
Jacoba van Heemskerck, Den Haag 1876-1923 Domburg, Abstracte compositie, isografie, 39 x 48 cm.
€ 100
Jacoba van Heemskerck, Den Haag 1876-1923 Domburg, Abstracte compositie, isografie, 39 x 45 cm.
€ 100
Hooise, "Weggeschilderd atelier en al wat niet meer", olieverf op doek, gedateerd 1987, 160 x 128 cm.
€ 120
H. Hagman, Abstract met gezichten, olieverf op doek, 117 x 58 cm.
€ 35
Marina, Naakt, olieverf op doek, gedateerd 2005, 61 x 61 cm.
€ 20
€ 65
Antieke rijkbewerkte eikenhouten Henri Deux coulissetafel, h.80 x L.123 x b.145 cm., met 6 bijpassende stoelen
€ 170
Antieke rijkbewerkte eikenhouten Henri Deux buffetkast met opstand, h.237 x b.148 x d.59 cm.
€ 120
Suus Kooijman (1960), Abstract, olieverf en encaustiec, 130 x 130 cm.
€ 190
Cor van Dijk, Pernis 1952, Zonder titel, stalen sculptuur, h.15 x b.30 x d.18 cm.
€ 240
Cor van Dijk, Pernis 1952, Zonder titel, stalen 2-delig sculptuur, h.15 x b.24 x d.12 cm.
€ 240
€ 380
Art Deco sculptuur van dame met twee honden rustend op marmeren voetstuk, gesigneerd, h.42 cm.
€ 320
Twee chrome schemerlampvoeten met tweed kappen, h.84 cm.
€ 80
Antiek rijkbewerkt notenhouten Engels staand horloge, uurwerk gesign. Stripling Lichfield, h.200 cm.
€ 110
€ 90
Mattie Schilders (1951), Bad Man River (deel 2), gouache op papier, gedateerd 1989, 70 x 100 cm. (glas defect)
€ 95
Wim Worm, Adonis Gedood D.E. Wild ZW, acryl op papier, gedateerd 1991,70 x 90 cm. (glas defect)
€ 60
H.E. Plaat, Landschap II, gemengde techniek op papier op board, 81,5 x 121 cm.
€ 45
H.E. Plaat, Landschap III, gemengde techniek op papier op board, 122,5 x 84 cm.
€ 45
Thomas van der Linden (1951), Un plat toujours, olieverf op doek, gedateerd 1995, 120 x 100 cm.
€ 150
Angelique Dalderup (1969), Naomi Art, kunstwerk vervaardigd met afbeeldingen op Linnen/Canvas en verder afgewerkt met andere natuurlijke materialen, in beperkte oplage vervaardigd, 110 x 110 cm. (klein defect)
€ 80
Angelique Dalderup (1969), Naomi Art, kunstwerk vervaardigd met afbeeldingen op Linnen/Canvas en verder afgewerkt met andere natuurlijke materialen, in beperkte oplage vervaardigd, 110 x 110 cm. (defecten)
€ 75
€ 60
€ 75
2e Gehalte zilveren gelegenheidscouvert met molens, 128 gram
€ 75
Koopje diverse verzilverde en zilveren miniaturen etc.
€ 65
Diverse zilveren miniaturen, etc., totaal 162 gram
€ 110
€ 35
Antieke sigarettenmondstuk met gouden omranding
€ 18
€ 30
€ 30
Koopje met 4 diverse parfumflacons met zilveren montuur
€ 30
€ 25
Blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen schaal met zilveren handvat, diam.27 cm.
€ 40
2 Rijk bewerkte 3e gehalte zilveren roomkannetjes en briefopener met zilveren handvat
€ 80
€ 80
€ 30
€ 30
Notenhouten bureau met groen lederen blad, h.80 x b.135 x d.76 cm.
€ 180
Stel Chinees porseleinen vazen met decor van personen, (1 vaas geheel gelijmd en 1 met gelijmd stukje in de kraag) h.64 cm.
€ 25
Rob Arbouw (1953), Drieluik, gemengde techniek op papier, gedateerd 94, 75 x 90 cm.
€ 150