Sluiten49 - 96 van 600 resultaten
Bastanier, H., 23 exlibris en 3 kleingrafiek, alle met remarque, C3 (deels meerkleuren), veel groot formaat, 9 ex. gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Voor o.a Fritsch, Sclossberger, Heitz, Heisler, Leuschner, Albrand, Bassermann, Buchholz, Duemling, Haupt, Lenze, Muehlen, Reinle, Roesch
€ 300
Zetti, I., ca. 175 exlibris en kleingrafiek, X2, deels gesigneerd, deels opgeplakt
€ 500
Antioukhin, K., 35 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Bednarik, Bergomi, Beumont, Blum, Cadioli, Pfeiler, Pungs)
€ 220
Collectie van ca. 200 exlibris, Spanje, Portugal, Italie, Frankrijk, Argentinië etc., diverse technieken, deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Gambini, Leboronie, Wolf, de Riquer, Salvattierra, Beccaletto, Divi)
€ 45
Haskova, E., 50 exlibris / kleingrafiek, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. Voor o.a. Z.J., Weisova, Venclova, Velenska, Rubas, Rhonheimer, Pachnerova, Mlynek
€ 160
Helfenbein, W., 6 exlibris, C3, gesigneerd, deels opgeplakt geweest (voor Krause, Langner, RK, Lenze, Watzl, Preissler), o.a. vrouwelijk naakt
€ 85
Helfenbein, W., 6 exlibris, C3, gesigneerd, deels opgeplakt geweest (voor Vogel, Fuchs, Lenze, Rueter, Walter Helfenbein, Kaempfer), o.a. vrouwelijk naakt
€ 85
Tomura, S., 21 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, opgeplakt, (o.a. voor V. Waterschoot, Uchida, Tomura, Marvin B., Koeda)
€ 600
Jakovenco, Y., 20 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt, kleinere formaten (o.a. voor Vissers, Vishniewaki, Vertongen, Slotboom, Humplik)
€ 180
Born, A., exlibris W. Meulemans (tandarts), 170 x 113 mm, 9 stuks (oplage), litho, genummerd en gesigneerd
€ 800
Born, A., exlibris Miets Meulemans (vrouw op schaatsen, molen, 150 x 94 mm, 27 stuks (oplage), litho, genummerd en gesigneerd
€ 2.400
Spronk, A., ca. 65 exlibris /kleingrafiek, C3, gesigneerd, deels opgeplakt
€ 180
Volkamer, O., ca. 150 exlibris, C2, gesigneerd, enkele opgeplakt
€ 300
Borovitsky, Y., 30 exlibris, C7, genummerd en gesigneerd (o.a. voor Bergomi, Palmirani, Blum, Woodruff, Mirabella, Koehler, 4W, Hausweiler)
€ 130
Simlikova, R., 70 exlibris, C2/C4/C7, genummerd en gesigneerd, enkele opgeplakt
€ 550
Pauwels, H., ca. 70 exlibris / kleingrafiek, diverse technieken, gesigneerd (o.a. plm 25 x vrouwelijk naakt)
€ 70
Vereschagin, Vl., ca. 60 exlibris (waaronder doubletten), C3 / C7 (enkele col), genummerd en gesigneerd
€ 120
Vries, Y. de, ca. 80 exlibris / kleingrafiek, C3, genummerd en gesigneerd
€ 140
Severin, M, 3 exlibris, C2 (Rasdolsky, Lerperger, Klinkovsky) en 4 exlibris X2 (Collart, Jakubowski, Henricot, Solly), niet gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
€ 60
Severin, M, 6 exlibris, C2, niet gesigneerd, (voor Hausweiler, Leeman, Rasdolsky, Welch, VanderMoere, de Bruyn), deels opgeplakt (geweest)
€ 70
Suchanek, V., exlibris M.M, plm. 40 stuks (oplage), 2001,'Boston', litho, genummerd en gesigneerd
€ 150
Grecner,D., 13 exlibris, C3C5, genummerd en gesigneerd, opgeplakt (o.a. voor Hausweiler, Buttler, Bergomi, Kowalik, Palmirani, Potrok)
€ 120
Collectie van ca. 75 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Tsjechische / Slowaakse kunstenaars,diepdrukken (C2 / C3 etc), (o.a. Augustovic, Haskova, Vicholydova, Kabrt, Vodrazka, Vlach, Knap, Felix, Urbanik, Uchnar, Brun, Stanclova, Votavova)
€ 150
Steenvoorden, A., ca. 60 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd.
