Sluiten529 - 576 van 600 resultaten
€ 120
Koop divers grafiek (13x), diverse kunstenaars
€ 170
Koop van 5 diverse litho's w.o. Antanas Kmieliauskas (2x)
€ 90
Koop van 23 divers grafiek, diverse kunstenaars
€ 45
Romanyshyn, Abstract, kleurenets, gedateerd 2001, editie 5/30, 60 x 45 cm.
€ 95
€ 200
Henk Peeters, Den Haag 1925 - 2013 Hall, Abstracte figuren, handgesigneerde aquatint uit 1947, genummerd 2/5, 16,3 x 16,3 cm.
€ 425
€ 45
Steenvoorden, A., ca. 60 exlibris, C3, gesigneerd, ca. 30 doubletten
€ 60
Collectie 50 exlibris en kleingrafiek, Tsjechië en Slowakije, diepdrukken, deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Augustovic, Komacek, Ven, Brazda, Smetanova, Kabrt, Soukop, Demel, Jirincova, Bednarek, Sechtlova, Stastny, Walla, Dudek, Laufrova, Knap, Haskova, Hlavaty, Musil, Bojansky, Storchova, Konupek, Melan)
€ 120
Schimek, H.T., 33 exlibris / kleingrafiek, C2, deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. voor Laschke, Van der Kuylen, Toepfer, Hinke, Geisler, Premstaller.
€ 75
Wellner, K., 9 exlibris, diverse technieken, 1 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
€ 25
Buettner, E., 8 exlibris, litho, niet gesigneerd, deels opgeplakt geweest. Voor o.a. Borchardt, Ueberhorst, Herzberg, Baraud (doublet).
€ 55
Helfenbein, W., 6 exlibris, C3, gesigneerd, deels opgeplakt geweest (voor Hauswald, Lenze, Dorschfeldt, Gras, Smeier), o.a. vrouwelijk naakt
€ 85
Zuev, V., 4 exlibris voor Meulemans, serie: de vier seizoenen, gemengde techniek, genummerd en gesigneerd
€ 30
Pisarek - Dassara, D., 20 exlibris / kleingrafiek, C2, gesigneerd, enkele opgeplakt
€ 35
Collectie van 40 exlibris op naam van Meulemans, diverse technieken, gesigneerd, (o.a. Felix, Demel, Strik, Jakubowski, Augustovic, Jepkes, Stanclova)
€ 65
Collectie 40 exlibris op naam van Meulemans, diverse technieken, genummerd en gesigneerd (o.a. Augustovic, Hirsch Strik, Kmieliauskas, Jakubowski, Stanclova)
€ 65
Juergens, H., 15 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, o.a. voor Kohler, Kluege, Kern, Kaljo, Hausweiler
€ 60
Collectie van ca. 140 exlibris, thema: 'muziek', hoogdruk / vlakdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. piano, orgel, fluit. saxofoon, gitaar, harp, volksmuziek, Mozart, Beethoven, Bach.
€ 70
Komacek, M., 35 exlibris, C3 /Litho, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Zwiers, vd Zee, v. Vlijmen, Sliep, Potrok, Panenka, Koehler, Hart)
€ 120
Jan Montyn, Oudewater 1924-2015 Amsterdam, Abstract, handgesigneerde ets, nr.6/15, gedateerd 1972, 65 x 50 cm.
€ 30
Onb.meester, Personen, gemengde techniek, 44 x 28 cm.
€ 16
Jan Montyn, Oudewater 1924-2015 Amsterdam, Zonder titel, handgesigneerde ets, nr.8/15, gedateerd 1970, 65 x 50 cm.
€ 30
Jan Montyn, Oudewater 1924-2015 Amsterdam, Abstract, handgesigneerde zeefdruk, nr.9/15, gedateerd 1971, 63 x 47 cm.
€ 40
Manu Baeyens, Gent 1972, Animal hymn nr.2, zeefdruk, acryl en latex op papier, 30 x 22 cm.
