Sluiten1 - 48 van 2423 resultaten
Henk van Leeuwen van Oudewater, Ter Aar 1890-1972, Zicht op Toledo, olieverf op doek, 50 x 68 cm.
€ 75
€ 260
€ 600
Antiek Engels Empire zilveren theekistje, 159,4 gram
€ 130
14 Kt. geelgouden hanger bezet met opaal en lagenonyx
€ 260
Antiek eikenhouten 2-deurs Louis Seize stijl kabinet, h.240 x b.148 x d.54 cm.
€ 75
Gepolychromeerde met bloemen en kraanvogels gedecoreerde Chinees porseleinen vaas, h.48 cm.
€ 40
Piet Wiegman, Zwolle 1885-1963 Alkmaar, De Fluitspeler, olieverf op board, 58 x 49 cm.
€ 220
Set van 8 eikenhouten eetkamerstoelen waarvan 2 met armleuning
€ 500
Stel betonnen tuinbeelden van hazewindhonden, h.43 cm.
€ 80
€ 120
Met bloemen beschilderde rood met geel 2-deurs kast, h.189 x b.130 x d.61 cm.
€ 240
Tilly Moes, 1899-1979, Bloemstilleven, olieverf op paneel, 20 x 15 cm.
€ 100
Stel blauw/wit Japans porseleinen kraagvazen, h.37 cm.
€ 120
Moderne grijs beklede design bank op chroom poten.
€ 300
Koopje van 3 zilveren lodereindoosjes en een pillendoosje
€ 100
Set van 3 Djokja zilveren kommetjes, 3e gehalte, 357,3 gram
€ 160
Stel groen gepatineerde sculpturen van een Chinese man en vrouw rustend op schildpad en vis, h.43 en h.41 cm.
€ 120
Maria Vos, Amsterdam 1824-1906 Oosterbeek, Stilleven, aquarel, gedateerd 1883, 37,5 x 50 cm.
€ 450
Antiek met parelmoer ingelegd lakwerk bijzettafel(deels defect), h.76 x b.48 x d.48 cm.
€ 100
Guillaume Theodoor Lo-A-Njoe, Amsterdam 1937, Achtkantig schilderij met vlakken, olieverf op doek, gedateerd 2004 op achterzijde, 120 x 120 cm.
€ 300
Breil Enclosure, herenpolshorloge, 45 mm, ref: TW1140
€ 50
Swiss Eagle Pontoon, herenpolshorloge, 42 mm, ref: SE-9013
€ 40
Swarovski Crystal, SCS Annual Edition 2000, "Masquerade", Colombine, kristallen sculptuur van colombine in originele verpakking met certificaat, h.17 cm.
€ 60
Swarovski Crystal, SCS Annual Edition 2001, "Masquerade", kristallen sculptuur van een harlekijn in originele verpakking met certificaat, h.13 cm.
€ 60
Swarovski Crystal, SCS Annual Edition 1999, "Masquerade", Pierrot, kristallen sculptuur van een pierrot in originele verpakking met certificaat, h.20 cm.
€ 60
Mahoniehouten bijzettafel met groen marmeren blad en vergulde galerijrand, Louis Seize stijl, h.58 x diam.66 cm.
€ 200
Antieke verguld bronzen pendule met bovenop het uurwerk een meisje met vogel en spinnenwiel, h.38 cm.
€ 80
€ 100
Engelbert L'Hoëst, Amersfoort 1919-2008 Soesterberg, Landschap, gemengde techniek op board, 75 x 56 cm.
€ 450
H. Hagman, Abstract met gezichten, olieverf op doek, 117 x 58 cm.
€ 150
Modern dressoir met spiegel panelen belijmd, rustend op klauwpoten en afgedekt met bruin marmeren blad, h.96 x b.180 x d.60 cm.
€ 240
Bronzen sculptuur van een poserend nijlpaard met shawl rustend op marmeren voetstuk, h.30 cm.
€ 340
Antieke wortelnotenhouten Empire kolompendule met verguld bronzen beslag en verzilverde wijzerplaat, h.48 cm.
€ 300
Studio Caparo, modern design dressoir met schuifdeuren, genummerd unit 10/1500, h.86 x b.150 x d.40 cm.
€ 170
Luciano Albertini, 1910-1985, Bloemstilleven, olieverf op doek, 39 x 30 cm.
€ 150
Luciano Albertini, 1910-1985, Bloemstilleven, olieverf op board, 35 x 26 cm.
€ 150
Design fauteuil met zwart metalen frame en bruin lederen zitting en leuningen.
€ 85
Poul Cadovius, Vintage 60'er jaren wandkast, h.200 x b.165 cm.
€ 260
Meerkleurige glazen schaal op voetstuk, h.30 cm.
€ 50
€ 400
Camee broche/hanger met 14 kt. geelgouden monturen, totaalgewicht 7 gram.
€ 100
Antieke mahoniehouten Empire stijl trumeau afgedekt met rood marmeren blad, h.81 x b.84 x d.36 cm.
€ 280
€ 45
Conrad Vogel, 1957, With War Harmony, acryl op doek, 168 x 168 cm., Provenance rechtstreeks aangeschaft bij kunstenaar door huidige eigenaar
€ 240