€ 75
Ljuksjin, Y., 55 exlibris C3 (deels ingekleurd) / litho, genummerd en gesigneerd, (o.a. voor Heikkila, Burch, de Bruyn, Veldhuizen, Meulemans)
€ 550
Lesarova - Roubickova, M, , ca. 100 exlibris en kleingrafiek, vooral etsen, gesigneerd
€ 55
Schapiel, V., ca. 50 exlibris en kleingrafiek, vooral C2 - enkele houtgravures, deels gesigneerd
€ 60
Strik, L., ca. 120 exlibris (85 x C2, 35 x X2), grotendeels gesigneerd, enkele opgeplakt
€ 280
Jordanov, J. exlibris Wout Meulemans, 40 stuks (oplage), C3, 2009, gesigneerd (Phryne)
€ 475
Walkiewicz, J., 9 exlibris, C2, genummerd en gesigneerd, opgeplakt. O.a. voor Cadioli, Blum, Rath, Veldhuizen, Krzystofa, Labuhn.
€ 30
Kalinovich, K., 12 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd. O.a. voor Palmirani, Pungs, Pari-Mueller, Lewych, Lattermann,
€ 340
Kalinovich, K., 12 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd. O.a. voor Pestalozzi, Micheletti, Meulemans, Levych
€ 190
Martin R. Baeyens, Gent 1943, Reference 5, acryl op landkaart, etc., 70 x 45 cm.
€ 75
K. Demel, Schuiftrompet, handgesingeerde kleurenets, nr.124/125, gedateerd 1977, 39 x 40 cm.
€ 30
Vladimír Suchánek, Nové Město nad Metují, Tsjechië 1933-2021 Praag, Tsjechië, Levitaee-anvoel, lithografie, 11/45, 46 x 36 cm.
€ 60
Albín Brunovský, Zohor, Czechoslovakia 1935–1997, Bratislava, Slovakia, Lady with a hat V111, In de future time, gedateerd 1982, nr.55/65, ets
€ 3.600
Janicek, handgesigneerde lithografie, nr.28/65, 55 x 38 cm.
€ 40
Hana Čápová, Praag, Tsjechië 1956-2019, Praag, Tsjechië, Nersta, handgesigneerde ets, nr.19/50, 50 x 40 cm.
€ 220
K. Demel, Shriek, handgesigneerde lithografie, nr.20/70, 53 x 43 cm.
€ 30
Zakoretsky, A., 16 exlibris, C3/col, genummerd en gesigneerd, opgeplakt, 2 doubletten
€ 60
Fenchak, V., exlibris Wout Meulemans, C3, 2002, 'Phryne', plm. 50 stuks (oplage)
€ 140
Juergens, H., 15 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, o.a. voor Peijnenburg, Nechwatal, Pfeiffer, Moede, Meulemans, Mader
€ 60
Juergens, H., 15 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, o.a. voor Vogelvanger, Veldhuizen, Van der Moere, Tischer, Rovegno, Roccia, Pollumaa
€ 60
Werkman, H.N., exlibris voor Halbo Kool, 100 x 95 mm, typografie, niet gesigneerd, opgeplakt
€ 70
Juergens, H., 15 exlibris, C3, genummerd en gesigneerd, o.a. voor De Bruyn, Selle, Stomph, Rovegno, Tischer, Moede, Kolar.
€ 130
Fingesten, M, 3 exlibris (Hanna Russ, Roter, Binz), C3, gesigneerd, opgeplakt (geweest)
€ 100
Fingesten, M, 3 exlibris (Gino Sabattini, Mantero, G.R.), C3, gesigneerd, opgeplakt (geweest)
€ 100
Fingesten, M, 3 exlibris (Rella, Mantero G., Sabattini), C3, gesigneerd, opgeplakt (geweest)
€ 110