verzameling van 5 parfumflesjes, waaronder: 1 porseleinen container voor bloemblaadjes of kruiden, model urn met handvaten en ronde voet, deksel en vaasje beschilderd met bloemmotieven, Weens gemerkt, 1e helft 19e eeuw, hoogte 11 cm, 1 bolvormig wit porseleinen flacon met slanke hals, geappliqueerde porseleinen roosjes. Ook roos op porseleinen dopje, Meissen gemerkt, 19e eeuw, hoogte 8,2 cm, 1 uivormig geel/wit flesje met gekleurd- en goud decoratie, roosje bovenop stopje, hoogte 9 cm, 1 kussenvormig flesje met bloemetjes beschilderd, gouden kwastjes op hoeken, bloemetjes op stopje, hoogte 4,5 cm, 1 porseleinen wit flesje met gekleurde bloemdecoratie, metalen stopje rond 1740, Meissen porcelein, hoogte 7 cm
This lot is part of a live auction session. This means that the auction will be continued live after the online closing time. If you are unable to attend the live auction or to follow it online on the webcast, it is best to submit an automatic bid before closing time.