€ 60
Beier, O.H., 40 exlibris / gelegenheidsgrafiek, diepdrukken (merendeel C2), grotendeels gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Laut, Amann, Seidel, Rieger, Lochner, Hofer, Holl, Koller, Opitz.
€ 140
Kisseljewa, E., 18 exlibris, C3/col, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. oor Artuch, Beumont, Dumon, Kunze, Meulemans, Palmirani)
€ 100
Davicino, E., 7 exlibris, C3/col, kleine oplagen, genummerd en gesigneerd, (voor Van Gysel en Waterschoot
€ 45
Zwiers, W., ca. 50 exlibris / kleingrafiek, merendeel kopergravure (C2), merendeel gesigneerd, in pass-partout
€ 60
Zwiers, W., ca. 55 exlibris / kleingrafiek, merendeel kopergravure (C2), merendeel gesigneerd, in pass-partout
€ 65
Beier, O.H., 40 exlibris / gelegenheidsgrafiek, diepdrukken (merendeel C2), grotendeels gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Barauer, V.d. Kuylen, Collart, Laut, Opitz, Amann, V. Vuuren, Beier..
€ 140
Collectie van ca. 140 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Tsjechische / Slowaakse kunstenaars, hoogdruk / vlakdruk (X / S / cl), (o.a. Housa, Houra, Horanek, Holy, Mezl, Cinybulk, Michal, Benes, Knobloch, Bouda, Brancova, Augustovic)
€ 70
€ 40
Collectie van ca. 200 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Oostenrijkse kunstenaars, hoogdruk / vlakdruk (X / S / cl etc), (o.a. Schoener, Feichtinger, Hofer, Feil, Premstaller, Kislinger, Roveda, Schapiel, Haselbock, Woyti-Wimmer, Brandl)
€ 55
Gara, A., 16 exlibris (14 x C3, 2 x cliché), 6 x gesigneerd, 10 x niet gesigneerd. deels wat verbruind, deels opgeplakt geweest. Voor o.a. Greiner (2x), Rethy, Berend, Martos, Siklossy, Loerintz, Adler, Hirschler
€ 150
Jong, M. de, 35 exlibris / kleingrafiek (waarvan 8 x C2 (4 x gesigneerd) en 27 x X2 / litho)
€ 30
Koster, E. de, 37 exlibris, C3/col, gesigneerd / genummerd, veel natuur-motieven
€ 50
Beier, O.H., 40 exlibris / gelegenheidsgrafiek, diepdrukken (merendeel C2), grotendeels gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Frost, Adler, Lenze, Amann, Brauer, Lezgus, Beier.
€ 140
Bauer, H., 8 exlibris, C3, 1 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor Tropp, Kaufman, Andres.
€ 100
Bernas, M., 3 exlibris + portret Albert Schweizer + 1 x kleingrafiek (vrouwelijk naakt), C2, niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
€ 40
Vavra, V., 4 exlibris, C3, 3 x gesigneerd, 1 blad iets beschadigd (buiten de voorstelling). Voor Maly, Vavrova, Vavra,
€ 40
Bertrandt, J.M., 10 exlibris, X2 (deels meerkleuren), gesigneerd, opgeplakt
€ 20
Bindtner, B., 7 exlibris (1 doublet), C3, 1x gesigneerd
€ 25
Collectie van ca. 100 Belgische exlibris en kleingrafiek, hoogdrukken / zeefdrukken, deels opgeplakt, deels gesigneerd. O.a. M. Baeyens (25 x), Gaudaen, Acket, Braspenninckx, Herckenrath, Hautekiet, Van Damme.
€ 60
Kunst, A., 12 exlibris, diverse technieken, deels opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. O.a. voor Hoschek, Schnauss, Schaedlich, Benary, Rigele, Sanner, Monsalvatje, Lustig
€ 90
Kacirek, V. 15 exlibris, C2, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Cadioli, Hillerbrandt, Kolar, Kunze, Micheletti, Neureiter.
€ 60
Kunst, A., 12 exlibris, diverse technieken, deels opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. O.a. voor: Drobner, Goering, Bredt, Bakonyi, Gruenewald, Kunst, Thiel, Rothamel, Helcelet
€ 90