Sluiten481 - 528 van 600 resultaten
exlibris -literatuur, ca. 40 boeken / brochures op het gebied van grafiek / het exlibris. O.a. 'ex bibliothecis Westfalicis', 'alpine exlibris', 'exlibris 1000 Beispiele aus 5 Jahrhunderten', 'Pferde - exlibris', 'Gli exlibris del popolo del libro', 'Maritieme exlibris', 'exlibris der Dame', 'Alte Exlibris'
€ 200
exlibris-literatuur, collectie van ca. 40 boeken, caralogie en brochures, (o.a. 'the world of exlibris', 'exlibris aus 600 Jahrhunderten', 'Erotische Holzschnitte und Aquarelle Max Kislinger', Jugendstil Graphik', 'het exlibris in Engeland / Oostenrijk / Frankrijk en Portugal')
€ 30
Montyn, J. exlibris voor Wout / Miets / Irma / Karin Meulemans (4 verschillende), restoplagen, C3, niet gesigneerd. ca. 125 stuks in totaal
€ 100
Collectie ca. 250 Nederlandse exlibris en kleingrafiek, diverse technieken (ook diepdruk), deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Battermann, van Vlijmen, Zwiers, Bulder, Andriessen, Lazarov, Spronk, van Rossum, Steenvoorden, Strik, Musch)
€ 60
Kens, A., exlibris Wout Meulemans, ca. 45 stuks (oplage), C3,'night fishing'
€ 30
exlibris - literatuur, collectie van ca. 30 uitgaven, (brochures, catalogi, etc.). O.a. 'het letter-exlibris', 'het portret-exlibris', '40 jaar WBV', 'sociale symboliek op het exlibris', Ladislav Rusek', 'Severin', 'heraldiek en exlibris', 'Alumnen und Ihre Exlibris'
€ 25
Karel Demel, Praag, Tsjechië 1942, map met 10 etsen, Jacques Breill, 1998, editie 36/40
€ 340
Karel Demel, Praag, Tsjechië 1942, map met 10 etsen, Jacques Brel, 1998, editie 1/6
€ 300
Anton Heijboer, Sabang Sumatra (NI) 1924-2005 Den Ilp, Zonder titel, gouache op papier met tekst, gedateerd 1982, 72 x 50 cm.
€ 140
Anton Heijboer, Sabang Sumatra (NI) 1924-2005 Den Ilp, Zonder titel, gouache op papier, gedateerd 1985, 72 x 50 cm.
€ 180
Anton Heijboer, 1924-2005, zonder titel, gem. techniek, 100 x 62 cm. gedateerd 1982
€ 170
Hana ČÁPOVÁ, 1956-2019, "Roep van stilte in de diepten van de eeuwigheid" (1989), ets, ed.36/50, 63 x 50 cm.
€ 240
Hana ČÁPOVÁ, 1956-2019, Ten kousek mezi nebem a zemí (Dat stukje tussen hemel en aarde), ets, ed 24/50, 73 x 61 cm.
€ 110
Hana ČÁPOVÁ, 1956-2019, Lust en Pan 1989, ets 64 x 49 cm
€ 240
Zdenek MÉZL, 1934-2016, Velký list svatohorský (1985),Houtsnede aquarel, 69 x 49 cm
€ 100
Oldrich Kulhanek (1940-2013) all what we love 1982, ets, ed x/xv, 41 x 27 cm
€ 170
Albin Brunovsky (1935-1997) Pagans horns (1992) Etching
Ed. ...
Ed. 88/100 29.5 x 20 cm
€ 1.100
Albin BRUNOVSKY (1935-1997) Labyrint sveta a raj srdca I. (Veľký hluk) (1989)Etching, mezzontint.drypoint 39.5 x 29.5 cm
€ 1.300
Adolf BORN 1930-2016, zonder titel, ets, ed.54/55 gedateerd 1987 60 x 43 cm.
€ 320
Adolf BORN,1930-2016, The Arrival of the District Secretary, kleurenlitho, ed.21/75, 51 x 52 cm.
€ 500
Stasys Eidrigevičius, Litouwen 1949, Moedervogel met jong, Pasteltekening, 70 x 49,5 cm.
€ 950
Theo DAAMEN (1939-2021), Arleisje 1967, ets, ed.130/190
€ 30
Adolf BORN (1930-2016), 3 koningen, ets, ed.7/50, 50 x 33 cm
€ 750
Jiri ANDERLE (1936), zonder titel, ets, ed.86/200 16 x 11
€ 90
Co WESTERIK (1924-2018), Thinking 1965, ets ed.27/40
€ 80
Adolf BORN,1930-2016, geen titel, litho, ed.e.a. 38 x 26 cm.
€ 240
Adolf BORN,1930-2016, Kayserberg, litho ed.156/300 43 x 36 cm. (kleine scheur)
€ 240
Ota JANECEK (1919-1996), vrouw met duif 1992, houtsnede, ed.87/200 37 x 31 cm.
€ 80
Oldrich KULHANEK (1940-2013), Trojice (1997), litho,ed.141/200 26 x 19 cm.
€ 140
Vladimir GAZOVIC (1939), Panopticum 1980, kleurenlitho, 26 x 21 cm
€ 120
Lindeman Fr. ex libris Geert van der Zee, 2x 5 etsen 1979, ed10/50 en 22/50
€ 45
Jindrich PILECEK (1944-2002) Don Quijote and mirror (1985) ets ed.18/31 31 x 24 cm.
€ 55
Gazovic, H., 6 x vrije grafiek (o.a 'de appel is ver van de boom, 'de glimlach van de spinx', 'japanse inspiratie) litho, grote formaten (plm 180 x 160 mm), gesigneerd, in pass-partout
€ 550
Gazovic, Eros 2, handgesigneerde kleurenets, gedateerd 1990, editie 22/22
€ 240
Koop grafief en originele werken w.o. Karol Felix
€ 30
Bramanti, B., 12 exlibris en Zetti, I, 30 exlibris, X2, niet gesigneerd, in pass-partout
€ 140
Marangoni, T., 38 exlibris / kleingrafiek, X2, enkele gesigneerd, in pass-partout
€ 30
Bieruma Oosting, J., 54 exlibris, cliché, opgeplakt / in pass-partout, niet gesigneerd
€ 50
Jong, M. de, 39 exlibris / kleingrafiek, X2 en 23 x C2, deels gesigneerd, in pass-partout, (inclusief enkele varianten)
€ 60
Lebeau, Ch., 2 exlibris (prof. ter Veen, prof. Cleveringa) en 1x kleingrafiek, X2, alle gesigneerd, in pass-partout
€ 60
Gazovic, V., 4 exlibris, afgedrukt op 1 blad, gesigneerd, genummerd (14/18),litho (voor V. Vlijmen, Meulemans, Peynenburg, Deurinck)
€ 200
Rossum, R.v. ca. 50 exlibris / kleingrafiek, diverse technieken, opgeplakt, enkele gesigneerd
€ 90
Stols, A.A.M., 31 exlibris, typografie, niet gesigneerd, opgeplakt
€ 30
Bloechlinger, A., plm. 30 exlibris, litho, niet gesigneerd, opgeplakt
€ 25
Antanas Kmieliauskas Litouwen 1932-2019, 4 handgesigneerde litho's, diverse voorstellingen
€ 75
Koop van 10 divers grafiek, diverse kunstenaars
€ 220
€ 40
€ 190